FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1353637383997»
Ronnie06.08.2010 20:09

Maine nu pot sa fac cronica la meci. Ajung pe la 3-4 dimineata acasa. Daca vreti bagati cateva randuri cu echipa de start si rezultatul si modific eu cand ajung acasa, fac cronica, chiar daca nu vad meciul, inventez eu niste chestii care sa para mai reale.

 

PS: Si p-aceasta cale cine are bunavointa sa-mi trimita la finalu' meciului un sms cu rezultatul final... raman dator. 0744476633

Lari06.08.2010 20:55

Sunt la munca, nici eu nu cred ca pot. Totusi, daca am un program mai lejer, ma bag eu s-o fac. Dar nu e sigur.

 

Altcineva?

Daniel-Ionut06.08.2010 20:56

Sa li se scada din salariu! :judge:

I.N.Money06.08.2010 21:06

Bagam ceva pe prima pagina legat de eventuala plecare a lui Piti?

axl06.08.2010 21:10

"Ceva" nu poate insemna decat articolul preluat de unde a aparut. Avand in vedere ca multi oameni cu bun simt considera ca e inventat, sfatuiesc sa nu bagam nimic. Daca se dovedeste adevarat faptul ca n-am afisat nimic la ora asta tarzie nu ne scade prestanta, talentul si arfele.

I.N.Money06.08.2010 21:12

Putem sa bagam varianta de pe onlinesport. Ne creste si traficul cu asta, incep astia sa se certe doua zile pe acolo. Zic eu, ca asa-i in tenis.

axl06.08.2010 21:15

Vad ca-s online Marius, Lari, Adrian. Sa-si asume raspunderea.

MoWeed06.08.2010 21:19

De vreme ce tace maimuta, ceva adevar tre sa fie. Dar eu zic sa asteptam pana maine, sa vedem cum sta treaba.

axl06.08.2010 21:20

Maimuta poate sa taca din 1100 alte motive. Poate era la buda cand l-au sunat astia. Poate-i beat mort. Poate facea sex cu Borcea. Etc.

I.N.Money06.08.2010 21:23
Poate facea sex cu Borcea. Etc.

 

Nu,nu...ca ii place sa se laude :bananadance:

 

MoWeed06.08.2010 21:25
Maimuta poate sa taca din 1100 alte motive. Poate era la buda cand l-au sunat astia. Poate-i beat mort. Poate facea sex cu Borcea. Etc.

Ala si sa faca sex in 3 cu nevasta-sa si o oaie nu refuza un telefon de la vreo televiziune.

 

Asta nu inseamna ca e adevarat si inclin sa cred ca nu e adevarat. Ar fi fost culmea ca, taman acum cand ii e bine, sa-si taie craca de sub picioare.

Lari06.08.2010 21:35

Fac eu un material chiar acum.

Azzido07.08.2010 08:44

pun eu dupa meci un articol preluat din presa...

Bogdan07.08.2010 12:39

Un update la articolul cu cearta dintre piti si Jiji? sa nu mai dea astia in AISS, sa se scrie motivul certei, banii

Lari07.08.2010 13:40

A zis Costi ca va discuta cu Piturca in jurul orei 6 si, pana atunci, sa-i lasam in pace.

Ronnie07.08.2010 15:33

Fac cronica! O sa ajung pe la 10 jumate, 11 acasa. Chiar daca nu vad meciul imi dau eu seama din comentariul live-text cam cum a fost. :)

Ronnie07.08.2010 20:10

Bre, acum fac cronica la meci!!!

Lari07.08.2010 20:20

A pus Azzido de pe Onlinesport. Care are curaju' sa inlocuiasca? :w00t:

I.N.Money07.08.2010 20:28

Bai stateam si planuiam cu Adrian, daca bagam un filtru de cenzura a numelui Becali, cum avem cu **** **** ****

Ronnie07.08.2010 20:29
A pus Azzido de pe Onlinesport. Care are curaju' sa inlocuiasca? :w00t:

 

Eu. Da' nu-i vorba ca am curaju', dar nu stiu cum sa-l pun altfel. :D

 

Prea multe butoane pentru-n moldovean.

Adrian07.08.2010 20:51

Stiu ca n-ar trebui sa mai postez pe aici dar...

 

 

NU-L ASCULTATI PE MADALIN!

 

Mie imi place cum se vede pe forum muiee becaliii!!!

 

Daca se poate, totusi, mi-ar placea ca becalii sa fie nu fie corectat automat si scris cu litera mare. Multumesc.

I.N.Money07.08.2010 20:54

Taci ma,nu mai consuma din cocaina furata de la ne-a Gigi.

Azzido07.08.2010 21:40

bai, in plm, cand e deja un articol pus cu Steaua-Brasov, nu adaugati unul nou, ci editati-l pe cel existent, ca ne acuza astia ca le-am sters comentariile.

Lari07.08.2010 21:50

Pai, bai Azzido, nu mai face si matale promovarile pe shpagi, nene! :bananadance:

Azzido07.08.2010 23:15

e foame de bani, e foame de bani... :notangel:

«1353637383997»