FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1585960616297»
Dragoshel12.04.2011 07:57

la articolul ala cu "coana mita" nu se vede poza articolului.

Costi12.04.2011 09:11

eu o vad...mai are cineva problema asta?

Lari12.04.2011 09:38

Eu :nono: am o problema cu vizionarea pozei.

 

@I.N.Money

Hai, bre, nu vrei vrei rubrica? Intra si tu in randu' lumii! :yes:

I.N.Money12.04.2011 10:49

Ba eu vreau, dar cine stie ce dobanda bagati. Nu va ajung banii de la Popoviciu :alcoholic:

 

Baga ba o rubrica acolo: Lumini si umbre

si cu asta basta

 

 

PS: Asta trebuie pus pe prima pagina : http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/un-fotbali...ala-235906.html

Dragoshel12.04.2011 11:47

ok, ati scos articolul asta [Alte Sporturi] CSA Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni la Spadă de la principale, dar MERITA SA FIE PE PRIMA PAGINA A SITULUIU.

 

ps: se reorganizeaza echipa redactionala sau tot Lari se ocupa de treaba de site?

MoWeed12.04.2011 11:54

Eu l-am scos, acum incerc sa-l pun la loc. Doar stii ca atunci cand postez un articol la principale, ala pe care-l inlocuieste dispare. Problema este ca imi merge internetul infect, stau vreo 10 minute sa se incarce la fiecare editare.

 

Dragos, am vorbit cu Alex vineri. Da, se reorganizeaza. Putintica rabdare :D

 

LE: Am rezolvat. De editat articolul cu Sames, editati-l voi daca apar greseli. Eu am stat juma de ora sa-l postez :))

Azzido12.04.2011 12:15
la articolul ala cu "coana mita" nu se vede poza articolului.

nici la mine nu se vede. e ceva dubios la MIJloc.

@Dragoshel,

reorganizam ****! m-am saturat de "organizari" pe hartie si infiintari de departamente fantoma.

fiecare contribuie cum vrea si cum poate, cel putin asa cred eu ca e cel mai bine, ca planuri s-au facut o gramada, dar 90 % dintre cei implicati nu le respecta pt ca nu vor, nu pot sau le e lene.

 

Dragoshel12.04.2011 12:17

tot chrome folosesti, nu? :)

 

 

 

ok, **** sa fie :))

 

ma tu de ce poti sa injuri ??

andyro12.04.2011 13:50

Ca e mai smecher, ce puIa lui ?

Marius12.04.2011 13:56

****

 

hm, dubios rau.

axl12.04.2011 14:01

PuIa **** cur rahat.

Ronnie12.04.2011 15:05

Ce va mai place puya

Dragoshel12.04.2011 16:19

@Costi poti vorbi cu Filip Pindean sa faca acea avancronica a meciurilor cu 1 zi inainte de meci? :)

Lari12.04.2011 16:22

Io as propune sa NU. Mai bine sa-l lasam sa scoata tot ce are din istorie, decat sa-i umplem timpu' (si) cu asa ceva.

Dragoshel12.04.2011 16:26

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/22275/ asta nu e istorie?

 

atunci sa faca altcineva avancronica! ---- buna gluma, nu ?:))

axl12.04.2011 16:33

Serios acuma, voi sunteti multumiti de ce se spune in articolul cu MM? Ca mie imi pare cam in stilul discursurilor lui Vadim din Romania Mare.

Lari12.04.2011 16:43

Axle, usor, vericule, ca aia e pila lu' Costi :D

 

Si e sustinut puternic de GeorgeStan si Azzido! :yeahh:

 

@Dragoshel

Am timp sa fac doar avancronica meciului cu Otelul. Asta pentru ca nu voi vedea partida. Cand sa postez avancronica, in noaptea asta?

Dragoshel12.04.2011 16:48

la noapte daca poti.

pai da Lari, maine seara si la meciul urmator, si la meciul urmator si la meciul... etc etc etc.

