Pai o sa vorbesc, in prima faza, cu Prepeleak, 1on, PredatorPulse7, DaniMarcu, Melku, Piturca2002, Hassan, Grizzly, DT, Robespierre, Ssinpadureacualune, NoName_Fu.
Cam multi? Ii iau pe rand si vedem ce iese. Ca imi vine greu sa cred ca or sa dea navala.
Voi incerca sa-i conving si pe Axl si pe Stanici sa-si merite banii de la Popoviciu. Nu de alta, dar Stanici a inceput sa stea pea-acasa in ultima vreme, iar Axl face incojuru' lumii o data pe luna. 
Maine voi incepe chestia asta, ca acum de-abia astept s-ajung si eu acasa dupa 10 ore de stat prin locu' asta de rahat.
Daca are cineva ceva contra unora de mai sus, dati un semn si ma abtin.
LE: Eu nu cunosc pe nimeni din cei mentionati. Daca ii stie careva mai bine, ar fi excelent sa incercam o abordare mai "personala". Saptamana asta, pana-n ora 13:30 sunt disponibil pentru iesit la bere, in caz ca problema necesita si astfel de abordari.