FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1495051525397»
Adrian09.12.2010 22:12

Bah, vedeti ca am scris o postare despre un transfer al lui marica la Steaua. Evident ca e un mare bullshit, dar play along, ca e un pic de research pentru un articol.

Lari09.12.2010 22:35

Sper ca a fost ok ce-am scris... Am bagat aia in ideea in care oamenii ar continua sa comenteze.

 

@all

Hai, bah, le mai facem o aroganta prostilor din presa cu chestia asta? Uite... Adrian deja s-a oferit voluntar! :photo:

 

LE: si putem face un articol neutru, in care sa-i intrebam senin p-astia: vreti, bah?

Adrian09.12.2010 22:43

Sincer, faza asta m-am gandit sa fie o aroganta la adresa suporterilor care au orgasm de fiecare data cand aud ca la Steaua vine un jucator nou. Dar daca pune si "presa" botul, e super!!! :D

Ar fi cea mai tare lovitura posibila. Am demonstra odata si pentru totdeauna ca baietii astia nu au nici cel mai mic habar despre jurnalism si ca vorbesc doar prostii.

Lari09.12.2010 23:06

Adrian are nevoie de dovezi ca jurnalistii de sport habar nu au de capu' lor. :banned:

 

Adriane, da' cum ar fi, bah, sa fie adevarata faza? As lesina de ras...

Adrian10.12.2010 00:49

Ar insemna ca the Force is strong with me si m-as apuca in secunda 2 sa ma concentrez sa ii sparg cu puterile telekinetice o vena mica in capul ciobanasului.

Bogdan10.12.2010 11:05

felicitari pentru idee. te sustin si eu :)

MoWeed10.12.2010 18:11

Buna ideea

Daniel-Ionut10.12.2010 19:06

Ce caterinca :))

Facem si pariuri? In cate zile apare zvonul in presa :naughty:

Ronnie10.12.2010 22:07

Ar fi frumos sa apara si un articol pe site cu Marica la Steaua doar ca apoi sa apara stirea si in GSP sau Prosport, iar imediat cum apare ii facem de rahat :)

I.N.Money10.12.2010 23:06

Hai Adriane, foloseste forta si compune-l. Sa vina Marica !

Marius12.12.2010 14:28
jurnalistii de sport habar nu au de capu' lor.

 

:finger: ba

Lari13.12.2010 00:06

A aparut si dovada... :))

Lari15.12.2010 19:09

Cand incepe meciul, sa faceti smecheria aia cu live video si sa inlocuiti in titlu aia cu echipele de start, da? :clap:

MoWeed28.12.2010 10:48
Presecan a plecat, in 2004, sa antreneze in Insulele Man. Am primit o ofertă de a antrena la un club in Anglia si, cum am simtit nevoia unei schimbari radicale, am acceptat. Am vazut acea oportunitate de a-mi demonstra mie insami că pot si să antrenez după ce am facut atâția ani de gimnastică si in acelasi timp să impart cunostintele in gimnastică si cu altii. Astazi, campioana noastra lucreaza tot in Anglia, la o companie care ofera servicii financiare si asigurari. Mi-ar placea să imi extind cat mai mult cunostintele in domeniul financiar si sper să reusesc si in noua carieră lucruri la fel de minunate cum am obtinut si in cariera sportiva

 

Claudia Presecan nu a fost o gimnasta de exceptie, dar a fost o gimnasta foarte buna, de nivel maxim mondial si olimpic. Un ghinion blestemat i-a rapit dreptul de a cuceri medalia olimpica de aur, in 1996, avand mana rupta inaintea competitiei. Revenirea in forta, dupa un an de recuperare putea sa se sfarseasca tragic, pe langa accidentarea la umar, starea generala a sanatii fiind halucinanta si spunand multe despre cum s-au facut rezultatele care ne faceau mandri.

 

In articolul lui Gandalf, pasajul asta apare de 2 ori; probabil din greseala

I.N.Money28.12.2010 11:18

Rezolvat

Daniel-Ionut09.01.2011 09:02
Azzido09.01.2011 19:37

merita pus pe prima pagina

Adrian17.01.2011 06:26

Visan Bucur e for real sau a iesit la suprafata o noua personalitate de-a lui Gandalf?:D

Costi17.01.2011 09:00
:))
Lari30.01.2011 17:01

Inainte sa postati noile articole pe primele doua pozitii, VA ROG MULT sa aruncati un ochi pe prima pagina si sa vedeti care e situatia.

 

Dupa ce postati noile articole, VA ROG la fel de MULT sa repuneti pe prima pagina articolele pe care le-ati scos din primele doua pozitii.

 

:beer2:

MoWeed30.01.2011 17:44

Daca te referi la articolul lui Maniacu, eu l-am postat. In general ma uit si observ ca a scos un articol de pe prima pagina, dar acum sa mor daca am observat...

Lari30.01.2011 17:47

Nu e bai, e bine de stiut pentru viitor. :thumbsup:

Lari31.01.2011 15:27

Nu am cum sa fac eu un articol la sfarsitul meciului.

 

Cine poate scrijeli 3 randuri, sa-si comande o pizza si 3 beri si sa le treaca in contu' meu.

 

:beer2:

 

P.S. Puneti articolul in locul lui

Amical: FC Steaua - Sheriff Tiraspol - Live Video!
ca sa nu se piarda comentariile ;)
Costi31.01.2011 16:02

asa bha lery, da-le la gioale! :))

Adrian02.02.2011 08:16

Bah, eu deseara nu pot sa pun meciul pe site ca trebuie sa merg la antrenamente.

 

Va las aici codul si il puneti voi intr-un articol, ca nu e greu, doar copy/paste:

 

<iframe src="http://cctv.ws/2/CgJfy4" height="400" width="600"> </iframe>

 

bah s-a inteles?

«1495051525397»