Eu sunt de acord, atata vreme cat Calin e bomboana NESERIOASA de ciocolata din duetul M&M:)
Prefer mai degraba Skittles ![]()
Eu sunt de acord, atata vreme cat Calin e bomboana NESERIOASA de ciocolata din duetul M&M:)
Prefer mai degraba Skittles ![]()
As lasa pentru maine la pranz (ceva de genu') avancronica la fotbal, pentru ca imi place cum arata acum prima pagina ![]()
cum arata pagina? pai o modific eu din 5 in 5 minute.
Mare rugaminte, lasati principalele baschet+lahti pana sambata la pranz.
sambata la pranz, puneti fotbal+baschet principale si lahti secundar.
sambata pe la 19 treceti fotbal+lahti principale si baschet secundar...
se poate sa fie cineva pe receptie?
de asemenea, poate dam live video si baschetul si fotbalul...
acum suntem pe receptie.
ma documentez despre laivurile alea.
m-am laudat degeaba. ma bat cu astia cu netu, iar, si sunt pe pauza azi toata ziua...cred. mii de scuze ca v-am incurcat
cum arata pagina? pai o modific eu din 5 in 5 minute.Mare rugaminte, lasati principalele baschet+lahti pana sambata la pranz.
sambata la pranz, puneti fotbal+baschet principale si lahti secundar.
sambata pe la 19 treceti fotbal+lahti principale si baschet secundar...
se poate sa fie cineva pe receptie?
de asemenea, poate dam live video si baschetul si fotbalul...
Prea multi sefi p-aci, si prea putini de-aia care da cu sapa... ![]()
Ma'c sa ma kaaac, sa-mi iau pastilele pe care mi le-a prescris medicii de la Sapoca, sa biau o cafia dupa ce m-io fuuuck, apoi ma apuc de urmat ordinele.
_|_ sefii!
(Azzido, nu-l poti face p-asta
s-arate de fapt doua mui?)
2 rugaminti fierbinti:
Cum m-am chinuit destul de mult sa gasesc prin arhiva istoricul meciurilor Steaua - FC Vaslui (multe din cronici sunt puse de-ampixulea prin categoriile sitului...), o sa va rog sa puneti lincucu live video peste propozitia FCSteaua.ro vă va pune la dispozitie un stream live video la ora partidei! si sa lasati restul de text.
Multumesc!
si a doua??
b0$$il0r
A doua ce?
(io am citit chestia aia ca boilor...)
ai zis 2 rugaminti si ne-ai prezentat doar 1.
v-am zis ca am batut azi ma la fotbal? ![]()
Cu cat? Scotu', autorii golurilor, numar de spectatori, etc...
Deci am inteles bine aia cu boilor; imi era adresata, ha? ![]()
Ma mai gandeam daca sa pastram sau nu avancronicile astea, poate ne ajuta pe viitor. Juma'tea aia a mea de neuron nu a ajuns la o concluzie.
Sa pastram ori nu avancronicile?
9-3 suntem pe locul 3 in campionat la 2 puncte de locul 1. spectatori o groaza ![]()
eu zic sa le pastram.. ![]()
da da
ai inteles bine
da daai inteles bine
Alt sef... ![]()
dar despre Steaua 2 dc nu scriem nimic???
Doar azi sau in general? ![]()
Io zicca tre' sa vorbeasca Alex cu Armanovici, sa vada ce avea de gand cu organizarea, sa-si puna ideile in ordine si sa prezinte planu' de bataie. Ca ma gandesc ca tre' sa se termine si cu peticeala asta, nu?
Cat despre meciul de azi, eu nu l-am vazut. Am vazut c-a dat Maicon gol, ca s-a terminat 2-2 si atat.
Daca e altcineva mai in tema...
pai daca sunt sef, am zis!
sper sa se termine cu peticeala asta...
sunt si eu in tema, suntem aproape sa retrogradam ![]()
Pai cum sa nu retrogradam, frate, tu nu vezi cati joaca in echipa? ![]()
Pentru cei care au deschis aparatele de radio mai tarziu, amintim intrebarea zilei pe acest topic:
- sa pastram sau nu avancronicile in arhiva?
De ce ar fi necesar sa stergem ceva din arhiva? Se termina?
@Axl
=))
De obicei, cronicele meciurilor se postau peste avancronica.
Jinkies, chiar m-am intrebat de vreo 2 ori unde dispare avancronica dupa meci.
bun Lari, eu gasisem doar ala despre Ienei.. ![]()
Mi-am uitat cartile acasa, ca aveam 2 chestii super de ciordit ![]()
Pun unu' in seara asta si alalalt... altadata ![]()
nu-l mai felicitati atata pe lari, ca eu i-am dat articolul ![]()
Cata individie! ![]()
ce conteaza ma... scrie lari acolo la "Articol postat de:" ??? aia e