Tu mereu gresesti mah. Ia sa-ti reducem salariul, ca de training nu se pune problema
Tu mereu gresesti mah. Ia sa-ti reducem salariul, ca de training nu se pune problema
nu mai bine este articolul lu` Catalin primul si secund cronica meciului? Lasati-l pe asta mai la coada...
si eu propun articolul de pe www.ultras.ro
adaug eu articolul de pe ultras
Bai, sunt de parere sa punem pe una din primele doua pozitii ala din prosport. Nu de alta, dar vad e comentat cum trebuie si de ultrasi, nu numai de stupizei. Cred ca e in interesul protestului sa vada toata lumea care intra pe site care-i smecheria cu unii din ei.
articolul de pe ultras.ro ?
Sa nu dai, bah, link, daca-ti bubuia mausu'? A trebuit sa dau io 3 clickuri in plus... ![]()
Acum il montez.
E o idee buna. Daca vrem sa ne sara Maresal&comp. in cap ca dam in Nord...
Cand o sa priceapa baietii aia ca noi nu suntem Gigi, sa-i punem pe toti intr-o singura oala? Pacat de putinii Adevarati din PN...
am modificat lotul cu jucatorii activi. http://www.fcsteaua.ro/echipa.html
intrebarea este daca are cineva timp, dupa fiecare meci, sa adauge o etapa de notare, ca sa poata lumea sa noteze evolutia jucatorilor.
Se face din http://www.fcsteaua.ro/admin/top_player/# si se leaga etapa de notare de cronica meciului, care de obicei e scrisa de Adrian.
Cei care nu aveti acces, sa-mi spuneti si va dau. Asta daca vreti si aveti timp
daca nu, recrutam pe cineva din afara strict pt chestia asta
eu
ma, serios acum, sa nu mai neglijam sectiunea asta ca e foarte interesanta, iar sezonul asta nu prea a fost folosita si e pacat de statisticile alea
As putea face si eu chestia asta. Ma inteleg eu cu Dragoshel sau cu oricine mai are acces, nu e bai.
Nu vinerea asta, insa, cand nu voi putea sa vad meciul, fiind pe drum.
LE: Azzido, o sa fim cu ochii-n patru, promitem.
da ma serios.
chestia cu atasarea altor articole la articolul pus de voi pe site tot n-a avut succes...
Lari, nu e vorba de vazut meciul. pur si simplu trebuie activata optiunea cu votatul dupa fiecare meci, iar userii se ocupa mai departe
si eu.
Lari, nu e vorba de vazut meciul. pur si simplu trebuie activata optiunea cu votatul dupa fiecare meci, iar userii se ocupa mai departe
Da, batrane, am inteles. Ideea era ca, daca nu vad meciul, nu am cum sa activez intr-un timp rezonabil nici notarea.
Anyway, cand am posibilitatea, garantez ca ma voi ocupa. Asa cum incerc sa pun si meciul urmator cat mai repede. ![]()
postam articolul ASTA ?
Baieti, s-ar putea sa nu pot face cronica pentru meciul din seara asta.
postam articolul ASTA ?
Nu, ca a recunoscut ca e si tigan, si potaie! ![]()
Cred ca oamenilor cu ceva cap le-ar face placere sa vada "niste chestii". Alorlalti...
Eu as spune DA.
Baieti, s-ar putea sa nu pot face cronica pentru meciul din seara asta.
Eu nu voi putea sigur. ![]()
o sa fac articolul de rahat
Bai plm, ce tot te plangi?
Nu ai inteles.
Am zis ca o sa fac un articol de rahat! Adica unul in care ii fac de rahat pe megarahatii aia.
p.s. Azzido, am pus notarea jucatorilor dar nu stiu cum sa adaug marcatorul. Daca poti tu sa rezolvi problema...
Nu mi-a aparut respectiva optiune. Poate fi din cauza browserului? Folosesc printre ultimele modele de firefox.