FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1535455565797»
MoWeed18.03.2011 22:36
Eu sunt de acord, atata vreme cat Calin e bomboana NESERIOASA de ciocolata din duetul M&M:)

Prefer mai degraba Skittles :))

Lari18.03.2011 22:42

As lasa pentru maine la pranz (ceva de genu') avancronica la fotbal, pentru ca imi place cum arata acum prima pagina :thumbsup:

Costi18.03.2011 22:59

cum arata pagina? pai o modific eu din 5 in 5 minute.

Mare rugaminte, lasati principalele baschet+lahti pana sambata la pranz.

sambata la pranz, puneti fotbal+baschet principale si lahti secundar.

sambata pe la 19 treceti fotbal+lahti principale si baschet secundar...

se poate sa fie cineva pe receptie?

de asemenea, poate dam live video si baschetul si fotbalul...

Dragoshel19.03.2011 07:24

acum suntem pe receptie.

 

ma documentez despre laivurile alea.

Dragoshel19.03.2011 10:57

m-am laudat degeaba. ma bat cu astia cu netu, iar, si sunt pe pauza azi toata ziua...cred. mii de scuze ca v-am incurcat

Lari19.03.2011 11:32
cum arata pagina? pai o modific eu din 5 in 5 minute.

Mare rugaminte, lasati principalele baschet+lahti pana sambata la pranz.

sambata la pranz, puneti fotbal+baschet principale si lahti secundar.

sambata pe la 19 treceti fotbal+lahti principale si baschet secundar...

se poate sa fie cineva pe receptie?

de asemenea, poate dam live video si baschetul si fotbalul...

 

Prea multi sefi p-aci, si prea putini de-aia care da cu sapa... :no:

 

Ma'c sa ma kaaac, sa-mi iau pastilele pe care mi le-a prescris medicii de la Sapoca, sa biau o cafia dupa ce m-io fuuuck, apoi ma apuc de urmat ordinele.

 

_|_ sefii! :finger: (Azzido, nu-l poti face p-asta :thumbup: s-arate de fapt doua mui?)

 

Lari19.03.2011 15:14

2 rugaminti fierbinti:

 

Cum m-am chinuit destul de mult sa gasesc prin arhiva istoricul meciurilor Steaua - FC Vaslui (multe din cronici sunt puse de-ampixulea prin categoriile sitului...), o sa va rog sa puneti lincucu live video peste propozitia FCSteaua.ro vă va pune la dispozitie un stream live video la ora partidei! si sa lasati restul de text.

 

Multumesc!

Dragoshel19.03.2011 16:30

si a doua??

 

 

 

 

b0$$il0r

Lari19.03.2011 16:32

A doua ce?

 

(io am citit chestia aia ca boilor...)

Dragoshel19.03.2011 16:34

ai zis 2 rugaminti si ne-ai prezentat doar 1.

 

 

v-am zis ca am batut azi ma la fotbal? :))

Lari19.03.2011 16:50

Cu cat? Scotu', autorii golurilor, numar de spectatori, etc...

 

Deci am inteles bine aia cu boilor; imi era adresata, ha? :look:

 

Ma mai gandeam daca sa pastram sau nu avancronicile astea, poate ne ajuta pe viitor. Juma'tea aia a mea de neuron nu a ajuns la o concluzie.

 

Sa pastram ori nu avancronicile?

Dragoshel19.03.2011 16:54

9-3 suntem pe locul 3 in campionat la 2 puncte de locul 1. spectatori o groaza :))

 

eu zic sa le pastram.. :)

 

da da :)) ai inteles bine

Lari19.03.2011 17:02
da da :)) ai inteles bine

 

Alt sef... :huh:

 

Dragoshel19.03.2011 17:06

dar despre Steaua 2 dc nu scriem nimic???

Lari19.03.2011 17:11

Doar azi sau in general? :D

 

Io zicca tre' sa vorbeasca Alex cu Armanovici, sa vada ce avea de gand cu organizarea, sa-si puna ideile in ordine si sa prezinte planu' de bataie. Ca ma gandesc ca tre' sa se termine si cu peticeala asta, nu?

 

Cat despre meciul de azi, eu nu l-am vazut. Am vazut c-a dat Maicon gol, ca s-a terminat 2-2 si atat.

 

Daca e altcineva mai in tema...

Dragoshel19.03.2011 17:19

pai daca sunt sef, am zis!

 

sper sa se termine cu peticeala asta...

 

sunt si eu in tema, suntem aproape sa retrogradam :))

Lari19.03.2011 17:22

Pai cum sa nu retrogradam, frate, tu nu vezi cati joaca in echipa? :king:

 

Pentru cei care au deschis aparatele de radio mai tarziu, amintim intrebarea zilei pe acest topic:

 

- sa pastram sau nu avancronicile in arhiva?

axl19.03.2011 17:44

De ce ar fi necesar sa stergem ceva din arhiva? Se termina?

Lari19.03.2011 17:51

@Axl

=))

 

De obicei, cronicele meciurilor se postau peste avancronica.

axl19.03.2011 18:20

Jinkies, chiar m-am intrebat de vreo 2 ori unde dispare avancronica dupa meci.

Dragoshel22.03.2011 17:33

bun Lari, eu gasisem doar ala despre Ienei.. :)

Lari22.03.2011 17:43

Mi-am uitat cartile acasa, ca aveam 2 chestii super de ciordit :wall:

 

Pun unu' in seara asta si alalalt... altadata :look:

Costi22.03.2011 21:12

nu-l mai felicitati atata pe lari, ca eu i-am dat articolul :))

Lari22.03.2011 21:16

Cata individie! :ce_oameni:

Dragoshel22.03.2011 21:23

ce conteaza ma... scrie lari acolo la "Articol postat de:" ??? aia e

«1535455565797»