si eu doresc sa ma stergeti de la moderator si admin.
si eu doresc sa ma stergeti de la moderator si admin.
Daca poate careva sa faca mai vizibil ultimul facsimil de aici i-as fi recunoscator.
@Dragoshel
Vezi ca te cauta Fane. Are ceva sa-ti dea (pe spinare). ![]()
si eu doresc sa ma stergeti de la moderator si admin.
Tu ce-ai patit mah ?
Ti s-a urat cu binele ?
gasesc pe undeva cateva poze cu astia noi veniti la echipa?
daca injuram ca SteauaToronto primeam ceva raspunsuri ![]()
ps: am gasit.
Inchide cineva articolul ala cu Tosca? Numa' de saracu' fotbalist nu se discuta.
pentru ca asta e genul; de articol pe care il agreeaza utilizatorii sitului, si voi va faceti planuri mari cu situl... ![]()
PS,LE: George hai odata cu chestia aia sa nu te mai stresez pe mail ![]()
azi e ziua lui Bogdan Stancu, il trecem la zile dalea pe site??
Eu zic ca da, a fost un jucator important pentru echipa in vremurile astea.
Si eu spun ca DA.
De undeva tre' sa pice o bere... ![]()
Dragoshel, mai facem rubrici pentru sezonu' viitor la campionat, Cupa si Liga Europa sau asteptam nou' sistem de postare? ![]()
am facut pentru campionat, cupa Romaniei, Cupa UEFA
Sa traiesti! ![]()
cand vor fi prezentati jucatorii adusi?? ca am nevoie de niste poze cu ei in tricoul Stelei sa le fac pagina acolo la lot.
Io unu' nu stiu. Da' postez acilea cand aflu.
mai bag live video meciul? o fi cineva interesat sa se uite?
o fi,n-o fi, e un plus pentru site si eu zic ca ar fi bine sa fie pus. de asemenea, ar fi bine un anunt in dimineata respectiva, in care sa se spuna ca vom oferi live-video meciul pulii
ok
Se poate sa modifice cineva titlul articolului principal? Macar din respect pentru un om care a adus cele mai mari performante din ultimii ani.
Se duce dracului ideea de mereu superiori.
Daca vreti sa-l modificati, modificati-l, n-am nicio gara.
Doar ca eu m-am saturat pana peste cap sa vad ca Oli este considerat sluga lu' Becali. Acest lucru este un mare, mare fals. Iar titlul este o ironie care mie mi se pare mai mult decat evidenta. Probabil ca trebuie sa dam doar titluri gen "VEZI AICI...", "Olaroiu ataca", si alte de-astea de-alea zoaieristilor adevarati, plini de originalitate.
Mai mentionez doar ca nu e primu' titlu'/material/articol ironic de pe acest site.
Sau poate ca-s (doar) io pe aceeasi lungime de unda cu Joga, Miaus si Gandalf, cine stie...
Ironic sau nu, mi se pare jignitor. Parerea mea!
Am vazut extrem de putini oameni care sa ia atitudine in privinta acestei "porecle" pe intreg forumu' asta, de ani de zile.
Ce e mai jignitor, deci? Faptul ca o groaza de lume chiar crede ca Oli a stat capra, sau un titlu ironic referitor la acest aspect?
Daca asta este parerea majoritatii atunci ma supun. Traim in democratie, n-am de ales.
Puteti modifica titlul oricand, din punctul meu de vedere. Ce-ar mai fi sa ne certam si pe asa ceva?! ![]()
Am rugamintea (si-mi fac mea culpa pentru cazurile in care si eu am facut la fel) ca moderatorii, care modereaza, sa aibe bunul simt sa nu se mai bage peste treburile redactorilor, care scriu. E fiecare cu pasarica lui si fiecare o face cat poate de bine.