FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1616263646597»
Lari04.05.2011 21:32

Marius, ma bucur enorm ca ai facut cronica. Te rog mult, insa, da un semn acilea data viitoare, sa nu ma mai chinui sa ciordesc alte chestii. Nu de alta, da' nu prea imi merge multitaskingu' seara. Sa traiesti!

axl06.05.2011 17:01

Maine sa-mi aduceti aminte sa va arat ceva frumos.

Costi07.05.2011 10:13

aminte

Lari07.05.2011 11:48

Pai adu-i-o, bai, Costi, fa treaba pana la capat.

I.N.Money07.05.2011 12:00

Ne-a luat bilete la Shakira ma.

axl07.05.2011 12:34

Mda, am uitat si acum e prea tarziu.

 

Toate agentiile de turism din tara (sau macar alea care se respecta) au primit ieri un mail de la o companie aeriana majora cum ca clubul de fotbal Rapid le-a dat o teapa de cateva sute de milioane asa ca sa numai faca tranzactii cu el.

 

Fac rost de print-ul mail-ului de-abia marti, e nostim foc, ca luni sunt de munca.

Lari07.05.2011 12:35

Si... merge la halba? :crazy:

axl07.05.2011 12:37

Nu mai beau bere.

Ronnie07.05.2011 13:13

Credeam ca ne arati o tata ceva. :crazy:

Lari08.05.2011 17:47

O sa va rog sa anuntati acilea daca face cineva cronica, sa nu muncim degeaba dand cu juma din alte parti. Multumesc!

andyro09.05.2011 07:34

Nu ma bag eu in treburi de scriitori si astea, dar din 'nspe zeci de sute de redactori, nu se poate gasi unul care sa scrie cronica ? :alcoholic: Adica de ce trebuie sa o luam de la altii in loc sa generam content original ? :thumbup:

Lari09.05.2011 08:50

E content original, bre, ca aia de pe ols nu aveau echipele fularultras

 

Miercuri pot face eu cronica, e ok. Mai mult, marti seara pun si avancronica. :king:

 

Din pacate, din motive cat se poate de obiective, eu unu' nu am cum sa fac acest lucru la fiecare meci. Ca sa nu mai spun ca rareori vad un meci cap-coada, din aceleasi motive obiective.

 

Urmatoru', va rog. :rolleyes:

Costi09.05.2011 09:32

si eu sunt de aceeasi parere, si sper ca Miaus sa rezolve cat mai repede problema asta prin reorganizarea echipei redactionale

Marius09.05.2011 11:06
Marius, ma bucur enorm ca ai facut cronica. Te rog mult, insa, da un semn acilea data viitoare, sa nu ma mai chinui sa ciordesc alte chestii. Nu de alta, da' nu prea imi merge multitaskingu' seara. Sa traiesti!

 

 

Mah, scuze, dar in seara lucram si am uitat sa mai scriu si aici desi Alex mi-a spus sa anunt ca o scriu eu.

 

Altfel, daca sunt pe mess si nu este nimeni disponibil sa scrie o cronica, da-ti un buzz d-ala si o fac eu.

Lari09.05.2011 11:41

Pai atunci ti-as fi mai mult decat recunoscator daca o sa faci matale si cronica de miercuri. :look:

 

Altfel, nu-ti face griji, se mai intampla :yes:

Lari09.05.2011 16:33

Ce-i satana asta, frate, da-i-as dobosh pe chip?

Clipboard02.jpg

Azzido09.05.2011 18:38

hacker biaches.

vulnerabilitate phpmyadmin+mysql

 

am rezolvat. cred, sper...nu stiu

 

Azzido10.05.2011 16:14

a fost o farsa. era articol de test publicat de George, deci fara hacker biaches

Marius10.05.2011 20:03

adica seful testeaza vigilenta

Stanici11.05.2011 07:19

Cred ca George e posedat. A dat-o in limbi straini brusc, asa. Il legam de cruce vreo 5-6 zile? :D

Bogdan11.05.2011 14:11

Meciul de azi nu e pe Pro TV? Pe prima pagina apare digisport.

axl11.05.2011 14:20

Da, Pro TV, 20:45. Modificati va rog.

Lari11.05.2011 16:57

Am vorbit cu Marius si face el cronica meciului.

 

Mai putem pune aia cu LIVE VIDEO?

Dragoshel11.05.2011 17:34

e pe Pro TV prinde toata lumea.

Lari11.05.2011 17:42

Ejti o putoare si meriti decorat! :bananadance:

gallery_2443_106_1577.jpg

«1616263646597»