FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Redactori

«1121314151697»
Dragoshel01.06.2009 12:25

era Dragoshel ma

Lari01.06.2009 13:23
:whistle:
MoWeed01.06.2009 13:31

Daca s-ar putea sa scrieti niste articole pentru a sublinia motivele pentru care toti stelistii trebuie sa participe la protest ar fi ideeal. In special pentru stelistii din afara Bucurestiului...

Lari01.06.2009 13:53

O sa incerc sa le propun chestia asta alora care o sa mai scrie.

 

Deja din cate am inteles, SSK si Il Soldatino sunt pe receptie cu asa ceva. Si eu am in lucru un material.

 

Am postat articolul lui blackyank, am luat legatura cu el si i-am propus sa scrie cat mai des. Ne-a refuzat, spunand ca nu are timpul necesar pentru o colaborare mai solida. A spus ca va mai scrie cand va mai avea inspiratie si timp.

MoWeed01.06.2009 14:02

Ce zici Dorule te imbeti si in seara asta si scrii un articol pe tema asta? :D

Lari01.06.2009 14:26

Frecati-l la cap pe messenger. Asta e solutia. Eu asa am reusit!

 

Hai, bai, Dorule, bai!

 

Sa traiesti tu si sa traiasca ficatu' ala al tau si sa-ti gatu' cat mai ud posibil: baga o chestie mobilizatoare pentru marsh.

 

Haidi, baaaa, ca au ieftinit astia beutura!

Fane01.06.2009 14:47

Am rezolvat-o si eu. :thumbsup:

Marius01.06.2009 15:39

asta a lu' melku e aiurea rau...

Adrian01.06.2009 16:25

Lari

 

Am inteles ca sunt multi oameni noi dar, totusi, sa nu sacrificam calitatea pentru cantitate. Daca apar cate 10 articole pe zi, eu zic ca nu e asa bine. Mai ales daca articolele alea merg pe acelasi subiect sau pe alte n subiecte fara nici o legatura cu Steaua.

 

Sper ca le-ai spus baietilor cu care ai vorbit ca sunt in proba.

 

 

p.s.

Articolul lui Melku si cel al lui Blackyank mi se par ca nu au ce cauta aici.

Al lui Melku nu are nici o legatura cu Steaua.

Si al lui Blakyank nu are ce cauta aici. Nu il cunosc personal pe blackyank dar nu cred ca el e ceva antrenor la copii si juniori. Sa spui ca fotbalistii aia nu stiu fotbal cand ei sunt platiti pentru a face fix aia mi se pare cam deplsat.Asta e mai mult un articol pentru SteauaB si ceilalti suporteri care nu ii inghit pe jucatori.

Lari01.06.2009 16:56

L-am postat pentru ca foarte, foarte multa lume e de acord cu el.

 

Spuneti-i politically corectness, spuneti-i cum vreti...

 

Nici eu nu cred ca e cine stie ce, insa m-am gandit ca poate fi ca o contragreutate la articolul lui alexblaja, unde sarisera multi cu gura pe politica noastra.

 

LE: Azzido a postat doua articole mai sus, printre care si cel al lui Blackyank, intrebandu-ne daca sunt bune sau nu. V-am lasat timp suficient sa va spuneti pararea. Nu au fost decat vreo 3 pareri pro. Prin urmare, l-am postat.

 

Ori spuneti atunci cand e calda problema, ori...

 

Adriane, cu tot respectul, articolul lui Melku nu are ce cauta, dar ala al tau avea, pe fix aceleasi idei?

 

Eu cred ca si Melku poate fi o "achizitie" buna, daca i se ofera ceva incredere. De altfel, i-am si explicat ca intr-un PM ca, in opinia mea, articolul lui nu avea ce sa caute pe Steaua.ro.

 

Nu sunt nici eu adeptul cantitatii in dauna calitatii, dar, sincer sa fiu, am vazut si articole mai slabe pe acest site. In cazul in care doriti, ii pot transmite lui Melku faptul ca parerile noastre sunt divergente si ca aia e. Nu am nicio problema.

 

Totusi, intentionasem sa avem o activitate mai sustinuta dpdv editorial, de-aia am si trimis in noaptea aia atatea mailuri...

 

Incerc sa vorbesc cu oamenii, sa le spun ce cautam, ce vrem de la ei s.a.m.d. Partea proasta este ca pierd foarte mult timp trimitand mailuri si vorbind cu multa lume, insa putini au raspuns, desi multi dezbat pe forum de mama focului... Evident ca nu insist.

 

Le-am spus tututor ca ar fi indicat sa scriem articole despre istorie in aceasta saptamana si, de acum, le voi spune ca nu vor fi acceptate decat articole despre istorie si/sau mobilizat oamenii la mars.

 

LDS01.06.2009 17:21

Melku se cam pupã cu alde x-ray, redondo și Azzazelo, din ce-am vãzut eu. Oameni inteligenți, cu dicție, buni pentru scris articole aici, dar rãu intenționați. Pãrerea mea...

Adrian01.06.2009 17:29

Bah! :))

 

Al meu era o gluma. Cauta-l la Discutii Ros Albastre si vei vedea ca l-am postat acolo cu mult inainte sa il postez aici si sa il propun. L-am propus la misto si nu as fi fost niciodata de acord cu publicarea lui. E o simpla poveste de blog/forum, nu e articol.

 

Doar am acces la articole. Puteam sa il postez daca voiam :P

 

Eu am zis altceva Lari. Pana sa luam pe oamenii astia in redactie ar fi mai bine sa fie probati o luna. Sa li se dea subiecte si sa scrie despre alea, nu despre ce vor ei.

