Adriane, scoate aia cu "Steaua pana la moarte", cre'ca la asta s-a referit Shephu' ![]()
Am scos-o bah, da-va-n gheti, ca imediat sariti pe om...
Si tu raspunzi la fel de imediat, dupa 2 zile... ![]()
Mi s-a bulit NEXT GAME din admin. Cine poate atasa la meciul ala un topic gen TRANSFERURI IN IARNA blah-blah, sa-i dea Cel de Sus sanatate!
@Azzido
De ce nu (imi) apar topicele din "Discutii Ros-albastre" la Subiecte din forum ce vor aprea in casuta "meciul urmator" din admin/Next Game ?
pentru ca acolo apar cele mai noi subiecte deschise in urma cu o anumita perioada de timp
si cum ala este deschis de ceva timp... a disparut
Nu, batrane lup de mare, nu apareau, pe cuvant de cercetas. Acu' vad ca s-a rezolvat...
Daca voi v-ati ocupat, MULTZAM VOUA! Daca e de la ei, MULTZAM LOR! ![]()
Pune cineva si articolul despre Steaua - Miercurea Ciuc pe prima pagina? ![]()
ma de unde stii tu ce vreau sa fac??
avem un nou redactor: Alex, aka Miaus, aka ForzaBecali ![]()
@Alex
Spor. ![]()
Sa fie intr-un ceas bun.
Vrei si tu masina ca si Costi, e ca?
v-ati ajuns toti frateeeeeee! ![]()
avem un nou redactor: Alex, aka Miaus, aka ForzaBecali![]()
Haaaooollleeeoooo! Ala lipsea!
Trebuia sa zici din timp, frate, sa sterg ce-am injurat la el in trecut! ![]()
WELCOME, hahaleristule! ![]()
pe noi ne vrajeai c-o bere si tu ti-ai luat masina ma Costi... ![]()
Bafta Miaus!!
ciocolata ![]()
Ce-i mai merge lu`Miaus ![]()
Ti-ai scos mah suruburile din picior ?...daca nu ,ai grija cand ploua afara sau cand mergi prin club - nu sta prea aproape de boxe ![]()
Daca e cineva mai coios, sa puna o poza la demisia lui Lacatus. La mine nu vrea nici cu mozilla nici cu I. Expl.
pixelu' albastru, rusine dinu patriciu!
LE: cine stie exact cum se pun tagurile (cuvintele cheie, plm). chestia care e acum, cu un singur cuvant nu e deloc SEO, ar trebui implementata o frectie care sa ne permita sa punem macar 3 cuvinte, pentru a face legatura spre articol mai vizibila in gugal.
Gata, merge ?
merge, sar'na.
Acum, tot ca o propunere, cum se poate implenta un sistem de newsalert pe sait? sa apara un fel de banda pe care sa promovam, cand e nevoie, o stire foarte importanta, plus mail trimis la cei din baza de date cu link la articol.
pai pune cate cuvinte vrei tu, despartite intre ele de virgula ![]()
asa aveti si voi acolo ma, newsalert?? ![]()
am putea pune o maare chestie, unde utilizatorii s-ar putea abona prim email la articole, si cand apare unul nou pe site, hop vine mailuu
pune presiune pe azzido ![]()
pai pune cate cuvinte vrei tu, despartite intre ele de virgula![]()
n-ai inteles ba, e mai SEO sa ai mai multe cuvinte (conform "specialistilor" de la mine, minim 3, maxim 6)
adicatelea, de cat sa al Lacatus, demisie, Steaua e mai ok sa ai Lacatus demisie Steaua pentru ca intareste legatura motorului de cautare cu un anumit articol. cuvantul cheie Lacatus este unul extrem de vast si e putin probabil ca vreun motor de cautare sa iti directioneze cititori catre articolul cu demisie si si mai improbabil ca fcsteaua sa apara in primele pagini la cautari.
ai inteles acu'? ![]()
hai ca o sa incerc sa facem treaba calumea de aici inainte
hai ca o sa incerc sa facem treaba calumea de aici inainte
te-au dat afara te-au dat afara.... ![]()
uite-al dreacu ce se bucura... nu m-au dat, sunt piesa de baza in angrenajul ala de acolo ![]()