Eu unul nu vad rostul unui astfel de articol, mai ales ca nu putem sa spunem noi nimanui ce s-a intamplat pana ce nu va veni decizia comisiei de ancheta.
In al doilea rand, ma indoiesc ca cineva cu internet si cu un minim de interes pentru actualitatea zilnica nu a aflat de tragedie, mai ales ca e pe toate posturile TV si pe toate saiturile din .ro si nu numai.
Plus ca mie unul personal mi se pare ca un sait de sport care o da in stiri generale face oleaca de spam, lucru deloc frumos sau etic.
Dar daca vreti totusi sa publicati asa ceva, be my guest... de sapt. viitoare astept aventurile mihaelei radulescu sau ale lui botezatu.
LE: De ce un articol, care nu-i in tonul saitului, si nu un topic pe forum, mai ales ca si forumul are vizibilitate mai nou pe home page?