Marius, ma bucur enorm ca ai facut cronica. Te rog mult, insa, da un semn acilea data viitoare, sa nu ma mai chinui sa ciordesc alte chestii. Nu de alta, da' nu prea imi merge multitaskingu' seara. Sa traiesti!
Marius, ma bucur enorm ca ai facut cronica. Te rog mult, insa, da un semn acilea data viitoare, sa nu ma mai chinui sa ciordesc alte chestii. Nu de alta, da' nu prea imi merge multitaskingu' seara. Sa traiesti!
Maine sa-mi aduceti aminte sa va arat ceva frumos.
aminte
Pai adu-i-o, bai, Costi, fa treaba pana la capat.
Ne-a luat bilete la Shakira ma.
Mda, am uitat si acum e prea tarziu.
Toate agentiile de turism din tara (sau macar alea care se respecta) au primit ieri un mail de la o companie aeriana majora cum ca clubul de fotbal Rapid le-a dat o teapa de cateva sute de milioane asa ca sa numai faca tranzactii cu el.
Fac rost de print-ul mail-ului de-abia marti, e nostim foc, ca luni sunt de munca.
Si... merge la halba? ![]()
Nu mai beau bere.
Credeam ca ne arati o tata ceva. ![]()
O sa va rog sa anuntati acilea daca face cineva cronica, sa nu muncim degeaba dand cu juma din alte parti. Multumesc!
Nu ma bag eu in treburi de scriitori si astea, dar din 'nspe zeci de sute de redactori, nu se poate gasi unul care sa scrie cronica ?
Adica de ce trebuie sa o luam de la altii in loc sa generam content original ? ![]()
E content original, bre, ca aia de pe ols nu aveau echipele ![]()
Miercuri pot face eu cronica, e ok. Mai mult, marti seara pun si avancronica. ![]()
Din pacate, din motive cat se poate de obiective, eu unu' nu am cum sa fac acest lucru la fiecare meci. Ca sa nu mai spun ca rareori vad un meci cap-coada, din aceleasi motive obiective.
Urmatoru', va rog. ![]()
si eu sunt de aceeasi parere, si sper ca Miaus sa rezolve cat mai repede problema asta prin reorganizarea echipei redactionale
Marius, ma bucur enorm ca ai facut cronica. Te rog mult, insa, da un semn acilea data viitoare, sa nu ma mai chinui sa ciordesc alte chestii. Nu de alta, da' nu prea imi merge multitaskingu' seara. Sa traiesti!
Mah, scuze, dar in seara lucram si am uitat sa mai scriu si aici desi Alex mi-a spus sa anunt ca o scriu eu.
Altfel, daca sunt pe mess si nu este nimeni disponibil sa scrie o cronica, da-ti un buzz d-ala si o fac eu.
Pai atunci ti-as fi mai mult decat recunoscator daca o sa faci matale si cronica de miercuri. ![]()
Altfel, nu-ti face griji, se mai intampla ![]()
hacker biaches.
vulnerabilitate phpmyadmin+mysql
am rezolvat. cred, sper...nu stiu
a fost o farsa. era articol de test publicat de George, deci fara hacker biaches
adica seful testeaza vigilenta
Cred ca George e posedat. A dat-o in limbi straini brusc, asa. Il legam de cruce vreo 5-6 zile? ![]()
Meciul de azi nu e pe Pro TV? Pe prima pagina apare digisport.
Da, Pro TV, 20:45. Modificati va rog.
Am vorbit cu Marius si face el cronica meciului.
Mai putem pune aia cu LIVE VIDEO?
e pe Pro TV prinde toata lumea.