Pe alte browsere?
Pe alte browsere?
La fel.
Azzido, cum ma deloghez de pe admin? Ca inchid fereastra si cand intru din nou tot logat sunt. Nu gasesc niciun buton. Si nu-mi spune ca tre sa delete browser history ca-mi pierd toate site-urile porno.
optiuni - securitate - parole salvate - stergi parola salvata pe acel site - inchizi si redeschizi browser ![]()
@Maharu' apsolut si indubitabil al plantatziei
O sa tot curga articole contra dusmanilor externi. Propun sa creem o rubrica, la articole, de dusmani/rivali sau whatever. Ca e pacat sa le pastram asa disipate, ma gandesc.
dar nu mai bine pe punem la distanta de 2-3 zile intre ele?
ca asa populam cu foarte multe in perioada scurta si apoi poate avem iarasi saptamani in care nu e niciun articol
Ronnie, s-a rezolvat. Era de la ei ![]()
Azzido, cum ma deloghez de pe admin? Ca inchid fereastra si cand intru din nou tot logat sunt. Nu gasesc niciun buton. Si nu-mi spune ca tre sa delete browser history ca-mi pierd toate site-urile porno.
Nu exista buton de delogare, exista in schimb clear login details in firefox (ctrl+shift+delete)
Referitor la articolele contra cainilor si eu sunt de parere ca au aparut cam aiurea ambele in aceeasi perioada, dar na, asa-i la noi... Eu am renuntat la ideea de a face ordine din punctul asta de vedere, n-ai cu cine, toti niste maniaci
Ronnie, s-a rezolvat. Era de la ei![]()
Toti au ceva cu moldovenii. ![]()
Referitor la articolele contra cainilor si eu sunt de parere ca au aparut cam aiurea ambele in aceeasi perioada, dar na, asa-i la noi... Eu am renuntat la ideea de a face ordine din punctul asta de vedere, n-ai cu cine, toti niste maniaci
Prima data ne-a scris Filip, apoi nenea ala, pe care imi e cam greu sa-l refuz, dat fiind faptul ca va scrie si articole despre istorie, cu poze inedite etc.
Promit sa fie ultima oara cand se va intampla asa ceva (mai ales ca eu stiu ca Andone e un chiar educat si, in calitate de antrenor, nu a vorbit aiurea despre Steaua).
Adica i-am lasat pe baieti sa zburde acu' la inceput, da' le transfer lor alea 100 de bice in piata publica daca ni se mai suie-n cap.
Tinand cont ca n-a scris nimeni, am scris eu o mini-cronica a meciului de rugby. Lenesilor ![]()
am crezut ca vor scrie cei care au fost la meci... sau macar au vazut meciul
Pai l-am vazut, dar si eu ziceam ca o sa scrie unul care a fost
Aseara am facut cronica in graba ca trebuia sa plec imediat dupa meci. Data viitoare promit ca-l fac mai frumos. Figuri de stil, abureli alea alea...
vrajeala m-a lasat pe mine sa ma chinui cu articolu' si cu toate alea p-acolo.. -40% din salariu, Azzido
Ronnie, pe joi/ vineri o avancronica a meciului de la Brasov? ![]()
pentru tine orice ![]()
da ma, fac.
Io as face o stire cu chestia asta:
"Nu imi impun fanii niciodată in viata lor unde să mă urc si ce să fac. Dacă vreau, mă urc si pe acoperis Am auzit că se spune că mi-a inchis Piti gura. Pai eu sunt idiot să dau bani si să nu vorbesc. Spun ce vreau eu, cand vreau eu, nu poate să imi impună nimeni nimic. Meritele sunt ale lor, ale lui Piturca ale lui Ienei si ale echipei, eu 0, dar spun ce vreau eu"
eu 0
Are si el dreptate... ![]()
Fa stire, ca se va discuta fooooooaaaarte intens pe tema asta ![]()
Azzido, daca mai scoti vreodata poza lu' Gigi de la articole, imi dau demisia. Nu mai pune, frate, pumnu'-n gura!
De data asta te iert, dar data viitoare te dau in gat lu' Stanici! Bine...
![]()
ti-am sters o poza care nu se vedea, nu stiu cu cine era. in niciun caz ca era cu x sau y, nici n-am vazut ce poza era...
Am glumit, man. Cum ma-sa sa ma supar pentru asa ceva?!
Era o poza cu Becali. Luata tot de pe blogul lui Andrei Sava.
daca era cu becali, inseamna ca am facut bine ca am sters-o ![]()
Bag azi avancronica sau e prea devreme?
Eu cred ca ar trebui bagata cu o zi mai devreme.
Bag azi avancronica sau e prea devreme?
prea devreme. maine e mai ok, zic eu