etapa 10 : badboy_steaua v varga_nandor2005 5-3, hai sa fie campion sa fie bucuros
etapa 10 : badboy_steaua v varga_nandor2005 5-3, hai sa fie campion sa fie bucuros
Etapa 10
badboy_steaua v varga_nandor2005 [5-3]
Etapa 9
badboy_steaua v figo.evil [5-1]
etapa 9: varga_nandor2005 v nnmfifa 6-2
etapa 9 kta1412 v quitarr 0-3
Etapa 10 : figo.evil 1 - 2 roby29steaua Mi'am batut joc de ocaziile avute.
Deci n-am mai vazut asa ceva de cand joc fifa
O nebunie de meci ... rasturnari de rasturnari, cartonase peste cartonase, cate doua eliminari de caciula...
meci de povestit stranepotilor. Pacat ca s-a terminat indecis dar vine returul ![]()
Et 11: Roby29steaua v Julica_maniaku 11-11 ... deci nu e 1-1, e chiar 11 ![]()
Deci n-am mai vazut asa ceva de cand joc fifaO nebunie de meci ... rasturnari de rasturnari, cartonase peste cartonase, cate doua eliminari de caciula...
meci de povestit stranepotilor. Pacat ca s-a terminat indecis dar vine returul
Et 11: Roby29steaua v Julica_maniaku 11-11 ... deci nu e 1-1, e chiar 11
Cu portaru pe amator poate.
Omg cred ca glumesti ... 22 de goluri intr-un meci ![]()
N'a vazut Palestina asemenea meci. Sa moara fanii nostri, de nu am jucat tenis de picior si am uitat sa ne oprim la 11-10. Era sa adorm dupa 22 de reluari, dupa fiecare gol.
Meci de senzatie ce mai. Traiasca Maniacii ! ![]()
Etapa 11 : Roby29steaua 11 - 11 Julica_maniaku
Etapa 11
yamasha_tusca v badboy_steaua [0-3]
etapa 10 quitarr v drlv85 3-2
9. drlv85 v klaus_e89 [2-0]
10. quitarr v drlv85 [3-2]
Mai ramane etapa 11 cu echipa lu ala, Ion ![]()
etapa 11
varga_nandor2005 v figo.evil 0-2
etapa 11: varga_nandor2005 v figo.evil 0-2 dupa ce am primit o eliminare la portar din senin, fara nici un contact.... ![]()
corpodean sau deaconu ?
corpodean sau deaconu ?
nush, dar stiu ca a fost o eliminare din senin, cred ca a zburat o pasare si l-a lovit pe jucator si ala a cazut...![]()
am luat un virus urat. aman tot pana in weekend...sper sa repar sambata problema. daca nu, se poate sa ma retrag.
serilius_2005 ,otaku332004, sorin_simuleac dati fratilor accept pe mess k v-am dat de cand sa postat etapele si nimica.serilius vad k ti-ai amanat etapele, dak nu apuc sa joc k cei 2 pana la termen aman si eu.
Daca nu joc pana la termen cu quitarr, aman .
Etapa 9 : sorin_simuleac 2 - 2 roby29steaua
aman meciul cu ionutz .. bizi amandoi ...
si eu aman meciul cu i0nutz...
Etapa 9 : costinn_89 v hattrick_bihoru 3-0
Etapa 10 : klaus_e89 v costinn_89 1-6
drlv ala pleaca la munte, a zis ca isi amana meciurile pana luni
Rog sa mi se amane etapele 9 si 10 in cazul in care nu vor fi jucate pana la termen ...