Pai o scrie careva sau postam din alta parte?
Pai o scrie careva sau postam din alta parte?
O va face Miaus. Acum pun ceva, sa fie... acolo.
O va face Miaus. Acum pun ceva, sa fie... acolo.
Autorul sau sursa, te rog.
Gata, s-a rezolvat![]()
Nu s-a rezolvat, tot nu-mi merge faza cu notele jucatorilor ![]()
Autorul sau sursa, te rog.
Prima propozitie eu, restu' altii. Ce scriu la sursa? ![]()
Cred ca ideea lui Bogdan pentru cronica era perfecta. Nu se merita sa ne obosim. "Penibili" e continutul perfect pentru un articol.
de un an ar trebui sa nu ne mai obosim cu avancronica/corinca dupa fiecare meci penibil jucat de...Steaua sa ii zic
Pai pana mai acu' 3 sapt a iesit scandal ca de ce nu facem avancronici...
o avancronica este buna pentru arhiva noastra, mai te documentezi din trecut. a zis George ca la 30000 articole ne scoate la o cabana ![]()
si cate avem?
Azzido, m-a rezolvat Dragoshel cu Notele Jucatorilor.
22721 p-acolo..
Deci se pun la socoteala si botzii aia cu Mediafax, psp si gsp? ![]()
da
Nu am vomitat o avancronica pentru ca nu am crezut ca e necesar.
Dar vreo cronica face careva sau pun eu ceva de pe undeva?
eu nu inteleg de ce nu vedeti necesara o avancronica. Mie mi se pare maxim de normal sa se prezinte meciul. Cand se joaca, unde se joaca, cine joaca, cine arbitreaza etc.
Gasesti in forum toate detaliile, iar linku' spre acel topic e fix in prima pagina. ![]()
Eu nu mai am timp sa fac avancronica. Daca se baga cineva...
Cum din avalansa raspunsurilor nu am inteles mare lucru, repet intebarea: face careva cronica sau boram ceva din alte parti?
Sa stam cu ochii-n patru la articolul cu PN. Ca o sa se ajunga iarasi la amenintari.
I'm there ![]()
ciordim de la altii Lari.
dupa terminarea meciului, o sa pun eu cronica meciului. o ciordesc de pe onlinesport.
Fac eu cronica Cristi.
Ca Adrian si-a luat destula carne.
ciordim de la altii, Lari.
dupa terminarea meciului, o sa pun eu cronica meciului. o ciordesc de pe onlinesport.
Bai, mereu cand aud acel verb, imi aduc aminte de unul dintre bancurile mele preferate:
Vine un roman la poarta unui rapidist si-l ia la rost:
- Bah, fii-tu' mi-a ciordit doua gaini.
- Staaai, bre, sa-l intrebam si pe el. Baaanneeeellllee, ia vino tata incoa'. Tu i-ai ciordit, bai, gainile astuia?
- Ciordiles, tata, ciordiles!
- I-auzi, bai, romane, nici macar nu le-a vazut!
e='Apr 28 2011, 09:28 PM)
Ca Adrian si-a luat destula carne.
Pai va'ca mananca si-acu' din ea, ca n-a mai dat p-aci... ![]()
Spre marele meu regret, nu am cum sa fac cronica.
scie cineva cronica sau o ciordesc?
Ciordiles.