FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1575859606197»
Costi04.04.2011 22:28

pana sa-ti dau un raspuns, am nevoie de tine sa ma ajuti cu ceva...

 

LE: Am postat articolul pentru a deschide ochii unora asupra lui Ciobanul. Daca lumea vrea sa se lupte cu cineva, trebuie sa cunoasca adversarul. Articolul respectiv face un pic de lumina asupra unor aspecte, care dau sens unor lucruri. Unii dintre noi le cunoastem din diverse cercuri, ne-am dat seama de ele singuri...Altii traiesc si acum cu impresia ca Gigi e un om normal, ca toti ceilalti, nu o creatie a sistemului, asa cum probabil au impresia ca lumea nu este condusa de masoni...

 

Referirile la politica din articol sunt pur obiective, mai exact se dau nume de partide politice fara a influenta in vreun fel perceptia publicului. Articolul este unul social, nu politic!

Dragoshel07.04.2011 08:55

video atasat la cronica, foto la fel, notele jucatorilor pentru acest meci :)

axl08.04.2011 16:01

O sa se supere Asavoaiei pe voi, i-ati scos articolul de tot.

Azzido09.04.2011 09:52

care articol ?

axl09.04.2011 09:55

Protestul, ultima zvacnire a demnitatii de roman

 

My bad, e pe prima pagina, dar mai jos decat m-as fi asteptat.

I.N.Money10.04.2011 11:37

Ba, astia care ii publicati articolele lui Gandalf meritati statui. E o intreaga aventura, aproape ca nu mai aveam loc pe desktop din cate fisiere primisem

Sunteti eroi :drunk:

Costi10.04.2011 14:27

merci merci

 

Adrian10.04.2011 14:57

Astazi voi fi plecat. Nu voi putea sa pun nici meciul si nici cronica pe site. Imi pare rau.

Lari10.04.2011 15:08

O sa-mi incerc eu mana, daca nu tine neaparat altcineva si daca sunteti de acord.

Dragoshel10.04.2011 15:22

diseara este meciul, dc nu lasati ala cu istoricul ca principal daca nu exista avancronica.

Azzido10.04.2011 17:38
Ba, astia care ii publicati articolele lui Gandalf meritati statui. E o intreaga aventura, aproape ca nu mai aveam loc pe desktop din cate fisiere primisem

Sunteti eroi :drunk:

mie imi zici ? articolul ala cu Heysel mi-a luat o ora sa-l postez...

@Lari

daca poti , ocupa-te tu de articolul de dupa meci, pls...

Lari10.04.2011 20:39

Nu vreau! :punk:

Lari11.04.2011 00:13

Azzido, daca fac cronica meciului, imi dai voie sa mai urc poze la articole? Momentan, nu mai pot, nici cu netu' rds de acasa, nici cu netu' rds de la munca... :rolleyes:

 

Foca vrea peshtishoru'! :yes:

Azzido11.04.2011 11:58

ce inseamna nu mai pot ? primesti vreo eroare ?

baga screenshot

Lari11.04.2011 15:42

Asta arata:

Clipboard02.jpg

I.N.Money11.04.2011 16:58

Si eu patisem la fel astazi pe dimineata. Aceeasi eroare.

Lari11.04.2011 17:44

@INM

Dude, pana (daca) iti face Azzido rubrica ta proprie si personala, o sa te rog sa postezi la "Comentarii" articolele tale. "Ganduri ros-albastre" e a lui AlexBlaja si omu' are link, la profil, catre toata munca lui la site. ;)

 

Ca tot veni vorba: Azzido, m-a rugat Keluboss sa-i faci si lui o rubrica. Vrea sa se numeasca "Emotii".

 

:beer2:

I.N.Money11.04.2011 17:46

Roger :ce_oameni:

Lari11.04.2011 17:48
:blink:
Dragoshel11.04.2011 18:25
Ca tot veni vorba: Azzido, m-a rugat Keluboss sa-i faci si lui o rubrica. Vrea sa se numeasca "Emotii".

 

:beer2:

 

rezolvat.

 

Lari11.04.2011 18:32

Sar'naaa! Ii transmit io... :beer2:

 

LE: Si-acu' il poti face subcategorie, ca sa intre la "Comentarii", unde-s toate celelalte? :look:

Dragoshel11.04.2011 19:03

da

Lari11.04.2011 20:41
:worthy::beer2:
Azzido11.04.2011 21:10

Lari, urca aici o poza care ai incercat sa o urci si ti-a dat eroarea aia

Lari11.04.2011 21:38

P-asta am vrut s-o pun la articolul cu meciul cu Astra:

8497.jpg

«1575859606197»