Si nu ar strica sa fie puse totusi mai putine articole pe zi.

Eu sunt de parere ca ar trebui maxim 3 articole pe zi.

 

 

p.s.

Intrebare pentru Azzido

 

Noname_fu a primit acces deja pe grupul redactorilor. Nu ii dai acces si aici?

Sa il treci la redactori sau ceva ca sa ne putem intelege mai bine.

 

 

p.p.s.

 

vreau sa fac un articol despre propunerea Stelei de la FRF de a putea cluburile sa rupa unilateral contractele de munca ale jucatorilor.

Daca vrea cineva sa se bage, sa zica. Daca nu, o sa scriu eu.

Sa imi ziceti.

 

 

p.p.p.s.

 

Va anunt de pe acum ca EU FAC articolul de tras linie dupa finalul campionatului. Daca va bagati sa mi-l luati, va musc! :D

Lari01.06.2009 17:37

Eu nu am postat decat maximum 2 articole, desi as fi putut sa postez si 4, in urma celor trimise de useri.

 

Si ca tot m-ati pornit...

 

La articolul lui AlexBlaja, Stanici, mai in gluma, mai in serios, mi-a tras una dupa ceafa ca mi-am exprimat bucuria ca cineva se gandeste sa nu dam meciul Unirii. Mai mult, 3/4 din postari sustineau ca ESTE OBLIGATORIU sa le dam meciul si am fost si acuzati ca acest site sustine o tampenie, atata vreme cat majoritatea spune altceva. MoWeed a fost singurul care s-a luptat cu mentalitatea asta.

 

Unirea e campioana: forumu' asta se umple se bucurie, toata lume racnea pe-aici ca ce misto e ca si-au dat aia cu tesla-n dinti. Posteaza Virgil articolul lui Tuca, la fel: postari care mai de care mai vesele, mai haioase, mai ghiduse. S-a postat cat pentru 3 zile.

 

Scrie Melku o chestie la care ne-am gandit cu totii, brusc e un articol care nu mai are ce cauta aici. Cum ar veni, noi suntem altfel, de fapt...

 

Io nu mai pricep nimic!

Azzido01.06.2009 17:42

i-am dat acces lui noname

MoWeed01.06.2009 19:31
MoWeed a fost singurul care s-a luptat cu mentalitatea asta.

A fost si bodanelu :whistle:

MoWeed07.06.2009 11:02

N-avem si noi un articol pe prima pagina despre sarbatoarea de azi?

Azzido07.06.2009 20:53

avem in dreapta la Aniversarile zilei.

S-ar zice ca e suficient

Lari08.06.2009 13:41

Ma gandeam sa schimbam sondajul de pe prima pagina, sa intrebam, de exemplu, pe cine am prefera sa avem ca presedinte in sezonul viitor.

 

Exemple de variante: Dinu Gheorghe, Mihai Stoica, Marius Stan, Adrian Ilie, Constantin Zotta. Ar fi ok sa avem si o varianta "Altul"?

Lari11.06.2009 21:55

Pot sa ma descarc aici? MULTUMESC!

 

Piiiisha-m-as pe voi de becalisti imbecili si vedea-v-as pe toti cu fularele lu' Rapid de gat cat mai curand! Phootu-vi-l-as in coor pe Vama sa vi-l phoot!!!! Kk-m-as pe competentu' gatzilor ma-sii si pe toti cocalarii care se bucura ca o sa aduca Becali un om "care stie" in Ghencea.

 

Sa moara ma-sa ce-am ajuns sa traiesc: sa-i vad pe niste limbrici gandind la fel ca Becali in chestiile importante, pentru ca mai apoi sa-l injure si sa spuna despre el ca manjeste numele Stelei.

 

Bah, faceti-mi legatura cu Bogdan Punkeru, am ceva de vorbit cu el. :judge:

Virgil12.06.2009 06:04

Lari, tu ai scris toate chestiile alea? Sigur? Te-am recunoscut, esti de-al nostru! Sa-mi aduci aminte sa te invat alte numeroase chestii dragute. Ce ai oferit tu e doar pentru un scurt studiu introductiv.

MoWeed20.06.2009 21:56

Macar rezultatul de la meciul juniorilor nu-l punem pe prima pagina(l-as fi pus eu dar n-am acces)? Chiar daca au fost invinsi, o finala e o finala si cred ca juniorii nostri s-au descurcat remarcabil sezonul asta(mai ales tinand cont de cine se ocupa de juniori la Steaua).

N-ar strica nici o cronica de la cineva care a fost acolo.

Adrian20.06.2009 22:18

O sa fie facut maine un scurt articol. O sa incerc sa fac o compilatie din ceea ce apare in presa ca sa nu fim nevoiti sa folosim de la ei.

As fi facut acum dar sunt prea obosit. Am avut o zi grea.

 

Pana maine dupa masa o sa fac un articol despre asta.

 

Asta nu inseamna ca altii nu pot face respectivul articol. Daca vrea cineva, sa zica.

 

 

 

 

Much much later edit...

 

Am rezolvat. Sper sa nu se supere Ovidiu dar l-am pus articolul cu copii ca articol principal, in locul articolului lui.

MoWeed22.06.2009 06:33

Azi e ziua lui Vlad Rusu. Nu-l trece cineva la "Sarbatoritii zilei"?

Azzido22.06.2009 08:05

pai ne trebuie mai multe date. cand s-a nascut in primul rand

Dragoshel22.06.2009 08:19

in 1990, a facut 19 ani astazi.

A venit de la echipa a doua si a debutat ca titular in prima echipa in meciul cu FC Timisoara

«1121314151697»