FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1545556575897»
Azzido22.03.2011 21:29
nu-l mai felicitati atata pe lari, ca eu i-am dat articolul :))

bravo

Lerry

!

Costi22.03.2011 21:34

@azzido,

like :D

Daniel-Ionut24.03.2011 08:30
Costi24.03.2011 09:04

sa-l urce careva...

Dragoshel26.03.2011 19:02

daca a vazut cineva meciul poate sa scrie cateva cuvinte??? daca nu bag ce gasesc.

Lari26.03.2011 20:18

Sunt la munca, SORRY ca nu pot ajuta :look:

MoWeed26.03.2011 21:43

Da' nu tre' sa te scuzi mereu Lari...

Lari26.03.2011 22:16

Pai cand anunt ca nu am cum sa pun umaru' ma simt cam aiurea.

 

Dar mersi ca mi-ai zis, data viitoare o sa scriu asa:

 

:drunk: BAAAI, NU AM CUM SA FAC EU! YEEEESSS!!!! :yeahh:

Dragoshel27.03.2011 07:48

nu mai anunta :))

axl27.03.2011 11:06

Ma gandesc ca ar fi o idee buna ca articolul cu 2% sa ramana ca articol principal pana se termina chestia.

Lari27.03.2011 13:23

Si eu zic la fel, mai ales ca e posibil ca tov. Costi sa fi patit ceva de s-a ocupat de problema atat de din timp :rolleyes:

Costi27.03.2011 14:59

neah, doar ma plictiseam la biroul AISS si n-aveam ce sa fac :D

o sa punem un buton in stanga cu 2%, probabil si bannere in scurt timp pe site, plus takeover si alte nebunii cand o sa le terminam.

pana atunci, cand nu sunt articole, mai urcati asta cu 2% :)

Costi29.03.2011 13:50

observ cu stupoare ca sunt unele articole care strang sute de vizualizari si nu se comenteaza deloc sau aproape deloc la ele. Sincer, nu inteleg de ce. Chiar nu pot sa gasesc o explicatie pentru asta din moment ce continutul este foarte bun si propune o tema de dezbatere. Asa de pasivi au devenit userii? Care e cauza pana la urma?

 

Hai sa incercam sa pornim tot noi discutiile, pe baza articolului, daca altfel nu merge, pentru ca alta solutie efectiv nu gasesc...

Lari29.03.2011 13:55

Da o bere si pornesc orice discutie vrei :alcoholic:

 

 

Ronnie29.03.2011 14:09

Dai doo si fac o dezbatere cu Lari de n-a vazut tot forumu' de la cand s-anfiintat :bananadance:

Costi29.03.2011 14:20

betivii dracu, mediocrilor!

MoWeed29.03.2011 15:30

Nu va ajunge salariul 'tu-va-n gura. Mai vreti si ciubuc

I.N.Money29.03.2011 15:30

Costi, am vorbit la intrunirea drogatilor de duminica de pe yahoo, pe langa treaba cu moderarea, o chestie. Cred ca poate e mai bine ca de acum incolo orice comunicat AISS sau majoritatea sa fie doar citite si sa se scoata optiunea de comentariu, asa evitam ca sa se ajunga iar la certuri nord-sud.

Costi29.03.2011 15:40

certuri or sa existe tot timpul, chiar daca faci un articol despre un pescarus roz, o sa vina stix care o sa spuna ca de fapt e cioara vopsita, mai vine Bogdan care zice ca jean pavel a dat foc la o cioara acu 15 ani de zile, dupa care vine altu si zice ca sudu a fost cea mai tare peluza din tara...si am rezolvat povestea :)

 

nu sunt de acord cu oprirea comentariilor pentru ca pe mine asta ma intereseaza cel mai mult, feedbackul primit de la stelisti. Ma intereseaza sa comenteze, sa dezbata, sa ne laude sau sa ne critice, pentru a sti pe viitor daca suntem in directia buna, daca facem pasi gresiti si daca ii facem, cum ii corectam.

 

ma rog, in momentul de fata AISS e oarecum intr-o pauza de activitate, cauzata de probleme financiare, dar cu multe proiecte in lista. oricum, in situatia de fata nu aveam prea multe chestii de facut, asa ca incercam sa imbunatatim infrastructura existenta si situatia financiara, pentru ca in mod cert vom avea de facut chestii care sa ramana dupa ce altii ne vor lua locul, chestii care sa vorbeasca despre noi peste ani.

 

asadar, la orice discutie, incercati sa mentineti subiectul pe tema articolului. Daca iar se sare calul si unii o iau pe balarii, avertizati. Daca continua, mutati. Daca continua, sanctionati. Eu unul prefer un ban de 3-5-7 zile pentru cativa useri care o iau razna decat sa inchideti comentariile la un subiect

 

LE:Nu moderati atunci cand cineva critica AISS-ul, chiar daca nu are dovezi. lasati-l sa-si exprime opinia, pentru ca o sa vin eu dupa si o sa-l contrazic cu argumente...nu poti sa ai numai oameni care iti apreciaza activitatea, tot timpul vor exista si hateri :)

Lari29.03.2011 15:42
nu sunt de acord cu oprirea comentariilor pentru ca pe mine asta ma intereseaza cel mai mult, feedbackul primit de la stelisti. Ma intereseaza sa comenteze, sa dezbata, sa ne laude sau sa ne critice, pentru a sti pe viitor daca suntem in directia buna, daca facem pasi gresiti si daca ii facem, cum ii corectam.

 

+1

 

Bogdan29.03.2011 19:23

like.

Si Costelus.. daca mai urli pe aici mai vezi putza mea comanda :)

Dragoshel29.03.2011 19:47

atunci cand se editeaza un articol se verifica si titlul...zi tu Costi :P

Costi29.03.2011 20:28

de cate ori n-am zis-o...stau sa editez dupa voi toate semnele alea nebune :)

Dragoshel29.03.2011 20:52

si io le-am mai zis, dar na...

Costi29.03.2011 21:29

ca sa nu vorbim de "atunci cand adugati un articol nou, inlocuind unul vechi, aveti grija sa-l bagati pe ala vechi din nou in prima pagina"...

«1545556575897»