FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1505152535497»
Azzido08.02.2011 13:10

Adrian, nu crezi ca semnatura ta e cam lunga ?

Asa as putea sa-mi pun si eu un gif, dar...

1296304710406.gif

Lari08.02.2011 14:43

Adriane, scoate aia cu "Steaua pana la moarte", cre'ca la asta s-a referit Shephu' :D

Adrian10.02.2011 13:17

Am scos-o bah, da-va-n gheti, ca imediat sariti pe om...

Lari10.02.2011 13:36

Si tu raspunzi la fel de imediat, dupa 2 zile... :gathering:

Lari16.02.2011 22:42

Mi s-a bulit NEXT GAME din admin. Cine poate atasa la meciul ala un topic gen TRANSFERURI IN IARNA blah-blah, sa-i dea Cel de Sus sanatate!

Lari17.02.2011 17:57

@Azzido

De ce nu (imi) apar topicele din "Discutii Ros-albastre" la Subiecte din forum ce vor aprea in casuta "meciul urmator" din admin/Next Game ?

 

 

Dragoshel21.02.2011 16:17

pentru ca acolo apar cele mai noi subiecte deschise in urma cu o anumita perioada de timp :) si cum ala este deschis de ceva timp... a disparut

Lari21.02.2011 16:34

Nu, batrane lup de mare, nu apareau, pe cuvant de cercetas. Acu' vad ca s-a rezolvat...

 

Daca voi v-ati ocupat, MULTZAM VOUA! Daca e de la ei, MULTZAM LOR! :huh:

Daniel-Ionut28.02.2011 20:39

Pune cineva si articolul despre Steaua - Miercurea Ciuc pe prima pagina? :beer2:

Dragoshel28.02.2011 20:45

ma de unde stii tu ce vreau sa fac??

Azzido04.03.2011 12:50

avem un nou redactor: Alex, aka Miaus, aka ForzaBecali :D

I.N.Money04.03.2011 13:21

@Alex

 

Spor. :bananadance:

MoWeed04.03.2011 13:30

Sa fie intr-un ceas bun.

 

Vrei si tu masina ca si Costi, e ca?

Costi04.03.2011 14:24

v-ati ajuns toti frateeeeeee! :))

Lari04.03.2011 14:50
avem un nou redactor: Alex, aka Miaus, aka ForzaBecali :D

 

Haaaooollleeeoooo! Ala lipsea!

 

Trebuia sa zici din timp, frate, sa sterg ce-am injurat la el in trecut! :D

 

WELCOME, hahaleristule! :beer2:

 

Dragoshel04.03.2011 18:41

pe noi ne vrajeai c-o bere si tu ti-ai luat masina ma Costi... :hmmm:

 

 

Bafta Miaus!!

Costi04.03.2011 21:41

ciocolata :))

Fane05.03.2011 09:06

Ce-i mai merge lu`Miaus ;)

Ti-ai scos mah suruburile din picior ?...daca nu ,ai grija cand ploua afara sau cand mergi prin club - nu sta prea aproape de boxe :))

Marius07.03.2011 09:55

Daca e cineva mai coios, sa puna o poza la demisia lui Lacatus. La mine nu vrea nici cu mozilla nici cu I. Expl.

 

pixelu' albastru, rusine dinu patriciu!

 

LE: cine stie exact cum se pun tagurile (cuvintele cheie, plm). chestia care e acum, cu un singur cuvant nu e deloc SEO, ar trebui implementata o frectie care sa ne permita sa punem macar 3 cuvinte, pentru a face legatura spre articol mai vizibila in gugal.

I.N.Money07.03.2011 09:58

Gata, merge ?

Marius07.03.2011 10:00

merge, sar'na.

 

Acum, tot ca o propunere, cum se poate implenta un sistem de newsalert pe sait? sa apara un fel de banda pe care sa promovam, cand e nevoie, o stire foarte importanta, plus mail trimis la cei din baza de date cu link la articol.

Dragoshel07.03.2011 10:06

pai pune cate cuvinte vrei tu, despartite intre ele de virgula :)

 

asa aveti si voi acolo ma, newsalert?? :))

 

 

am putea pune o maare chestie, unde utilizatorii s-ar putea abona prim email la articole, si cand apare unul nou pe site, hop vine mailuu

 

pune presiune pe azzido :D

Marius07.03.2011 10:14
pai pune cate cuvinte vrei tu, despartite intre ele de virgula :)

 

n-ai inteles ba, e mai SEO sa ai mai multe cuvinte (conform "specialistilor" de la mine, minim 3, maxim 6)

 

adicatelea, de cat sa al Lacatus, demisie, Steaua e mai ok sa ai Lacatus demisie Steaua pentru ca intareste legatura motorului de cautare cu un anumit articol. cuvantul cheie Lacatus este unul extrem de vast si e putin probabil ca vreun motor de cautare sa iti directioneze cititori catre articolul cu demisie si si mai improbabil ca fcsteaua sa apara in primele pagini la cautari.

 

ai inteles acu'? :D

 

hai ca o sa incerc sa facem treaba calumea de aici inainte

Dragoshel07.03.2011 10:18
hai ca o sa incerc sa facem treaba calumea de aici inainte

te-au dat afara te-au dat afara.... :))

Marius07.03.2011 10:19

uite-al dreacu ce se bucura... nu m-au dat, sunt piesa de baza in angrenajul ala de acolo :D

«1505152535497»