FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1454647484997»
axl27.09.2010 21:38

L.E.

S-a rezolvat.

Adrian27.09.2010 22:10

Rau esti bah axle!

 

Tu crezi ca eu pot sa faca 10 lucruri in acelasi timp? :P

 

L-am scos pe ala cu intoarcerea, l-am pus ala cu Rotariu si apoi l-am pus pe cel cu intoarcerea in locul unui articol mai vechi.

 

Sunt profesionist, ce naiba?! :hypocrite:

Azzido28.09.2010 15:25

toronto vrea inapoi pe site.

promite ca nu mai o da in bara, etc

Lari28.09.2010 15:50

Citez din Bogdan_Funkeru': "(...) ai banat oameni care chiar au muncit pentr acest site (...) E clar ca cineva tre' sa plateasca!"

 

Nu ma intelegeti gresit, apreciez enorm ce a facut Alex pentru site, mai ales ca stiu ca pierdea mult timp sa se ocupe de niste chestii. Dar cand il inraieste p-ala "sa desfiinteze situ' ", lucrurile deja stau cu totul si cu totul altfel...

 

Eu votez cu o abtinere.

MoWeed28.09.2010 16:14

Deja devine invechita faza. Sincer ma mir ca a rezistat atat de mult pana sa isi ceara scuze pentru a nu-stiu-cata oara.

 

Eu ii dau maxim 2 saptamani din momentul in care va fi primit iar pe site pana sa o dea iar in bara. Sper sa imi arate ca ma insel...

 

 

andyro28.09.2010 17:14

Eu votez impotriva. Da-l in mortii lui.

Bogdan28.09.2010 17:15

same here

Costi28.09.2010 23:14
Citez din Bogdan_Funkeru': "(...) ai banat oameni care chiar au muncit pentr acest site (...) E clar ca cineva tre' sa plateasca!"

 

Nu ma intelegeti gresit, apreciez enorm ce a facut Alex pentru site, mai ales ca stiu ca pierdea mult timp sa se ocupe de niste chestii. Dar cand il inraieste p-ala "sa desfiinteze situ' ", lucrurile deja stau cu totul si cu totul altfel...

 

Eu votez cu o abtinere.

Cred ca se referea si la el, care probabil isi aroga meritele pentru un mesaj facut in nord acum multi ani cu fcsteaua.ro

Lari29.09.2010 05:36

Mai zi, bah, ca stii ca plac chestiile de istorie. :rolleyes: Ce mesaj?

Fane29.09.2010 11:26

toronto a fost prea obraznic si a meritat banul cu varf si`ndesat...in fine daca asa s-a hotarat spalati-va cu el pe cap.

 

Costi29.09.2010 14:25

a fost parca un mesaj pe gard de promovare a siteului, mic, cam cum au tiganii...dar asta de mult, prin 2003-2004 cred, si nu tin minte sa fi stat prea mult. alte detalii nu am.

Bogdan29.09.2010 16:09

eu imi aduc aminte de el la meciul cu herenven de pe lia manoliu. Statea undeva in partea dreapta a peluzei nord (pe lia, cum te uiti la peluza dinspre t2).

 

 

AM gasit si poza, sper sa se vada bine...

DSC01032.JPG

Lari29.09.2010 17:10

Fraaaatttteeee... cand o sa fie George Stan si Azzido batrani si o scrie cartea despre istoria sitului, poza asta e document! :thumbup:

Lari30.09.2010 09:46

Am pus eu avancronica meciului din aceasta seara.

 

Am rugamintea sa nu scrieti peste articolul asta, ci sa faceti altul nou. Asta pentru ca eu cred ca e interesant sa avem peste timp, si tabloul de dinainte, si cel de dupa meci.

 

Daca vi se pare o idiotenie, faceti cum credeti, nu e bai.

Ronnie30.09.2010 13:55

Baieti, imi pare rau sa va anunt dar nu mai pot sa ma ocup de cronici/avancronici. Voi fi plecat si voi intra mai rar. Poate doar in weekenduri daca mai pot face cate ceva.

 

 

Adrian30.09.2010 14:37

O sa fac eu cronici daca vreti da' daca ma apuc de azi iar vor spune iubitorii de simbol ca am treaba cu maestrul Lacatus.

Lari30.09.2010 17:19

Adriane, scrie cronica. Si chiar vreau sa dai in Lacatus ca nicioadata! :D

Adrian30.09.2010 18:58

O scriu EU! Sa nu va prind ca scrie altul ca va bat!

Lari30.09.2010 18:58

scrie ce vrei, mah... :D

Adrian30.09.2010 21:44

Noa ma? Fac eu cronicile de acum inainte?

Lari01.10.2010 07:10

Doar daca jucam bine si ne fura arbitrii; daca jucam slab, sa le face altcareva :))

 

Pai, bah, ai numele cu albastru, fa si tu ceva in sensu' asta, c-o sa se decoloreze boalii si o sa ajunga negru, nebolduit... :D

 

Potaie alb-rosa ce esti, am modificat eu titlul in "diNapoli...". Ai facut poza cu situ' cand ai scris numele ala cu majuscule pe acest portal? :punk:

 

Adrian01.10.2010 08:24

Glumesti? Deja am si postat-o pe dinamoprostia :D

Lari01.10.2010 08:29

Stii ca si aia au un redactor p-acolo pe care-l cheama tot Adrian? :rolleyes:

Adrian01.10.2010 08:31

God damn it! I've been made!

Azzido01.10.2010 11:03

Adrian, din partea mea te poti ocupa tu, dar sa-l anunti si pe Armanovici

«1454647484997»