@ Mihai : Chiar nu vreau sa intru in polemici, asa devreme. Mai bine pastreaza'ti parerile si imparte'le cu prietenii tai. Cat despre afirmati ca "vai de capu tau" samd. mai bine ti'ai vedea de treaba ta si de "capu tau". ![]()
@ Mihai : Chiar nu vreau sa intru in polemici, asa devreme. Mai bine pastreaza'ti parerile si imparte'le cu prietenii tai. Cat despre afirmati ca "vai de capu tau" samd. mai bine ti'ai vedea de treaba ta si de "capu tau". ![]()
Asa glume cu forumuri, fifa si alte kkturi.....
Clar.....
prefer sa le stie si altii si le imparteam pentru prieteni;poate se mai maturizeaza si mai baga la cap cate ceva
si nu cred ca esti tu in masura sa vorbesti,dupa ce te-ai retras de 3 ori din cauza faptului ca ba ai bac,ba nus ce ba nus cum
cel mai bine iti vezi tu de treaba ta si nu mai faci misto de lume...misto face cine isi permite si e superior celui de care face misto din punctul meu de vedere
ps: nu e nici o polemica,sunt niste puncte de vedere. nu il cunosc pe blind, nu l-am vazut in viata mea si probabil nici nu o sa-l cunosc personal,discutii pe mess nu am purtat decat legate de fifa,dar probabil voi il cunoasteti mai bine
Uite asa intervin si io, in atata caterinca si atata misto. Bai oameni buni, bai "fifangiilor"... ma gandeam si eu ca s-au mai schimbat apele de cand n-am mai fost p`aici. Eu sunt total deacord cu glumitele alea bune, alea subtile dar glumita asta se incadreaza in "glumita de liceu"...au gandit-o putin oamenii
. Care este problema daca Blind chiar a crezut ca nu este o farsa si a fost incantat sa revina in campionat. De aici rezulta ca baiatului chiar ii pasa de campionatul asta si punea suflet in ce facea. Buzdugan si Jugaru eu zic sa va vedeti de scoala si problemele voastre. Oricum in toata discutia asta eu unul am observat doua chestii care mie mi s-au parut mai importante.
Una la mana : Ionut se gandeste la retragere
... asa se gandea si Becali dar s-a sucit peste noapte.
Doi la mana : Lumea il vorbeste pe Ionut "pe la private" ca sa nu zic "pe la spate" ... chestia asta mi se pare regretabila.
Nu inteleg de ce va ascundeti, ziceti aici pe forum sa vada lumea, poate mai sunt si altii care gandesc ca voi si se porneste o rascoala. Cat despre blaturi si alte alea ce sa zic ... se poarta in toata lumea, in cele mai mari campionate. Se poarta si la noi... care e problema? Atata timp cat nu se descopera toate-s bune si frumoase...
P.S. sunt praf la fifa
daca nu sunt dat afara pana la sfarsitul campionatului oricum retrogradez asa ca una peste alta tot scapati de mine ![]()
Etapa 1
nnmfifa v Julica_maniaku 2-2
Etapa 2
zmarius_88 v nnmfifa 0-6
Etapa 3
nnmfifa v hattrick_bihoru 4-2
Etapa 4
klaus_e89 v nnmfifa 3-4
Etapa 5
nnmfifa v quitarr 1-4
Serilius .. iar esti pe partie ?
.. pe ottaku am incercat luni seara sa`l contactez fara succes (era online pe ym) .. vedem ce mai facem maine pe seara ca`l stiu destul de des online .. pe zi nu ma cautati, de obicei dau cu sapa ![]()
quitarr v hattrick_bihoru
te rog posteaza si tu la ce ora te gasesc sa jucam etapa
pana acum nu te-am vazut niciodata pe mess intr-o saptamana
aman eu cu drlv...o sa jucam in seara asta dupa termen probabil
ceva etape?
a trecut deja termenul...
.. cumva stati cu ceasu in mana sa vedeti cand trece termenu si sa cereti etape/clasament ? .. pff
LE:
2. serilius_2005 v drlv85 [0-4]
a ramas, cand o aparea domnu otaku:
3. drlv85 v otaku332004 [-]
etapa 1 quitarr v hattrick_bihoru
nu am dat de el ..
nu aman cer 3-0
nu l-am vazut niciodata pe mess
.. cumva stati cu ceasu in mana sa vedeti cand trece termenu si sa cereti etape/clasament ? .. pff
pai eu vreau sa joc nu sa stau si sa astept, daca n-ar fi termen as zice ca nu trebuie sa ne agitam, dar totusi avem termen ![]()
trebuie sa fie inteles si moderatorul , si noi cateodata , ca nu putem sa jucam de fiecare data la termen .. si sa nu spuneti ca 15 min pe zii se poate , ma rog , e doar o parere .
Pentru cei care vor clasament .... sper sa nu ma certi bubutza ![]()
etape !, clasament maine duminica
Etapa 7
badboy_steaua v i0nutz83 [5-1]
Etapa 8
nnmfifa v badboy_steaua [1-2]
Etapa 6
quitarr v badboy_steaua [1-2]
Et6:zmarius_88 v kta1412 1-3
Et8: klaus_e89 v kta1412 0-1
badboy face legea in B?![]()
asa se vede ![]()
Pai daca am prins in sfarsit si eu o echipa buna..........si oricum era si timpu =))
Etapa 6:
hattrick_bihoru v yamasha_tusca 0-2 min 55-60... a iesit din joc dupa ce a ratat singur cu portarul!
Etapa 7
yamasha_tusca v klaus_e89
Etapa 8
quitarr v yamasha_tusca
da are dreptate !!! nu mai vreau sa joc scotetima si din campionat si de pe cupa fcsteaua pls !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
da are dreptate !!! nu mai vreau sa joc scotetima si din campionat si de pe cupa fcsteaua pls !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ar trebui sa intre blindica in locul lui cum ati prezis cateva pagini mai inainte. ![]()
se putea sa ramana toti pana la sfarsit?
eu unul sunt de acord sa intre blind in locul lui... n-au trecut decat cateva etape n-ar fi mare deranj sa le rejucam impotriva lui.
@hattrick_bihoru pai atunci dc ai tot vrut sa intri in Liga daca tot vrei sa iesi?mai bine lasai pe altcineva in locul tau si gata