FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1252627282997»
Dragoshel02.04.2010 19:50

e de la mozzila bah, si la mine face asa, eu pun marcatorii cu IE

Azzido03.04.2010 13:21

mda, firefoxul face figuri uneori. incearca cu IE sau chrome.

partea nasoala la chrome este ca nu poti vota jucatorii din interiorul articolului

Lari06.04.2010 18:38

Punem si noi asta pe Steaua.ro? http://www.ygsp.ro/057/#/14

 

Sau, daca s-ar putea face un interviu exclusiv, ar fi beton. :blush:

Adrian06.04.2010 20:51

Ma gandeam sa fac eu un articol despre tanarul Roberto dar mai bine punem ce au facut aia. Ca e mult mai mult decat as fi putut eu vreodata sa fac.

Azzido07.04.2010 10:19

e o idee buna. de pus pe Steaua.ro

Azzido07.04.2010 19:54

nu uitati sa activati functia cu notatul jucatorilor. 10q

Azzido08.04.2010 20:58

cu intarziere, dar la multi ani Adrian !

Adrian09.04.2010 06:38

Multumesc Azzido :)

Azzido12.04.2010 19:35

care faceti cronica meciului, editati articolul existent si nu adaugati un articol nou

10q

Adrian12.04.2010 20:12

Of Azzido... ma omori.

Nu mai faceti articole cu scorul meciului. Lasati ca fac eu cronica. Meciul live poate fi comentat pe forum.

Stanici15.04.2010 17:23

Bai huratilor. Cand adaugati un articol pe pagina, verificati-l inainte. Auzi, tu, imfatuare, la Maniacu.

Azzido16.04.2010 12:01

eu l-am adaugat, dar de citit nu l-am citit. ghinion!

Marius18.04.2010 10:38

cine poate sa editeze articolul din dreapta cu Voinescu:

 

"Top" Voinescu deputeaza in 1939 la Olimpia Bucuresti.

Azzido18.04.2010 11:03

rezolvat

Adrian19.04.2010 08:18

Ma bucur ca ati pus articolul din cancan, despre fostii juniori. In curand, daca e ok cu voi, o sa fac un interviu cu Ionut Mihai, fostul fundas de la Steaua II.

Ronnie19.04.2010 17:07

A aparut un articol nou pe prima pagina si a disparut cel despre meciul de-aseara. Chiar daca e un meci rusinos, se discuta destul de intens p-acolo.

Azzido19.04.2010 19:19

vad ca e pe prima pagina. te referi la http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/13569/ , nu ?

Ronnie20.04.2010 12:44

da, acum imi apare si mie.

Adrian21.04.2010 07:12

Am rezolvat cu Ionut Mihai si in curand o sa avem un interviu cu el. Daca doriti sa ii puneti ceva intrebari, va rog sa le postati aici si o sa le bag in interviu.

MoWeed21.04.2010 08:15

Care sunt conditiile la Steaua 2(antrenament, cantonamente etc)?

Dupa parerea lui, exista si alte criterii decat cel sportiv la stabilirea primului 11?

Cum erau antrenamentele cu Strizu?

Care jucatori de la Steaua 2 ar avea loc la prima echipa, in viziunea lui?

De ce crede el ca Steaua n-a mai promovat un junior care sa se impuna in prima echipa de la Ogararu incoace?

Adrian22.04.2010 07:19

Alta intrebare:

 

 

Nu am putea sa facem si noi un comunicat/scrisoare pentru toti cei din presa prin care sa le cerem sa nu mai asocieze imaginea Stelei cu becalii, mai ales acum cand nu mai e, in acte, sef la Steaua?

Fane22.04.2010 12:32
Alta intrebare:

 

 

Nu am putea sa facem si noi un comunicat/scrisoare pentru toti cei din presa prin care sa le cerem sa nu mai asocieze imaginea Stelei cu becalii, mai ales acum cand nu mai e, in acte, sef la Steaua?

 

E criza tata,cin` le mai cumpara hartia igienica daca nu are macar o poza si un citat din cimpanzeu.

Adrian23.04.2010 11:38

Azi sau maine interviul cu Ionut Mihai o sa fie gata. Din ce am discutat cu el pana acum, omul e incantat ca ne-am gandit la el si chiar vrea sa ne dea interviul si sa raspunda si la intrebarile mai naspa desi e doar imprumutat. O sa vedem ce va fi. Daca mai aveti intrebari, mai postati aici si o sa ii transmit cand mai vorbesc cu el.

 

 

 

Nenilor, sper ca nu v-ati suparat ca Ionut nu a zis in interviu lucruri pe care mie mi le-a zis in privat si pe care le pot dovedi, in caz ca puneti la indoiala sentimentele baiatului. Omul e cu noi. Chiar a zis ca spera si el sa plece becalii si ca e nemultumit de ce se intampla la club si mai ales ce s-a intamplat cu el. Desi a jucat foarte bine si si-a facut datoria, in iarna, l-au anuntat asa pe nepregatite sa isi caute echipa ca nu mai e dorit. Chiar eu i-am spus sa nu raspunda la intrebarile care i-ar putea face rau. Un contract la Steaua, e totusi un contract la Steaua. S-ar putea ca saracul sa o pateasca pentru simplul fapt ca a vorbit cu noi.

 

Am considerat ca e bine sa pun articolul si asa ca sa vada oile de pe site ca noi nu avem nimic cu jucatorii, ca problema noastra e cu Gigi, nu cu ei si ca acei jucatori care merita se bucura de respectul si admiratia noastra.

 

O sa mai incerc sa fac si alte interviuri, primele mele 2 tinte fiind Cristi Iancu(plecat in Liga a patra din Spania) si Ionut Niculae(plecat la viscofil, Liga a 3a de la noi, cred)

 

Astia doi, daca au fost dati afara, s-ar putea sa spuna mai multe. Si vor urma, oricum, interviuri si cu oameni de la Steaua II: Lazar, Iacob, Lungu, etc. Sa vad ce pot rezolva. Daca ajung apoi la jucatori de echipa, atunci chiar sunt tare :D

Adrian30.04.2010 20:05

Maine nu o sa pot sa fac cronica de meci pentru ca nu ma uit/duc la meci. O sa ma duc sa ma relaxez, sa ma odihnesc(ca merit) si sa uit de ne-a Gigi. 1 mai muncitoresc fericit drogatilor!!!

Adrian10.05.2010 18:30

acum am ajuns acasa si nu pot sa fac cronica. va rog sa ma iertati.

«1252627282997»