FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1606162636497»
Lari25.04.2011 19:34

Pai o scrie careva sau postam din alta parte?

Lari25.04.2011 19:38

O va face Miaus. Acum pun ceva, sa fie... acolo.

axl25.04.2011 19:46
O va face Miaus. Acum pun ceva, sa fie... acolo.

Autorul sau sursa, te rog.

Lari25.04.2011 19:59
Gata, s-a rezolvat :D

 

Nu s-a rezolvat, tot nu-mi merge faza cu notele jucatorilor :no:

 

 

Autorul sau sursa, te rog.

 

Prima propozitie eu, restu' altii. Ce scriu la sursa? :king:

 

Ronnie25.04.2011 20:31

Cred ca ideea lui Bogdan pentru cronica era perfecta. Nu se merita sa ne obosim. "Penibili" e continutul perfect pentru un articol.

Dragoshel25.04.2011 20:55

de un an ar trebui sa nu ne mai obosim cu avancronica/corinca dupa fiecare meci penibil jucat de...Steaua sa ii zic

Lari25.04.2011 21:10

Pai pana mai acu' 3 sapt a iesit scandal ca de ce nu facem avancronici...

Dragoshel25.04.2011 21:19

o avancronica este buna pentru arhiva noastra, mai te documentezi din trecut. a zis George ca la 30000 articole ne scoate la o cabana :)

Bogdan25.04.2011 21:33

si cate avem?

Lari25.04.2011 22:07

Azzido, m-a rezolvat Dragoshel cu Notele Jucatorilor.

Dragoshel26.04.2011 07:28

22721 p-acolo..

Lari26.04.2011 10:27

Deci se pun la socoteala si botzii aia cu Mediafax, psp si gsp? :notangel:

Dragoshel26.04.2011 16:48

da

Lari28.04.2011 00:14

Nu am vomitat o avancronica pentru ca nu am crezut ca e necesar.

 

Dar vreo cronica face careva sau pun eu ceva de pe undeva?

Costi28.04.2011 08:10

eu nu inteleg de ce nu vedeti necesara o avancronica. Mie mi se pare maxim de normal sa se prezinte meciul. Cand se joaca, unde se joaca, cine joaca, cine arbitreaza etc.

Lari28.04.2011 10:05

Gasesti in forum toate detaliile, iar linku' spre acel topic e fix in prima pagina. :clap:

 

Eu nu mai am timp sa fac avancronica. Daca se baga cineva...

 

Cum din avalansa raspunsurilor nu am inteles mare lucru, repet intebarea: face careva cronica sau boram ceva din alte parti?

I.N.Money28.04.2011 11:53

Sa stam cu ochii-n patru la articolul cu PN. Ca o sa se ajunga iarasi la amenintari.

andyro28.04.2011 14:18

I'm there :D

Dragoshel28.04.2011 15:28

ciordim de la altii Lari.

Azzido28.04.2011 18:10

dupa terminarea meciului, o sa pun eu cronica meciului. o ciordesc de pe onlinesport.

 

Alex28.04.2011 18:28

Fac eu cronica Cristi.

 

Ca Adrian si-a luat destula carne.

Lari28.04.2011 18:53
ciordim de la altii, Lari.

 

dupa terminarea meciului, o sa pun eu cronica meciului. o ciordesc de pe onlinesport.

 

Bai, mereu cand aud acel verb, imi aduc aminte de unul dintre bancurile mele preferate:

 

Vine un roman la poarta unui rapidist si-l ia la rost:

- Bah, fii-tu' mi-a ciordit doua gaini.

- Staaai, bre, sa-l intrebam si pe el. Baaanneeeellllee, ia vino tata incoa'. Tu i-ai ciordit, bai, gainile astuia?

- Ciordiles, tata, ciordiles!

- I-auzi, bai, romane, nici macar nu le-a vazut!

 

CITAT(Alex' dat

e='Apr 28 2011, 09:28 PM)

Fac eu cronica, Cristi.

Ca Adrian si-a luat destula carne.

 

Pai va'ca mananca si-acu' din ea, ca n-a mai dat p-aci... :D

 

Lari04.05.2011 16:31

Spre marele meu regret, nu am cum sa fac cronica.

Dragoshel04.05.2011 19:42

scie cineva cronica sau o ciordesc?

Lari04.05.2011 19:46

Ciordiles.

«1606162636497»