 

ps: eu nu ma pricep DELOC la scris :)

 

 

Azzido12.04.2011 17:11
Si e sustinut puternic de GeorgeStan si Azzido! :yeahh:

da, in special de mine. e febletea mea. :hypocrite:

Costi13.04.2011 01:12

de organizare e vorba...pentru ca fara organizare e anarhie. si anarhia la romani e fix ****.

S-au vrut reorganizari, s-au inceput, nu s-au dus la bun sfarsit pentru ca nu s-a implicat lumea. daca o sa se implice, o sa fie bine. si uneori, unii mai au momente de zvacnire si de implicare. pana una alta, traiesc cu speranta ca se poate face ceva mai bine. altfel, imi bagam **** de mult.

 

dragoshel, el imi trimite articolele alea cu bucati din ziare in ziua meciului. problema e ca imi ia destul de mult sa le postez, din pacate. sistemul de postare e destul de vechi si nu iti ofera multa flexibilitate. tot ce e vizual e pe coduri, nu pe interfata, ceea ce ingreuneaza mult munca. sper sa se schimbe si asta, odata si-odata...sper multe :).

 

Ps: Incearca te rog sa dai de mstef...e pacat sa nu terminati ce ati inceput la Steaua.ro, mai ales ca ati ajuns pe la 90% din proiect

Marius13.04.2011 08:31

articolul despre Sames s-a transformat, din pacate, intr-o labareala.

 

partea asta din primul paragraf seamana cu un discurs al ciobanului:

 

Crestinul Ciobanul, care ajută oameni, dă milioane tuturor escrocilor din biserici, tuturor ciudatilor de la Muntele Athos, tuturor leprelor puturoase gen Lutu

 

iar titlul e de un mare rahat.

MoWeed13.04.2011 09:30

De acord, partial, cu Marius.

Noi nu avem un articol in care sa descriem macar prin ce trece Sames(si numai atat!), nu avem un articol in care sa prezentam cariera acestui mare jucator, nu avem macar 2 randuri scrise in care sa-i spunem ca suntem alaturi de el, ori noi ca simpli suporteri stelisti, ori AISS ca organizatie.

In schimb, avem un articol in care tot despre fecali vorbim. Mai da-o-n **** masii, in loc sa ii transmitem ca suntem alaturi de el noi il atacam tot pe jeg.

 

 

Nu ma deranjeaza articolul in sine, era necesar sa-l taxam pe urangutan. Ma deranjeaza ca singurul articol despre starea lui Sames este un atac la adresa lui Jiji. Ma deranjeaza ca n-am fost in stare sa trimitem un mesaj coerent de solidaritate.

Adrian13.04.2011 11:33

Dragoshel

 

 

Nu vreau sa para ca un repros sau ceva. Mai mult ca o rugaminte.

Daca tu faci avancronicile de acum inainte, te rog sa nu mai bagi in titlu "live vide" si sa nu pui in text ca o sa fie dat pe fcsteaua live video, ca sa nu facem reclama falsa.

Ca eu nu stiu tot timpul daca pot sau nu sa il pun. Ca stii si tu cat de aiurea sta treaba cu embedul. Asa, decat sa ne facem de caca, mai bine sa nu spunem ca dam meciul si sa il dam. Parerea mea.

Ca oricum oamenii s-au obisnuit deja cu ideea ca pe site se dau meciuri live. Nu cred ca mai trebuie sa facem reclama.

Azzido13.04.2011 11:41

pai ****, eu cand va ziceam ca exagerati cu ciobanul in sus, ciobanul in jos, ziceati ca sunt eu cu capul. mai da-l in MM, chiar nu putem sa avem macar un articol fara sa pomenim de el ? //intrebare retorica

Lari13.04.2011 12:51
Nu vreau sa para ca un repros sau ceva. Mai mult ca o rugaminte.

 

De ce faci, mah, reprosuri? :photo:

 

Io am borat titlu' ala, pen'ca Dragoshel m-a asigurat ca e el pe faza si pune el linku'.

 

Io zicca niciodata nu strica "nitica" reclama. Dar cum ziceti...

«1585960616297»