FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1171819202197»
Lari13.12.2009 18:25
P.S. si lari, cand esti pe mess, da-mi un semn, vreau sa discut ceva cu tine.

 

Intru ori in seara asta, dupa ora 23, ori maine, cand m-oi trezi, ca-s la munca. :wall:

 

Lari08.01.2010 22:52

Mi se pare foarte interesanta discutia provocata de Le Reseau.

 

Punem si de-un articol pe prima pagina? Dar s-ar putea pune acolo si comentariile deja facute?

Adrian09.01.2010 00:05

Sa punem pe prima pagina interviul cu cei 3 huligani din gsp.

 

"Steaua inseamnă onoare, mindrie, a fost clubul Armatei"

Costi Vasile

 

Te iubesc bah! :D

Adrian14.01.2010 20:04

Cu voia voastra, in weekendul asta sau saptamana care vine, as vrea sa fac un articol despre New York Rangers, ca sa vada lumea ca nu e asa mare rusine asociera folosita la hochei.

 

Deci, pot?

Lari14.01.2010 20:12

Scrie, bah, ce vrei, oricum n-o sa citim! :bananadance:

 

Da, vere, baga, e o idee foarte buna!

Azzido14.01.2010 21:07

baga mare

Adrian20.01.2010 16:36

Baietii, pui stop pe subiectul asta:

"Eu aș vrea să vină Boloni la Dinamo, din tot sufletul. El are o mare obsesie cu Becali, să lovească Steaua. Eu nu am nimic cu el. Să vină la Dinamo ca să se convingă incă o dată lumea ce inseamnă Steaua. Să vadă toti că Boloni nu e asa mare simbol si vine la Dinamo pentru bani. Ce, Lacatuș ar antrena vreodată Dinamo? Pune-l să se ducă la Dinamo sau la Rapid si o să vezi că nu se duce. Astea sunt simboluri, nu Boloni", a zis Gigi Becali la GSP TV.

 

Eu vreau sa scriu articolul despre asta. Dar o voi face sambata. Pentru ca pana vineri sunt in examene si... **** la sesiune :))

De asta nu am putut scrie nici azi ceva. Sper ca nu va suparati.

Lari20.01.2010 17:33

Eu nu voi putea scrie ala pentru maine (_|_ sefa!), deci, daca vrei, il poti posta maine, nu e o problema.

 

Si o mai spun inca o data: nu consider ca joi e ziua de mea de scris. Pot scrie toti redactorii cate un articol in "ziua mea", n-am nicio chestie.

 

Si, ca sa vada nea Popoviciu ca nu stau degeaba, totusi, propun un nou emoticon (sper sa-l pot urca acilea).

 

LE: A mers sa-l urc.

 

Din pacate, nu ma pot concentra nici macar sa-mi dau cu parerea despre (re)organizarea redactiei.

dance3.gif

Dragoshel20.01.2010 20:44

o sa ma apuc maine sa fac o galerie foto cu Ghionea de cand este la Steaua. cei care se pricep, puteti face un filmulet cu cariera lui la Steaua??

Adrian24.01.2010 10:13

Nu facem un articol despre meciul de hochei? Cine l-a vazut? nu conteaza atat meciul cat atmosfera, situatia, declaratii, etc.

Padrese?

Marius24.01.2010 11:38

am modificat articolul principal.

 

cine are timp si informatii mai detaliate e liber sa faca unul nou, mai cuprinzator.

Lari24.01.2010 13:30

Sorry, is pe pe post de negru la munca inca de luni, dar am pus rezumatul alora de GSpTV. Nici mie nu-mi place ca-i ajutam p-aia la traficul video, dar cred ca e bine sa ramanem in legalitate.

 

Propun ca cei cu acces la partea de admin sa posteze orice cand se termina un astfel de eveniment, sau chiar orice meci de la sectiile CS Steaua. O stire de pe orice site de stiri, anything. Doar asa ii putem obisnui pe stelisti sa intre aici si sa caute stiri despre (CS) Steaua.

 

E tare pacat sa stam cu mainile sub fund si sa asteptam sa se intoarca lumea de la patinoar/sala de handbal/baschet/polo sa faca un material.

 

P.S. Daca stie careva un site pe care poti uploada mai mult de 2 GB, sa-mi spuna si mie, ca sa va pot trimite inregistrarea integrala a meciului cu Barca. E in 3 parti, iar prima are 2,2 GB. Celelalte au sub 2 GB. O sa intru mai pe seara, cand am timp.

bodanelu27.01.2010 13:19

se poate un articol cu finala de sambata? ca trebuie promovat momentul...

Azzido27.01.2010 13:49

pai se poate, dar care va riscati sa-l scrieti ?

Adrian27.01.2010 15:07

Daca reusesc sa vad meciul, il fac eu. Dar nu promit nimic.

bodanelu27.01.2010 15:23

nu de meci. Acum, preluat de undeva sa promovam meciul si sa vina lumea la patinuar.

Lari27.01.2010 21:44

De maine dimineata pana duminica seara voi fi pe drumuri, deci n-o sa pot scrie nimic pana atunci.

 

SORRY!

 

Si nici nu pot ajunge la finala... :wall:

Adrian27.01.2010 23:33

bah...dati-mi voie sa intreb...

 

 

ce **** ma-sii e rahatul ala de pe prima pagina?

Lari27.01.2010 23:51

Adriane, taci si ia notite! :yeahh:

 

Ti-a explicat NoName pe topicul alalalt.

Azzido28.01.2010 00:12
bah...dati-mi voie sa intreb...

 

 

ce **** ma-sii e rahatul ala de pe prima pagina?

fcsteaua.ro a fost cumparat de Gigi.

o sa devenim un site modern, cu elevi, studenti, femei, batrani, pedofili, etc

Free JJ!

I.N.Money28.01.2010 00:42

Cat ne-a dat? Mai important cat ne revine noua? Si mai important : in contractul de vanzare cumparare s-a specificat si ca primim branza de oaie zilnic, pe langa bani?

Adrian28.01.2010 03:32

Ma doare ficatu'... si nu cred ca e de la alcool sau de la pumnii pe care ii iau in mod constant acolo.

 

 

Nea Azzido... radem, glumim... da' cu faza asta mi-ati mai facut niste 20-30 de fire albe in cap. E 5 jumate dimineata si nu pot sa dorm bah!

E vina voastra.

 

Plm...

 

Ia ziceti. Cum ma pot inscrie in AISS usor si rapid si fara complicatii?

Azzido28.01.2010 07:13
Adrian28.01.2010 10:03

arigato gozaimashita

MoWeed28.01.2010 17:09

Mah va las si eu o zi si parca as fi intr-o realitate paralela

«1171819202197»