FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1666768697097»
Dragoshel19.06.2011 00:33

si eu doresc sa ma stergeti de la moderator si admin.

Lari19.06.2011 23:40

Daca poate careva sa faca mai vizibil ultimul facsimil de aici i-as fi recunoscator.

 

@Dragoshel

Vezi ca te cauta Fane. Are ceva sa-ti dea (pe spinare). :D

Fane20.06.2011 05:45
si eu doresc sa ma stergeti de la moderator si admin.

 

Tu ce-ai patit mah ?

Ti s-a urat cu binele ?

 

Daniel-Ionut23.06.2011 10:09
Dragoshel23.06.2011 13:56

gasesc pe undeva cateva poze cu astia noi veniti la echipa?

Dragoshel23.06.2011 19:35

daca injuram ca SteauaToronto primeam ceva raspunsuri :))

 

ps: am gasit.

Ronnie24.06.2011 12:33

Inchide cineva articolul ala cu Tosca? Numa' de saracu' fotbalist nu se discuta.

Dragoshel24.06.2011 12:44

pentru ca asta e genul; de articol pe care il agreeaza utilizatorii sitului, si voi va faceti planuri mari cu situl... :)

 

PS,LE: George hai odata cu chestia aia sa nu te mai stresez pe mail :D

Dragoshel28.06.2011 06:37

azi e ziua lui Bogdan Stancu, il trecem la zile dalea pe site??

Daniel-Ionut28.06.2011 06:56

Eu zic ca da, a fost un jucator important pentru echipa in vremurile astea.

Lari28.06.2011 10:31

Si eu spun ca DA.

 

De undeva tre' sa pice o bere... :yes:

 

Dragoshel, mai facem rubrici pentru sezonu' viitor la campionat, Cupa si Liga Europa sau asteptam nou' sistem de postare? :kisstogether:

Dragoshel28.06.2011 10:41

am facut pentru campionat, cupa Romaniei, Cupa UEFA

Lari28.06.2011 11:52

Sa traiesti! :beer2:

 

 

Dragoshel28.06.2011 13:07

cand vor fi prezentati jucatorii adusi?? ca am nevoie de niste poze cu ei in tricoul Stelei sa le fac pagina acolo la lot.

Lari28.06.2011 13:32

Io unu' nu stiu. Da' postez acilea cand aflu.

Dragoshel04.07.2011 15:05

mai bag live video meciul? o fi cineva interesat sa se uite?

Costi04.07.2011 15:25

o fi,n-o fi, e un plus pentru site si eu zic ca ar fi bine sa fie pus. de asemenea, ar fi bine un anunt in dimineata respectiva, in care sa se spuna ca vom oferi live-video meciul pulii

Dragoshel04.07.2011 16:29

ok

Ronnie12.07.2011 12:05

Se poate sa modifice cineva titlul articolului principal? Macar din respect pentru un om care a adus cele mai mari performante din ultimii ani.

 

Se duce dracului ideea de mereu superiori.

Lari12.07.2011 12:52

Daca vreti sa-l modificati, modificati-l, n-am nicio gara.

 

Doar ca eu m-am saturat pana peste cap sa vad ca Oli este considerat sluga lu' Becali. Acest lucru este un mare, mare fals. Iar titlul este o ironie care mie mi se pare mai mult decat evidenta. Probabil ca trebuie sa dam doar titluri gen "VEZI AICI...", "Olaroiu ataca", si alte de-astea de-alea zoaieristilor adevarati, plini de originalitate.

 

Mai mentionez doar ca nu e primu' titlu'/material/articol ironic de pe acest site.

 

Sau poate ca-s (doar) io pe aceeasi lungime de unda cu Joga, Miaus si Gandalf, cine stie...

Ronnie12.07.2011 12:57

Ironic sau nu, mi se pare jignitor. Parerea mea!

Lari12.07.2011 13:09

Am vazut extrem de putini oameni care sa ia atitudine in privinta acestei "porecle" pe intreg forumu' asta, de ani de zile.

 

Ce e mai jignitor, deci? Faptul ca o groaza de lume chiar crede ca Oli a stat capra, sau un titlu ironic referitor la acest aspect?

Ronnie12.07.2011 13:22

Daca asta este parerea majoritatii atunci ma supun. Traim in democratie, n-am de ales.

Lari12.07.2011 13:50

Puteti modifica titlul oricand, din punctul meu de vedere. Ce-ar mai fi sa ne certam si pe asa ceva?! :huh:

axl12.07.2011 14:21

Am rugamintea (si-mi fac mea culpa pentru cazurile in care si eu am facut la fel) ca moderatorii, care modereaza, sa aibe bunul simt sa nu se mai bage peste treburile redactorilor, care scriu. E fiecare cu pasarica lui si fiecare o face cat poate de bine.

«1666768697097»