Mi-a dat o idee destul de buna stix printr-un mesaj privat. Nu ar fi bine sa punem o harta si sa enumeram mijloacele de transport cu care se ajunge la palatul jegului?
Ma gandesc ca sunt mai multi ca mine care nu stiu cum sa ajunga in Aleea Alexandru care, poate, ca nu au avut pe cine sa intrebe.

