Nene Axle, pot fi eu exceptia, te rog? Cu cat mai multe pareri, cu atat mai bine, din punctul meu de vedere. Ba chiar am rugamintea sa ma criticati oricand credeti de cuviinta. Io-s de parere ca in fiecare zi inveti cate ceva.
Exceptia de la exceptia de mai sus se numeste Fane. La pushcarie cu el! ![]()
