Salut
Nu stiu daca am inteles corect, sectiunea aceasta nu poate fi accesata de userii obisnuiti, nu?
Vreau sa va fac o propunere.
Cred ca ar fi bine sa publicati un articol care sa sustina varianta pro Gigi. Asa este corect, delimitati-va, ca institutie, de aceasta isterie care a cuprins intreaga opinie publica din Romania, publicand si variante diferite, puncte de vedere diferite. Nu pot s-o fac eu pentru ca si eu ma bucur ca Becali este in puscarie, chiar daca lucrurile nu par a fi prea corecte. Gasiti pe cineva capabil sa scrie un articol bun si la fel de vehement proGigi pe cat sunt si cele anti. Dupa parerea mea ar fi bine sa o faceti cat mai repede.