FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1676869707197»
Lari12.07.2011 14:24

Nene Axle, pot fi eu exceptia, te rog? Cu cat mai multe pareri, cu atat mai bine, din punctul meu de vedere. Ba chiar am rugamintea sa ma criticati oricand credeti de cuviinta. Io-s de parere ca in fiecare zi inveti cate ceva.

 

Exceptia de la exceptia de mai sus se numeste Fane. La pushcarie cu el! :tomato:

Ronnie12.07.2011 14:38

Poate am fost mai direct, dar intentia mea nu a fost sa ma bag peste munca vreunui redactor. Consider ca prin acest topic putem veni si noi cu sugestii (care nu e obligatoriu sa fie respectate), la fel cum si redactorii pot da moderatorilor.

 

D-aia am si preferat sa postez aici, pe forumul privat si nu pe articolul respectiv.

 

Ma repet, n-am vrut in niciun moment sa ma bag la articole si sa le schimb dupa bunul meu plac, in caz ca asta s-a inteles.

Fane12.07.2011 20:30

Ti`ai dreaq maica !

Adrian12.07.2011 20:33

Lari, nu stiu daca tu l-ai pus, dar eu unul am inteles ironia. Poate ca era mai bine daca puneai "Fratele" Olaroiu. Dar sunt sigur ca si asa se gaseau cativa sa bage de vina.

 

Unii mai trebuie sa si gandeasca inainte sa sara cu capul inainte. Da' n-ai ce sa faci, asa sunt oamenii.

Lari13.07.2011 06:30

Adriane, stii care e unul dintre emoticoanele mele preferate? Asta: :stupid:

 

Oricum, e dureros ca oamenii au o perspectiva atat de stramta asupra unor chestii. Eh... ii dezvatz io :punk:

 

Adrian14.07.2011 11:59

Dupa ce vor fi promovati toti oamenii si vor fi inverziti sau inalbastriti(noii moderatori si noii redactori - cei de la Steaua.ro + gandalf) eu zic sa facem un articol in care sa prezentam noua echipa a siteului si, de ce nu?!, sa prezentam si noile noastre planuri, poate si ideile pentru noul sezon. Ma refer aici la transmiterea live a meciurilor, viitoare concursuri, o incurajare pentru utilizatori ca sa scrie articole si poate si prezentarea ideii cu blogurile. George Stan si Azzido stiu mai bine ce si cum.

Lari14.07.2011 13:31

Si o sa va rog sa-i dati si lui Mihai acces in aceasta sectiune, ca e redactor de atata vreme.

Azzido14.07.2011 16:28

i-am dat acces

Ronnie17.07.2011 08:51

Face cineva cronica meciului Otelul-Steaua? Daca nu se baga nimeni, cred ca o sa am eu timp.

Fane17.07.2011 09:32

Fa-o tu Ronnie si cu ocazia asta poate mai cresti putin in ochii lui Joga :D

Costi17.07.2011 10:55

da, o sa se faca si cronica meciului :)

Alex17.07.2011 14:45

Cronica o va face Adrian am vb cu el ieri.

 

Daca se intampla ceva si nu reuseste o sa o fac eu.

Alex18.07.2011 10:24

Doamnelor si domnilor va anunt pe aceasta cale ca domnul AndyQ ni se va alatura ca redactor.

 

Lucram acum la ultimele detalii contractuale:)

Ronnie18.07.2011 10:35

Daca cere mai mult de 120 de mii pe an n-avem :D

Adrian18.07.2011 10:44

Ooooooooo.... andyq... abia astept :D

Mai ales ca in ultimele luni a suferit si el o modificare radicala a comportamentului. De la pronicolitian a trecut la antibanel. Ce sa-i faci?! Si-a dat si el seama ca e greu cu becalii :))

 

Abia astept sa vad ce articole scoate :D

 

Si mai inalbastriti-l si pe Gandalf, daca nu va mananca din timp, ca merita baiatul la cat a muncit.

axl18.07.2011 13:05
AndyQ redactor.

Buna achizitie. Convingeti-l si pe elvetian si se reface Ceata lui Pitigoi.

axl20.07.2011 09:11

Articolul Se cauta un vinovat e nesemnat. Presupun ca e al lui Asavoaiei dar nu-s sigur.

Azzido20.07.2011 10:08

da, al lui e

axl20.07.2011 10:40

Foarte bine, dar el se semneaza cu poza si fraza. Cum facem asta?

axl20.07.2011 10:45

Nevermind.

MoWeed20.07.2011 17:18

Tinand cont ca este vorba (si) despre o sportiva stelista si despre sportive care reprezinta Romania, n-ar trebui pusa si treaba asta pe site?

 

http://www.ziare.com/sporturi/scrima/engle...a-video-1108952

 

 

Mie mi se pare un gest extraordinar de demnitate.

Lari20.07.2011 18:03
Foarte bine, dar el se semneaza cu poza si fraza. Cum facem asta?

 

Cand nu stiam cum se face, deschideam un alt articol din rubrica respectiva si aplicam axioma copy/paste. fular-campionii

 

@MoDrugs

Ce sa discuti, mah, cu putorile alea de la Steaua.ro, nu stii ce putori sunt putorile alea? :punk:

axl20.07.2011 18:24

Pai asa am si facut.

Lari20.07.2011 19:02
:blush::look:
Dragoshel21.07.2011 17:48

ma care esti Dragoshel si ai pus pe prima pagina ca meciul este vineri?

«1676869707197»