si pula mia? cum vrei să ti alint? boss, bomba bombelor, matrix...?
si pula mia? cum vrei să ti alint? boss, bomba bombelor, matrix...?
dar de ce trebuie sa ma alinti ?
Schimbati va rog casuta meciului de pe prima pagina cu Vaslui - Steaua, duminica, ora 20:00, Digi.
gata
@axl
vezi ca ti-am modificat contul si ai acces la mai multe chestii pe FCS/admin
ps:mare grija cu userul si parola sa nu ajunga in mainile cui nu trebuie. Dragoshel stie ce zic ![]()
Merci, n-am timp sa verific acum ca plecin Vama.
Ma gandesc sa pui si televizoarele.ro la lista site-urilor cu transmisie digitv. Eu acolo ma uit si intotdeauna am fost multumit. Nu-i vorba de reclama sau altceva, e vorba sa vada cati mai mult meciurile.
myp2p.eu
bosilor, nu se pot scoate filmuletele alea cu Gigi?
pur si simplu ma scarbesc!
nu maaaa. lasa sa vada toata prostimea ce se intampla acolo.
cand ma uit la ala cu oierul, jur ca am impresia ca e Ceausescu 2. De ar avea si aceeasi soarta...desi ma multumesc cu el plecat
Propunerea lui Axl cu banarea lor de acum o saptamana pare din ce in ce mai buna. Ce scriu oile astea nenorocite pe site e pur si simplu inimaginabil.
Cred ca e timpul sa ne revizuim serios atitudinea fata de aplaudacii astia, altfel riscam sa patim si noi ceea ce s-a intamplat aseara pe Ghencea. Sa nu trezim cu userii cu greutate plecati, useri plecati ca au ajuns sa fie scarbiti de leprele astea ce ne populeaza site-ul.
PS: Cand o vad si pe curva regimentului de Anda Banu, cand spune ca prezenta suporterilor adevarati ai Stelei, au impins echipa de la spate, raman blocat.
da ma, dati-le ban pe capete. nu-i suparare
Eu cred ca o parte din vina o poarta si articolele extrem de brutale la adresa (b)oilor.
De la inaltimea la care (cica) ne aflam, ar trebui sa nu boram pe ei, ci sa ne vedem de drumul nostru.
Prin urmare,
@Costi
Hai, bah, ne mai vedem cu vreo fosta mare glorie, il filmam si punem pe site?
da ma, dati-le ban pe capete. nu-i suparare
Oho. Mersi ![]()
dar de ce trebuie sa ma alinti ?
asa-i frumos boss.
Am uitat ca maine-i meciul cu Vasluiul. Fac maine dimineata o avancronica.
mai vreti foste glorii care sa va dea la ****? lista e deschisa...
mai vreti foste glorii care sa va dea la ****? lista e deschisa...
pai detaliaza si tu putin pentru cei care inca nu cunosc situatia.
WTF? Ce s-a intamplat?
nimic special...era vorba de toate fostele glorii pe care le-am tot ridicat in slavi iar atunci cand am fi avut nevoie de ei sa fie langa noi au zis ca Steaua nu se refuza...drept urmare ti-au tras la ****.
Nu pot scrie in seara asta cronica, ajung pe la vro 10 jumate - 11 acasa. Imi cer scuze!
adaug eu ceva de prin presa
Am pus eu. Avand monitor de neam prost, lat cat o zi de ramadan, nu-mi dau seama daca asezarea in pagina e corecta, mie imi pare cam labartat. Rog pe cineva sa modifice daca e necesar.
de cand apar in articolele fcs.ro expresii de genul "fututilor"? de cand s-a tabloidizat in asa hal saitu' incat citesc numai despre "fututi", "ciobani", "oieri", "prosti", "oi", "becalisti".
inteleg ca unii sufera de anumite complexe, ca altii isi doresc o anumita atitudine vis-a-vis de Becali si Steaua, insa eu imi aminteam ca exista alte standarde aici, nu "ala care isi bagapula mai adand e publicat pe prima pagina".
in fine, e doar retorica. ziua buna.
Punem si noi asta pe Steaua.ro?
Federatia Romană de Box deplange decesul lui Gheorghe Fiat, fost pugilist si antrenor de exceptie, care a incetat din viață pe 22 august la varsta de 81 ani. Gheorghe Fiat, nascut la Resita pe 14 ianuarie 1929, a activat ca sportiv si antrenor la CSA Steaua Bucuresti. Ca pugilist a fost multiplu campion national si medaliat cu bronz la categoria 60 kg la Jocurile Olimpice 1952 de la Helsinki.
După pensionare, Gheorghe Fiat si-a desfășurat activitatea in cadrul Asociatiei Municipale de Box Bucuresti, reusind să organizeze numeroase gale de box si să atragă foarte multi tineri spre acest sport.
Uite si o poza:
Baieti, am uitat sa va spun si va rog sa ma scuzati, de Steaua II as vrea sa ma ocup tot eu.
Am pus o cronica a meciului din cupa,
Randez eu acum tot ce s-a discutat la DigiSport despre Jenei vs. Dumitrescu-Duckadam si fac eu un material.
Adica va rog sa nu va grabiti sa postati voi ceva asemanator pe prima pagina, sa facem totul ca la carte.