pana sa-ti dau un raspuns, am nevoie de tine sa ma ajuti cu ceva...
LE: Am postat articolul pentru a deschide ochii unora asupra lui Ciobanul. Daca lumea vrea sa se lupte cu cineva, trebuie sa cunoasca adversarul. Articolul respectiv face un pic de lumina asupra unor aspecte, care dau sens unor lucruri. Unii dintre noi le cunoastem din diverse cercuri, ne-am dat seama de ele singuri...Altii traiesc si acum cu impresia ca Gigi e un om normal, ca toti ceilalti, nu o creatie a sistemului, asa cum probabil au impresia ca lumea nu este condusa de masoni...
Referirile la politica din articol sunt pur obiective, mai exact se dau nume de partide politice fara a influenta in vreun fel perceptia publicului. Articolul este unul social, nu politic!


