FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1343536373897»
Lari29.07.2010 19:13

Pe alte browsere?

Ronnie29.07.2010 19:21

La fel.

axl29.07.2010 19:30

Azzido, cum ma deloghez de pe admin? Ca inchid fereastra si cand intru din nou tot logat sunt. Nu gasesc niciun buton. Si nu-mi spune ca tre sa delete browser history ca-mi pierd toate site-urile porno.

Dragoshel29.07.2010 19:43

optiuni - securitate - parole salvate - stergi parola salvata pe acel site - inchizi si redeschizi browser :D

Lari29.07.2010 21:59

@Maharu' apsolut si indubitabil al plantatziei

O sa tot curga articole contra dusmanilor externi. Propun sa creem o rubrica, la articole, de dusmani/rivali sau whatever. Ca e pacat sa le pastram asa disipate, ma gandesc.

Bogdan30.07.2010 08:35

dar nu mai bine pe punem la distanta de 2-3 zile intre ele?

ca asa populam cu foarte multe in perioada scurta si apoi poate avem iarasi saptamani in care nu e niciun articol

Azzido30.07.2010 11:57

Ronnie, s-a rezolvat. Era de la ei :D

 

Azzido, cum ma deloghez de pe admin? Ca inchid fereastra si cand intru din nou tot logat sunt. Nu gasesc niciun buton. Si nu-mi spune ca tre sa delete browser history ca-mi pierd toate site-urile porno.

Nu exista buton de delogare, exista in schimb clear login details in firefox (ctrl+shift+delete)

 

Referitor la articolele contra cainilor si eu sunt de parere ca au aparut cam aiurea ambele in aceeasi perioada, dar na, asa-i la noi... Eu am renuntat la ideea de a face ordine din punctul asta de vedere, n-ai cu cine, toti niste maniaci

Ronnie30.07.2010 13:47
Ronnie, s-a rezolvat. Era de la ei :D

 

Toti au ceva cu moldovenii. :)

Lari30.07.2010 14:03
Referitor la articolele contra cainilor si eu sunt de parere ca au aparut cam aiurea ambele in aceeasi perioada, dar na, asa-i la noi... Eu am renuntat la ideea de a face ordine din punctul asta de vedere, n-ai cu cine, toti niste maniaci

 

Prima data ne-a scris Filip, apoi nenea ala, pe care imi e cam greu sa-l refuz, dat fiind faptul ca va scrie si articole despre istorie, cu poze inedite etc.

 

Promit sa fie ultima oara cand se va intampla asa ceva (mai ales ca eu stiu ca Andone e un chiar educat si, in calitate de antrenor, nu a vorbit aiurea despre Steaua).

 

Adica i-am lasat pe baieti sa zburde acu' la inceput, da' le transfer lor alea 100 de bice in piata publica daca ni se mai suie-n cap.

MoWeed31.07.2010 22:03

Tinand cont ca n-a scris nimeni, am scris eu o mini-cronica a meciului de rugby. Lenesilor :))

Dragoshel01.08.2010 07:20

am crezut ca vor scrie cei care au fost la meci... sau macar au vazut meciul

MoWeed01.08.2010 08:19

Pai l-am vazut, dar si eu ziceam ca o sa scrie unul care a fost

Ronnie01.08.2010 08:26

Aseara am facut cronica in graba ca trebuia sa plec imediat dupa meci. Data viitoare promit ca-l fac mai frumos. Figuri de stil, abureli alea alea...

Dragoshel01.08.2010 08:30

vrajeala m-a lasat pe mine sa ma chinui cu articolu' si cu toate alea p-acolo.. -40% din salariu, Azzido

Dragoshel03.08.2010 07:13

Ronnie, pe joi/ vineri o avancronica a meciului de la Brasov? :worthy:

Ronnie03.08.2010 07:15

pentru tine orice :D

 

da ma, fac.

Lari03.08.2010 08:56

Io as face o stire cu chestia asta:

 

"Nu imi impun fanii niciodată in viata lor unde să mă urc si ce să fac. Dacă vreau, mă urc si pe acoperis Am auzit că se spune că mi-a inchis Piti gura. Pai eu sunt idiot să dau bani si să nu vorbesc. Spun ce vreau eu, cand vreau eu, nu poate să imi impună nimeni nimic. Meritele sunt ale lor, ale lui Piturca ale lui Ienei si ale echipei, eu 0, dar spun ce vreau eu"

Daniel-Ionut03.08.2010 09:02
eu 0

 

Are si el dreptate... :thumbsup:

 

Fa stire, ca se va discuta fooooooaaaarte intens pe tema asta :)

Lari03.08.2010 18:08

Azzido, daca mai scoti vreodata poza lu' Gigi de la articole, imi dau demisia. Nu mai pune, frate, pumnu'-n gura!

 

De data asta te iert, dar data viitoare te dau in gat lu' Stanici! Bine...

 

:yeahh:

Azzido03.08.2010 20:22

ti-am sters o poza care nu se vedea, nu stiu cu cine era. in niciun caz ca era cu x sau y, nici n-am vazut ce poza era...

Lari04.08.2010 04:37

Am glumit, man. Cum ma-sa sa ma supar pentru asa ceva?!

 

Era o poza cu Becali. Luata tot de pe blogul lui Andrei Sava.

Azzido04.08.2010 07:15

daca era cu becali, inseamna ca am facut bine ca am sters-o :D

Ronnie05.08.2010 07:45

Bag azi avancronica sau e prea devreme?

Lari05.08.2010 07:47

Eu cred ca ar trebui bagata cu o zi mai devreme.

Azzido05.08.2010 10:00
Bag azi avancronica sau e prea devreme?

prea devreme. maine e mai ok, zic eu

«1343536373897»