FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«14567897»
Lari19.03.2009 15:36

Eu nu am fost clar pro-Lacatus.

 

Am evitat sa-i dau in cap in mod deschis, da. Dar am scos de multe ori in evidenta lipsurile sale.

 

Nu pot scrie, momentan, urat despre Lacatus. Dar, daca-i va trimite la echipa a doua pe Szekely sau pe Tiago, promit un material fara perdea.

 

 

 

MoWeed19.03.2009 15:51

Eu am fost clar pro-Lacatus, pana la evenimentele din iarna. De atunci am ales sa-l ignor pentru ca eu pur si simplu nu pot uita ce a facut pentru Steaua.

 

 

Dar nu cred ca vreodata un moderator a dat vreo sanctiune cuiva numai pentru ca s-a manifestat impotriva lui Lacatus. Aici vorbesc despre cei civilizati, cei care l-au injurat au fost sanctionati pentru jigniri...

Ronnie19.03.2009 16:16

Daca este nevoie, trebuie sa apara urgent si articolele impotriva lui Lacatus. Dar sa nu ajungem sa facem o moda anti-Lacatus pe care sa o promovam. Ar fi o tampenie. Lacatus ramane pana la urma simbolul acestei echipe, indiferent de ce spun unii sau altii.

Lari19.03.2009 16:23

Eu nu voi scrie despre Lacatus decat daca va pleca de la echipa sau daca-i va trimite, la "sugestia" boului, la echipa a doua pe unii jucatori.

 

Consider ca problema noastra este alta acum si voi incerca sa o expun din cat mai multe puncte de vedere posibile.

 

Pe la 19:30 sper sa termin ceea ce am inceput azi-dimineata.

MoWeed19.03.2009 16:42

Si ce ai inceput azi dimineata?

Lari19.03.2009 16:52

Vei vedea in seara asta...

 

Ia uite-l, bah, pe-asta, ce nerabdator e sa critice! :tomato:

 

Huuuuuoooooo! :punk:

Stanici20.03.2009 08:56

Baaaai baaaieeeti! Modificati URGENT faza cu fanzina "Steaua suntem noi" . Adica faceti din "orine", "oricine".

lbj20.03.2009 10:38

Bai frate, mai lasati-l in pace pe Lacatus ca ati ajuns sa-l criticati mai mult decat il criticati pe Gigi. Niste articole in legatura cu trecutul lui, cu alte zvonuri aparute, publicate acum chiar nu ne-ar face cinste. Pana una alta care e scopul nostru? Sa aparam Steaua sau sa o murdarim mai mult decat o fac altii? Subiectele acelea fac parte din folclorul nostru, si acolo trebuie sa ramana doar daca ceva major nu se va intampla. Vorba lui Lari, haideti sa fie criticat atunci cand chiar o comite grav in ceea ce-i priveste postul de antrenor si sa-l lasam in pace sa-si faca treaba cum crede el de cuvinta.

bodanelu21.03.2009 09:07

xray e in teste?

Marius21.03.2009 09:51

Nu cred.

Azzido21.03.2009 16:41

nu-i

bodanelu21.03.2009 18:09
nu-i

conform regulamentului, aceasta postare ar trebui stearsa si avertizat userul Azzido. Dar daca fac asta, pauza salariu :D

Marius21.03.2009 20:30

Conform regulamentului si postul de mai sus ar trebui sters iar userul sanctionat cu un capac la proximul meci. Pentru off-topic, binenteles.

 

Hai sa discutam despre redactori :)

bodanelu22.03.2009 18:38

ce capace iti iei tu :)

Virgil25.03.2009 07:17

Buna dimineata Super Finule. Iti doresc o zi perfecta. In ciuda vremii, care nu prea se asorteaza cu ce ti-am urat eu. :drunk:

Lari25.03.2009 07:21

Ce zi perfecta, SuperNashule? Se anunta o zi grea la munca si mai am de terminat si articolul pentru maine :yawn:

 

Dar hai sa nu stricam cheful tuturor!

 

Sa avem cu totii o zi minunata! :beer2:

MoWeed25.03.2009 07:23

Deja v-ati inrudit mah? :steag_sah_mic:

Lari25.03.2009 07:30

:laugh:

 

Eu i-am zis Nash de cand a insistat pentru promovarea mea. Partea cu "super" a venit dup-aia, ca ne-am inteles foarte bine...

 

Nashu-tau cine e? Fane, parca, nu? :photo:

MoWeed25.03.2009 07:39

Da(vad ca te-ai documentat :)) ), dar nu a mai adus cadouri cum se cuvine de la un nas :crazy:

Azzido25.03.2009 16:50

sunteti nebuni :crazy:

Lari25.03.2009 21:06

Eu si Virgil sau Mo si Fane? :punk:

Lari02.04.2009 21:51

Cu scuzele de rigoare, am luat decizia de a schimba infatisarea primei pagini a forumului.

 

Daca vi se pare prea narcisistic ce-am facut, prea neinspirat etc, nu ezitati sa actionati in consecinta.

 

As fi facut aceeasi schimbare chiar daca nu ar fi fost vorba de materialul meu.

 

Pîlîmî, cum credeti...

MoWeed04.04.2009 21:40

Articolul "Stelismul dispare de pe Ghencea" nu este semnat nici editat. Si este pus de vreo jumatate de ora

Marius04.04.2009 22:01

A fost semnat la vreo 5-6 minute dupa publicare cu "The Radical".

 

Am sa pun acum numele in bluebold, se pare ca nu toata lumea l-a vazut.

Gica Chioru06.04.2009 21:29

Salut

 

Nu stiu daca am inteles corect, sectiunea aceasta nu poate fi accesata de userii obisnuiti, nu?

 

Vreau sa va fac o propunere.

Cred ca ar fi bine sa publicati un articol care sa sustina varianta pro Gigi. Asa este corect, delimitati-va, ca institutie, de aceasta isterie care a cuprins intreaga opinie publica din Romania, publicand si variante diferite, puncte de vedere diferite. Nu pot s-o fac eu pentru ca si eu ma bucur ca Becali este in puscarie, chiar daca lucrurile nu par a fi prea corecte. Gasiti pe cineva capabil sa scrie un articol bun si la fel de vehement proGigi pe cat sunt si cele anti. Dupa parerea mea ar fi bine sa o faceti cat mai repede.

 

 

«14567897»