Eu nu am cum sa fac ceva cu Nationala decat la vreo ora si ceva dupa meci. Daca poate cineva sa poata mai repede, SUCCES!
Eu nu am cum sa fac ceva cu Nationala decat la vreo ora si ceva dupa meci. Daca poate cineva sa poata mai repede, SUCCES!
Lari, da-o in pln de nationala! baga o d-aia cu "**** Gigi vpm gtg brb stf forza Peluza Sud respect" si o sa aiba succes mai mare </lehamite>
Am pus deja ceva de pe Agerpres. Plm...
Un UP la articolul despre Nesu?
http://www.gsp.ro/international/stranieri/...lor-242975.html
http://www.prosport.ro/sport-life/special/...l-drept-8314988
@I.N.Money
Pls, nu te supara ca am pastrat articolul pus de mine cu Boloni (l-am postat amandoi cam in acelasi timp...), dar apucasem sa mai adaug "niste chestii" in el. ![]()
Sa-mi zici cat ma costa revansa ![]()
@I.N.MoneyPls, nu te supara ca am pastrat articolul pus de mine cu Boloni (l-am postat amandoi cam in acelasi timp...), dar apucasem sa mai adaug "niste chestii" in el.
Sa-mi zici cat ma costa revansa
A umbliiii cu cioace? Dai 2-3 mioareee si ne intelegem.
Nicio problema, ma si miram ce naiba se intampla ca eu umblam pe acolo si aparea altceva, dar apoi am vazut ca esti ascuns si puneai ala ![]()
Sunt ascuns, pen'ca atunci cand sunt vizibil, primesc tot felul de PM-uri, dintre cele mai tampite, cu cele mai tampite rugaminti.
In alta ordine de idei... ![]()
Asl plz-uri?
Nope.
D-alea cu "da-i aluia warn", "de ce mi-a dat warn cutare?", tot felu' de critici la adresa diversilor useri...
64 de ani de la infiintarea clubului...sare cineva cu vreun articol?
Io-s in plop cu prea multe cacaturi. Dar o sa caut p-acasa, printr-o carte, vreun material mai interesant.
Daca altcareva poate mai mult, BAFTA!
Am repus eu in discutie un articol mai vechi de-al lui Andrei Sava.
salutare. de astazi de dimineatZa de la ora 08:39 am lasat special gresit codul html la articolul brazilia - Romania, sa vad daca este vreunul sa corecteze... am corectat eu acum. nu va faceti griji ![]()
nice ![]()
Sincer sa fiu, am zabovit doar vreo 15 secunde pe articol, in prima pagina, pentru ca nu mi-a placut nici cum era scris, nici ce era scris.
Io-s de parere sa folosim cu incredere mediafax.ro, ori agerpres.ro la astfel de chestii.
am lasat factura neplatita la servere vreo 7 zile, sperand ca o sa vada careva, dar nu-i problema ca tot eu o platesc. ntz-ntz ![]()
bha, da-v-as dobos pe chip...vreti sa fac si eu teste din astea? ![]()
da-ne acces la bani ca o platim noi azzido. io.
costi, da-ne acces la bani ca sa mergem si noi in Grecia
nunu....ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu...ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ....bun bun
Sper ca n-o sa-i postati lui Dorinel si "articolul" ala...
ba da nimic nu va convine. a mai scris vreunul din "redactori" ceva despre meciul Romaniei??
Pai hai sa revenim la vechile discutii, atunci: (re)organizare, cine ce mai face, etc, etc, etc...
Din punctul meu de vedere, trebuie sa fim ceva mai selectivi, atata tot.