Eu dintotdeauna m-am intrebat de ce Axl nu se apuca sa scrie articole.
Stanici mi-a explicat de ce nu vrea sa scrie, dar nu cred in ce mi-a spus. Eu cred ca la el e vorba doar ca e putoare. 
Din cate stiu, 1on si PredatorPulse7 au mai fost invitati (PP7 chiar de catre IlSoldatino, din cate stiu) si au refuzat.
Personal, continuu sa regret enorm faptul ca GicaChioru, Subiectiv si altii mai vechi nu mai scriu. Pacat!
Tot din cate stiu, Virgil a propus mai multor oameni, de-a lungul timpului, sa fie redactori: MDionis, DanStan, Fedora si altii, dar a fost refuzat.
Mai incercam la ei?
Alti oameni care par sa fie intregi la minte si cu ceva abilitati in a-si argumenta parerile: Saramago (EXCELENT!!!), Melku, Piturca2002, Hassan, Grizzly, DT, Robespierre, Ssinpadureacualune, NoName_Fu (sau ceva de genu'). Mi-ar placea mult sa citesc materiale de la oamenii astia.