FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1789101119»
crist3a02.03.2009 07:16
Nu prea am dat de hattrick_bihoru. Bine, adevaru e ca nici nu prea l-am cautat :)

 

s-a retras:P

noname_fu02.03.2009 14:12
@ noname : Drlv e plecat prin munti. Poate mai citesti si tu forumu' cu putina atentie.

 

 

Da, sefu! Sa traiti, sefu!

klaus_e8902.03.2009 14:21

rog frumos sa imi amanati si mie meciurile ... sunt super aglomerat cu locul de munca si ajung acasa numai tarziu ... multumesc pt intelegere

RobYnho02.03.2009 15:31

@ z_marius88 : Mai traiesti ?? :P

bubutza02.03.2009 17:57

etape! , de clasament nu am timp acum. scuzati, sper maine.

BADboySteaua02.03.2009 18:42

Etapa 17

 

sorin_simuleac v badboy_steaua [4-3]

Mir@no102.03.2009 18:42

Etapa 17

sorin_simuleac v badboy_steaua 4-3

 

app de ce apare eroarea

Eroarea aparuta a fost:

 

Ne pare rau, dar nu aveti permisiunea de a accesa acest articol. Daca nu sunteti autentificat, va rugam sa o faceti utilizand formularul de mai jos.

cand vreau sa downloadez clasamentul ?

BADboySteaua02.03.2009 20:13

Etapa 15

 

serilius_2005 v badboy_steaua [1-3]

Figoevil02.03.2009 20:34

bubutza cum ramane cu zmarius ? 3 - 0 pt mine ? ca nici macar pe mess nu a intrat ... si cand intra ii dadeam buzz si ii zice-am sa jucam si nici macar nu imi raspundea

Mir@no102.03.2009 20:48

Etapa 15

sorin_simuleac v i0nutz83 5-3

i0nutz8302.03.2009 21:11
i0nutz83 -serilius 7-4, super meci, 7 goluri martins ;)
Serilius02.03.2009 22:02

cei cu care nu am jucat nu au raspuns la mesaje...nu e din cauza faptului ca "nu sunt interesat".

drlv8502.03.2009 22:39

Am revenit .. de maine seara joc ce am .. etape + restante .. cu cine e disponibil

 

P.S. Mult 'oral' politiei romane !

Mir@no103.03.2009 10:56
etapa 12 quitarr v serilius_2005 - aman daca nu joc pana la termen .. sunt mai mult plecat in weekend

etapa 13 otaku332004 v quitarr - la fel

 

etapa 14 quitarr v sorin_simuleac - l-am contactat de 3 ori pana acum . O data a zis ca nu are timp .. si de 2 ori nu mi-a raspuns deloc desi era online. (nu stiu unde ii gasiti .. si de ce se mai inscriu in campionat) macar putea sa raspunda .. sa zica ceva .. "nu pot " sau "lasa-ma"

 

nu aman .. sa amane el daca vrea .. daca nu cer 3-0

 

Si eu cer 3-0 la meciul cu sorin_simuleac din etapa 10. Eu i-am dat add, l-am intrebat de etapa... am zis sa fiu baiat si am amanat meciul desi el ar fi trebuit sa faca asta. Acum l-am vazut on si l-am intrebat iar de etapa, a acceptat sa jucam insa nu a mers la host dupa care s-a scuzat ca are nustiu ce treaba si nu mai poate sa joace.

 

Scuze , dar trec printr-o perioada mai incarcata ...

daca nu apucam sa jucam , aman eu :)

 

app tot nu m-ati lamurit cu eroarea aparuta cand vreau sa downloadez clasamentul

Eroarea aparuta a fost:

 

Ne pare rau, dar nu aveti permisiunea de a accesa acest articol. Daca nu sunteti autentificat, va rugam sa o faceti utilizand formularul de mai jos.

 

costinha_stelistu03.03.2009 11:49
Scuze , dar trec printr-o perioada mai incarcata ...

daca nu apucam sa jucam , aman eu :)

 

app tot nu m-ati lamurit cu eroarea aparuta cand vreau sa downloadez clasamentul

Eroarea aparuta a fost:

 

Ne pare rau, dar nu aveti permisiunea de a accesa acest articol. Daca nu sunteti autentificat, va rugam sa o faceti utilizand formularul de mai jos.

 

Trebuie sa fii logat.

bubutza03.03.2009 13:36

daca nu era logat cum crezi ca a postat?:))

 

FCS_Clasament_Sezonul_5.JPG

 

Aveti grija, se anunta excluderi cat de curand!

sharkybv03.03.2009 14:03

trebuie sa aiba un nr de postari ca sa vada clasamentul, nu mai stiu exact cate parca 50, dar nu sunt sigur

sharkybv03.03.2009 14:57

etapa 15: costinn_89 v varga_nandor2005 5-2

 

etapa 16 varga_nandor2005 v serilius_2005 2-1

 

etapa 17: otaku332004 v varga_nandor2005 0-3

ronaldo_020103.03.2009 15:19

da edit la postu anterior, nu fa double post sharky

costinha_stelistu03.03.2009 15:20

Etapa 15 : costinn_89 v varga_nandor2005 5-2

Etapa 16 : yamasha_tusca v costinn_89 2-5

sharkybv03.03.2009 15:54
da edit la postu anterior, nu fa double post sharky

 

ok scz, am observat prea tarziu

Mir@no103.03.2009 16:36
trebuie sa aiba un nr de postari ca sa vada clasamentul, nu mai stiu exact cate parca 50, dar nu sunt sigur

 

si acuma vrei sa ma apuc sa fac spam asa aiurea ? ... nu poate un admin sa rezolve problema ?

RobYnho03.03.2009 16:37

Rogi pe cineva si faci rost de clasament.

B33KTA03.03.2009 19:42

Restanta Etapa a 10 a

i0nutz83 v kta1412 2-0 . si de la capat

RobYnho03.03.2009 20:06

Etapa 16 : i0nutz83 3 - 4 roby29steaua A facut i0n matanii pe sub masa, nu stiu. :laugh: La un moment dat am condus cu 3-0 si m'am trezit egalat. Golu' victoriei in min. 90+.

«1789101119»