FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1596061626397»
MoWeed13.04.2011 14:38

Mi-a dat o idee destul de buna stix printr-un mesaj privat. Nu ar fi bine sa punem o harta si sa enumeram mijloacele de transport cu care se ajunge la palatul jegului?

Ma gandesc ca sunt mai multi ca mine care nu stiu cum sa ajunga in Aleea Alexandru care, poate, ca nu au avut pe cine sa intrebe.

Lari13.04.2011 14:43
MoWeed13.04.2011 14:45

Ma refer la articol, poate nu toti citesc comentariile. Oricum, parerea mea, ar trebui sa stie cum sa ajunga si aia care vin cu metroul si aia care vin cu autobuzul si aia care vin cu masina.

 

Lari, tu te lauzi cu munca lui Tzepi? :D

Azzido13.04.2011 15:02

e o idee buna. go 4 it!

MoWeed13.04.2011 15:04

Pai eu n-am habar care sunt liniile de transport in comun din Bucuresti, sau cum sa ajungi la palat din alta zona decat din Baneasa(si asta numai pentru ca mi-a zis Marius). De aia am si scris aici, sa posteze unul care are habar despre ce vorbeste.

Neaparat, pe harta asta ar trebui sa apara si cum ajungi de la Gara de N.

Dragoshel13.04.2011 15:25

@Adrian, poti pune aia de live diseara? sa stiu daca raman acasa sa vad meciul

Adrian13.04.2011 16:23

Da, au aparut linkurile :)

Lari13.04.2011 17:24

Adriane sa dai paste la link in locul propozitiei FCSteaua.ro vă va oferi un stream LIVE VIDEO in momentul inceperii partidei!

 

Cronica s-o pui, ma gandesc, in locul avancronicii si sa inchidem comentariile de la LIVE VIDEO, ca sa continue doar in articolul tau.

 

Daca aveti alte idei...

Dragoshel13.04.2011 19:54

da normal, dc sa nu avem cronica si avancronica?

andyro14.04.2011 08:56

...nu-mi place sa ma bag in treburi de redactori, dar am vorbit cu unii dintre voi sa puneti o HARTA cu locatia 'palatului' in articolul despre protest - poate citeste cineva si se indura.

 

Sunt destui care habar n-au unde e 'palatul' sau 'aleea Alexandru', mai ales dintre cei care mai vin din provincie.

I.N.Money14.04.2011 09:20

Rezolvat.

Dragoshel16.04.2011 16:43

poate pune cineva aia cu meciul urmator + notele jucatorilor cand va apareca cronica meciului?? nu sunt acasa si nu pot sta pe net. multumesc :)

Lari16.04.2011 22:56

Nu stiu cum se face aia cu notele jucatorilor. De la Top Player cumva? :look:

Dragoshel17.04.2011 06:39

da, te duci sub lista jucatorilor, dauga etapa noua. am pus eu pentru asta.

Lari19.04.2011 17:58

Hoooo, maaaah, hoooo, fac io miercuri spre joi avancronica pentru meciu' de Cupa, ce atata scandal??? :ce_oameni:

Lari21.04.2011 20:36

Nu pot pune notele jucatorilor, imi da aceeasi eroare si pe IE si pe Mozilla:

Clipboard02.jpg

Azzido22.04.2011 05:50

da, am mai primit si eu eroarea asta mai demult. l-am anuntat pe G sa verifice.

George Stan22.04.2011 07:38

Gata, s-a rezolvat :D

Lari22.04.2011 07:54

Ooo, Maaassstteeeer! :worthy:

Dragoshel24.04.2011 22:08

nbbvcxqwertyudfgh

Daniel-Ionut24.04.2011 22:42

Du-te baaa d-aici :))

Dragoshel25.04.2011 05:39
:D
Azzido25.04.2011 09:27

**** Dinamo !

Ronnie25.04.2011 10:48

La urmatorul off-topic ai 7 zile pauza de la mine !

Bogdan25.04.2011 18:51

Vreau sa scriu eu cronica dupa meci:

Titlu: Penibil

 

text: An de an Dinamo ne bate si noi vrem titlul.

 

Penibil :D

 

 

merge? :D

«1596061626397»