FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1646566676897»
Lari03.06.2011 17:20

Eu nu am cum sa fac ceva cu Nationala decat la vreo ora si ceva dupa meci. Daca poate cineva sa poata mai repede, SUCCES!

Azzido03.06.2011 20:24

Lari, da-o in pln de nationala! baga o d-aia cu "**** Gigi vpm gtg brb stf forza Peluza Sud respect" si o sa aiba succes mai mare </lehamite>

I.N.Money03.06.2011 20:57
Lari03.06.2011 21:14

Am pus deja ceva de pe Agerpres. Plm...

Daniel-Ionut05.06.2011 07:59
Lari06.06.2011 13:29

@I.N.Money

Pls, nu te supara ca am pastrat articolul pus de mine cu Boloni (l-am postat amandoi cam in acelasi timp...), dar apucasem sa mai adaug "niste chestii" in el. :blush:

 

Sa-mi zici cat ma costa revansa :yes:

I.N.Money06.06.2011 13:35
@I.N.Money

Pls, nu te supara ca am pastrat articolul pus de mine cu Boloni (l-am postat amandoi cam in acelasi timp...), dar apucasem sa mai adaug "niste chestii" in el. :blush:

 

Sa-mi zici cat ma costa revansa :yes:

 

A umbliiii cu cioace? Dai 2-3 mioareee si ne intelegem.

 

Nicio problema, ma si miram ce naiba se intampla ca eu umblam pe acolo si aparea altceva, dar apoi am vazut ca esti ascuns si puneai ala :))

Lari06.06.2011 13:37

Sunt ascuns, pen'ca atunci cand sunt vizibil, primesc tot felul de PM-uri, dintre cele mai tampite, cu cele mai tampite rugaminti.

 

In alta ordine de idei... :look:

I.N.Money06.06.2011 13:41

Asl plz-uri?

Lari06.06.2011 19:47

Nope.

 

D-alea cu "da-i aluia warn", "de ce mi-a dat warn cutare?", tot felu' de critici la adresa diversilor useri...

Costi06.06.2011 21:35

64 de ani de la infiintarea clubului...sare cineva cu vreun articol?

Lari07.06.2011 06:43

Io-s in plop cu prea multe cacaturi. Dar o sa caut p-acasa, printr-o carte, vreun material mai interesant.

 

Daca altcareva poate mai mult, BAFTA!

Lari07.06.2011 10:22

Am repus eu in discutie un articol mai vechi de-al lui Andrei Sava.

Dragoshel08.06.2011 19:33

salutare. de astazi de dimineatZa de la ora 08:39 am lasat special gresit codul html la articolul brazilia - Romania, sa vad daca este vreunul sa corecteze... am corectat eu acum. nu va faceti griji :)

Costi08.06.2011 20:30

:)) nice :)

 

Lari08.06.2011 20:51

Sincer sa fiu, am zabovit doar vreo 15 secunde pe articol, in prima pagina, pentru ca nu mi-a placut nici cum era scris, nici ce era scris.

 

Io-s de parere sa folosim cu incredere mediafax.ro, ori agerpres.ro la astfel de chestii.

Azzido08.06.2011 23:07

am lasat factura neplatita la servere vreo 7 zile, sperand ca o sa vada careva, dar nu-i problema ca tot eu o platesc. ntz-ntz :crazy:

Costi08.06.2011 23:49

bha, da-v-as dobos pe chip...vreti sa fac si eu teste din astea? :))

Dragoshel09.06.2011 06:59

da-ne acces la bani ca o platim noi azzido. io.

Azzido09.06.2011 10:32

costi, da-ne acces la bani ca sa mergem si noi in Grecia

Costi09.06.2011 10:47

nunu....ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu...ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ameu ....bun bun

Daniel-Ionut09.06.2011 11:34
:blink::blink::blink::blink::blink:
Lari09.06.2011 15:26

Sper ca n-o sa-i postati lui Dorinel si "articolul" ala...

Dragoshel09.06.2011 15:59

ba da nimic nu va convine. a mai scris vreunul din "redactori" ceva despre meciul Romaniei??

Lari09.06.2011 16:10

Pai hai sa revenim la vechile discutii, atunci: (re)organizare, cine ce mai face, etc, etc, etc...

 

Din punctul meu de vedere, trebuie sa fim ceva mai selectivi, atata tot.

«1646566676897»