FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1242526272897»
MoWeed17.03.2010 21:47

Tu mereu gresesti mah. Ia sa-ti reducem salariul, ca de training nu se pune problema

Bogdan17.03.2010 22:18

nu mai bine este articolul lu` Catalin primul si secund cronica meciului? Lasati-l pe asta mai la coada...

 

 

si eu propun articolul de pe www.ultras.ro

Azzido17.03.2010 22:58

adaug eu articolul de pe ultras

Lari17.03.2010 23:51

Bai, sunt de parere sa punem pe una din primele doua pozitii ala din prosport. Nu de alta, dar vad e comentat cum trebuie si de ultrasi, nu numai de stupizei. Cred ca e in interesul protestului sa vada toata lumea care intra pe site care-i smecheria cu unii din ei.

Bogdan22.03.2010 09:42

articolul de pe ultras.ro ?

Lari22.03.2010 09:57

Sa nu dai, bah, link, daca-ti bubuia mausu'? A trebuit sa dau io 3 clickuri in plus... :ras:

 

Acum il montez.

 

 

Adrian23.03.2010 21:56

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...c=21387&hl=

 

Facem un articol din chestia de mai sus?

Lari23.03.2010 23:11

E o idee buna. Daca vrem sa ne sara Maresal&comp. in cap ca dam in Nord...

 

Cand o sa priceapa baietii aia ca noi nu suntem Gigi, sa-i punem pe toti intr-o singura oala? Pacat de putinii Adevarati din PN...

Azzido30.03.2010 05:30

am modificat lotul cu jucatorii activi. http://www.fcsteaua.ro/echipa.html

intrebarea este daca are cineva timp, dupa fiecare meci, sa adauge o etapa de notare, ca sa poata lumea sa noteze evolutia jucatorilor.

Se face din http://www.fcsteaua.ro/admin/top_player/# si se leaga etapa de notare de cronica meciului, care de obicei e scrisa de Adrian.

Cei care nu aveti acces, sa-mi spuneti si va dau. Asta daca vreti si aveti timp

 

 

daca nu, recrutam pe cineva din afara strict pt chestia asta

Dragoshel30.03.2010 06:15

eu

Azzido30.03.2010 06:29

ma, serios acum, sa nu mai neglijam sectiunea asta ca e foarte interesanta, iar sezonul asta nu prea a fost folosita si e pacat de statisticile alea

Lari30.03.2010 06:30

As putea face si eu chestia asta. Ma inteleg eu cu Dragoshel sau cu oricine mai are acces, nu e bai.

 

Nu vinerea asta, insa, cand nu voi putea sa vad meciul, fiind pe drum.

 

LE: Azzido, o sa fim cu ochii-n patru, promitem.

Dragoshel30.03.2010 06:55

da ma serios.

 

Dragoshel30.03.2010 07:02

chestia cu atasarea altor articole la articolul pus de voi pe site tot n-a avut succes...

Azzido30.03.2010 08:06

Lari, nu e vorba de vazut meciul. pur si simplu trebuie activata optiunea cu votatul dupa fiecare meci, iar userii se ocupa mai departe

 

Marius30.03.2010 13:46

si eu.

Lari30.03.2010 21:47
Lari, nu e vorba de vazut meciul. pur si simplu trebuie activata optiunea cu votatul dupa fiecare meci, iar userii se ocupa mai departe

 

Da, batrane, am inteles. Ideea era ca, daca nu vad meciul, nu am cum sa activez intr-un timp rezonabil nici notarea.

 

Anyway, cand am posibilitatea, garantez ca ma voi ocupa. Asa cum incerc sa pun si meciul urmator cat mai repede. ;)

 

Azzido02.04.2010 06:04

postam articolul ASTA ?

Adrian02.04.2010 08:50

Baieti, s-ar putea sa nu pot face cronica pentru meciul din seara asta.

Lari02.04.2010 09:25
postam articolul ASTA ?

 

Nu, ca a recunoscut ca e si tigan, si potaie! :D

 

Cred ca oamenilor cu ceva cap le-ar face placere sa vada "niste chestii". Alorlalti...

 

Eu as spune DA.

 

Baieti, s-ar putea sa nu pot face cronica pentru meciul din seara asta.

 

Eu nu voi putea sigur. :(

 

Adrian02.04.2010 17:23

o sa fac articolul de rahat

axl02.04.2010 17:25

Bai plm, ce tot te plangi?

Adrian02.04.2010 18:18

Nu ai inteles.

Am zis ca o sa fac un articol de rahat! Adica unul in care ii fac de rahat pe megarahatii aia.

 

p.s. Azzido, am pus notarea jucatorilor dar nu stiu cum sa adaug marcatorul. Daca poti tu sa rezolvi problema...

Azzido02.04.2010 19:06

vezi poza

plesan.jpg

Adrian02.04.2010 19:13

Nu mi-a aparut respectiva optiune. Poate fi din cauza browserului? Folosesc printre ultimele modele de firefox.

«1242526272897»