FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«15678919»
sharkybv23.02.2009 17:22

etapa 10 : badboy_steaua v varga_nandor2005 5-3, hai sa fie campion sa fie bucuros

BADboySteaua23.02.2009 17:24

Etapa 10

 

badboy_steaua v varga_nandor2005 [5-3]

 

Etapa 9

 

badboy_steaua v figo.evil [5-1]

sharkybv23.02.2009 18:55

etapa 9: varga_nandor2005 v nnmfifa 6-2

quitarr23.02.2009 19:45

etapa 9 kta1412 v quitarr 0-3

RobYnho23.02.2009 20:23

Etapa 10 : figo.evil 1 - 2 roby29steaua Mi'am batut joc de ocaziile avute.

ManiaCU23.02.2009 20:51

Deci n-am mai vazut asa ceva de cand joc fifa :) O nebunie de meci ... rasturnari de rasturnari, cartonase peste cartonase, cate doua eliminari de caciula... :D meci de povestit stranepotilor. Pacat ca s-a terminat indecis dar vine returul ;)

Et 11: Roby29steaua v Julica_maniaku 11-11 ... deci nu e 1-1, e chiar 11 :)

GOD23.02.2009 20:53
Deci n-am mai vazut asa ceva de cand joc fifa :) O nebunie de meci ... rasturnari de rasturnari, cartonase peste cartonase, cate doua eliminari de caciula... :D meci de povestit stranepotilor. Pacat ca s-a terminat indecis dar vine returul ;)

Et 11: Roby29steaua v Julica_maniaku 11-11 ... deci nu e 1-1, e chiar 11 :)

Cu portaru pe amator poate.

costinha_stelistu23.02.2009 20:54

Omg cred ca glumesti ... 22 de goluri intr-un meci :wacko:

RobYnho23.02.2009 20:55

N'a vazut Palestina asemenea meci. Sa moara fanii nostri, de nu am jucat tenis de picior si am uitat sa ne oprim la 11-10. Era sa adorm dupa 22 de reluari, dupa fiecare gol.

Meci de senzatie ce mai. Traiasca Maniacii ! :))

 

Etapa 11 : Roby29steaua 11 - 11 Julica_maniaku

BADboySteaua23.02.2009 21:11

Etapa 11

 

yamasha_tusca v badboy_steaua [0-3]

quitarr24.02.2009 17:38

etapa 10 quitarr v drlv85 3-2

drlv8524.02.2009 17:42

9. drlv85 v klaus_e89 [2-0]

 

10. quitarr v drlv85 [3-2]

 

Mai ramane etapa 11 cu echipa lu ala, Ion :)

Figoevil24.02.2009 17:45

etapa 11

varga_nandor2005 v figo.evil 0-2

sharkybv24.02.2009 17:46

etapa 11: varga_nandor2005 v figo.evil 0-2 dupa ce am primit o eliminare la portar din senin, fara nici un contact.... :wall:

drlv8524.02.2009 17:49

corpodean sau deaconu ?

sharkybv24.02.2009 17:59
corpodean sau deaconu ?

 

nush, dar stiu ca a fost o eliminare din senin, cred ca a zburat o pasare si l-a lovit pe jucator si ala a cazut...:)

Serilius24.02.2009 21:05

am luat un virus urat. aman tot pana in weekend...sper sa repar sambata problema. daca nu, se poate sa ma retrag.

mariusz25.02.2009 07:16

serilius_2005 ,otaku332004, sorin_simuleac dati fratilor accept pe mess k v-am dat de cand sa postat etapele si nimica.serilius vad k ti-ai amanat etapele, dak nu apuc sa joc k cei 2 pana la termen aman si eu.

costinha_stelistu25.02.2009 11:46

Daca nu joc pana la termen cu quitarr, aman .

RobYnho25.02.2009 14:40

Etapa 9 : sorin_simuleac 2 - 2 roby29steaua

B33KTA25.02.2009 16:22

aman meciul cu ionutz .. bizi amandoi ...

crist3a25.02.2009 21:06

si eu aman meciul cu i0nutz...

costinha_stelistu25.02.2009 22:10

Etapa 9 : costinn_89 v hattrick_bihoru 3-0

Etapa 10 : klaus_e89 v costinn_89 1-6

i0nutz8326.02.2009 09:52

drlv ala pleaca la munte, a zis ca isi amana meciurile pana luni

ManiaCU26.02.2009 16:36

Rog sa mi se amane etapele 9 si 10 in cazul in care nu vor fi jucate pana la termen ...

«15678919»