FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1404142434497»
Adrian18.08.2010 08:57

Noa gata cu subiectul gandalf. S-a lins pe bot, nu mai are ce cauta aici. GATA. Ca m-am saturat de atatea povesti prostesti. Ca poate ma supar eu si va caut pe toti si va sparg, muahahahahhah!

Costi18.08.2010 10:05

am si eu o intrebare. CE **** MEA MAI CAUTA VIRGIL AICI????

Stanici18.08.2010 10:45

Si, alta intrebare: Cum **** mea ala poate sa scrie cu **** si eu cu asterixuri?!

 

Serios vorbind, faceti sondaj in privinta celor doi suparati, care se cearta si dupa disparitia unuia dintre ei de pe forum.

Adrian18.08.2010 10:52

test: ****

 

Later edit: Stanici are dreptate. E discriminare!!!

 

MoWeed18.08.2010 11:35

Stanici, Adrian

 

Eu zic sa apelam la CNCD, ce **** mea

Adrian18.08.2010 11:42

Ce Steluta ta? :))

Azzido18.08.2010 13:38
am si eu o intrebare. CE **** MEA MAI CAUTA VIRGIL AICI????

ce **** mea injuri ?

i-am scos accesul

Dragoshel18.08.2010 14:41

bravo Costi

asteptam asteptam :D

maine o sa iau legatura cu mai multe persoane, dupa ce ma pun si eu la punct cu informatiile(am fost plecat in weekend, luni cu meciul, plm). Maine seara sper sa luam o decizie in cazul lor si de asemenea sa reorganizam echipa redactionala: cine scrie, ce scrie, cum si cand scrie. De coordonare se va ocupa armanovici, asa cum am mai discutat.

O sa lansez niste discutii si aici, asa ca as vrea sa imi raspundeti cat se poate de serios la ce o sa va intreb.

Marius18.08.2010 19:01

bai, ce pulamea?

Daniel-Ionut18.08.2010 19:15

Bah, m-ati inebunit cu ****!!

Si na, ca la mine merge sa scriu, ofticati-va!

axl19.08.2010 15:11

snap0001.jpg

 

 

andyro19.08.2010 15:25

PuIa ?

Bogdan19.08.2010 16:24

**** ?

Adrian19.08.2010 16:28

**** :(

 

****

andyro19.08.2010 17:25

Merge numai peste 15 cm =))

Ronnie19.08.2010 18:43

Boss, cand fac cronica editez aia ce-ai bagat tu sau bag articol nou?

Adrian19.08.2010 19:52
Ronnie19.08.2010 20:19

Sunteti rupti de pula

Adrian19.08.2010 20:35

Mangalianul ne-a dat in gat.

Ronnie19.08.2010 20:36

Mangalianul ne cam suge, sa se stie.

Daniel-Ionut19.08.2010 20:39

Ba eu cred ca voi tineti cu astia NK_Pula_1856-logo-EFB547DBBC-seeklogo.co

axl19.08.2010 20:42
Mangalianul ne cam suge, sa se stie.

Las de la mine, doar de data asta.

Azzido19.08.2010 21:20
Boss, cand fac cronica editez aia ce-ai bagat tu sau bag articol nou?

adaugi nou si ascunzi articolul initial

(boss? ba, ce **** mea ?!?)

axl19.08.2010 21:28

Pai dacî iest șăf? Asa sî aratî respectu.

axl19.08.2010 21:32

Apropo, care vii la shtufshtoc? Vineri iau bilet si intru ca vreau sa vad Zdubii da sambata stau in bar si beau. Nu singur, dar ar fi bine sa fie mai multi.

«1404142434497»