FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1323334353697»
Adrian18.07.2010 20:22

Sunt sanse foarte mici sa mai reusesc interviul cu Lazar. So... I'm out.

Multa bafta in continuare baieti!

Lari18.07.2010 20:33

Of... :no:

Ronnie19.07.2010 07:30

Cum spuneam acum cateva luni, daca vreti ma pot ocupa eu de articolele de dupa meciuri, dar cu mii de scuze, la prima etapa nu pot sa o fac. Voi fi plecat din oras.

Bogdan19.07.2010 08:04

Daca vreti informatii de la fata locului eu o sa fiu prezent in majoritatea deplasarilor :D

Marius19.07.2010 08:05

ba, parca ar fi nu stiu ce inginerie o cronica d-asta.

 

anuntati cu 2-3 zile inainte de etapa daca puteti s-o faceti (dragos si cine se mai ocupa) si pun eu 3 randuri ca mor cand vad preluarile alea pe ols, zici ca suntem handicapati si nu suntem in stare sa scriem 2-3 paragrafe.

Azzido19.07.2010 08:28

ok Ronnie, ramane sa te ocupi tu, exceptie facand prima etapa la care ne descurcam noi cum putem

Lari20.07.2010 09:57

Postez anumite stiri din gaozeta, pentru ca, asa cum sa discutat la ultima sedinta generala a AISS, acest site trebuie alimentat cu chestii pe marginea carora oamenii sa-si dea cu parerea, ca sa facem trafic, ca sa facem bani pentru AISS.

 

Daca nu vi se mai pare ok, spuneti-mi si ma abtin, nu e nicio problema.

Azzido20.07.2010 11:37

e ok sa mai postam articole de prin presa, dar as prefera sa fie cat mai putine la numar. in special din gsp sau prosport.

Bogdan21.07.2010 08:43

Rog pe cineva ce are acces sa scoata interviul cu Becali de pe site. Nu are loc aici. Multumesc.

Azzido21.07.2010 09:22

scos

Bogdan21.07.2010 09:25

Mersi :)

Marius21.07.2010 09:29

poate imi explicati si mie de ce si, in virtutea acestei explicatii, care este politica editoriala. ce am voie sa pun pe site? :)

Azzido21.07.2010 09:33

Marius, politica editoriala este una singura: nu pune interviuri cu Becali! Intentia ta e buna, nu te acuza nimeni de nimic, dar de la articole gen VPM si interviuri cu finantatorul e cale lunga. Propun sa nu uitam ce ne-a facut noua lepra asta.

Lari22.07.2010 18:38

@Rezistenta_Ultras

Iti multumesc mult ca postezi informatii relevante pe forum, la topicele care trebuie! :beer2:

Lari23.07.2010 09:06
Azzido23.07.2010 10:49

da, eu zic ca e ok articolul

Lari25.07.2010 18:42

Cititorul care mi-a trimis articolul "Inceput strategic genial" mi-a spus ca injuratura din finalul textului este ceea ce a spus Piti imediat cand s-a terminat meciu'. Cica s-a putut citi foarte pe buzele lui.

 

Asta ca sa ma explic de ce am postat un text cu o injuratura.

Azzido25.07.2010 18:54

pe cititorul respectiv il cheama cumva Adrian ?

si da, Piti a tras o injuratura la sfarsit

Lari25.07.2010 18:56

Nu, Azzido, nu il cheama Adrian. Facem un 4 din 7 ? :rolleyes:

 

Userul respectiv m-a rugat enorm sa nu-i dezvalui identitatea.

Daniel-Ionut25.07.2010 20:29

De ce ati preluat articolul din prosport?

Aveti certitudini ca s-a intamplat exact cum au scris aia acolo, din ce am inteles au cam inflorit articolul...

Daniel-Ionut26.07.2010 15:38

Pune cineva pe prima pagina un articol pentru Steaua - Dinamo de sambata?

Sa vada lumea, sa stie din timp de meci.

Azzido26.07.2010 17:39

pai si cine-l scrie ? ca de pus il poate pune oricine

Lari26.07.2010 17:54

Saptamana asta sunt destul de indisponibil, din cauza programului de la munca.

Daniel-Ionut26.07.2010 21:17
pai si cine-l scrie ? ca de pus il poate pune oricine

 

Am scris eu ceva, dar acum nu stiu cat de bun este... nu am talent :look:

Lari26.07.2010 21:29

Posteaza aici sa radem... astaaaaa, sa ne dam cu parerea. ;)

«1323334353697»