FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12345619»
RobYnho17.02.2009 14:48

Ala da..am niste rezerve, le'am cumparat inainte de sarbatori.

BADboySteaua17.02.2009 14:50

Am si eu de vanzare cateva lame contrafacute :))....................3 + 1 gratis =)))))

i0nutz8317.02.2009 14:51

iti dau PM cu nr lu` blind : ) )

drlv8517.02.2009 14:51
Etapa 4 : sorin_simuleac v drlv85 4-0 ...

Baiatu nu ti-am dat decat 1 gol din QW , in rest au fost pe merit :)

Asa ca nu mai vorbi prostii , daca erai asa bun dadeai macar 1 gol

SCORU ZICE TOTUL ! Bafta .

 

Eu ti-am zis ce stil de joc ai .. atat .. lumea stie de ce ;)

 

quitarr17.02.2009 14:52

ba voi aveti chef de catering =))

 

si lumea sufera .. ce-o fi in sufletu' lu' blindica saracu'

 

mi-e si mila de el ... in locu' lui ma lasam de fifa .. ti-am si zis sa te retragi in glorie blindica

 

nu m-ai ascultat

i0nutz8317.02.2009 14:54

FcSteaua.ro organizeaza Gala Blind ;)

RobYnho17.02.2009 14:54

Mda.. si tricoul lui de joc va fii scos la licitatie. Sariti cu nasturile. Fara nr. =))

BADboySteaua17.02.2009 14:57

Pai acuma e nevoit sa se lase de fifa ca de nervi si-a aruncat PC-u pe fereastra............acum inchipuitil pe Blindi ca pe astea de la mondenii =)))))))))).......... http://www.youtube.com/watch?v=2n2uJ6dWuY8

 

 

 

 

 

 

 

Si pe spatele tricoului va scrie BLINDI + FIFA = LOVE =)))))))))))))))))))))))))

i0nutz8317.02.2009 14:59

Abia isi luase pc, nu mai fiti asa rai !

blindica17.02.2009 15:00

Bai badboy, tu vorbesti de lame? abia ti-a crescut puful pe fatza .Badboy,ratatule, esti un pui de agramat facut din **** si Robynho e tatal tau,************ .:Daca nu-ti lua maica-ta calculator te jucai cu soldatei de plastic :)))Ioane, lasa-ma in **** cu avertismentele tale de rahat, da-mi ban direct ca oricum intru pe forum cand vreau , la orice ora, ce esti asa naiv.

@quitar : multa bafta, rupe-i pe sclavi .

 

editat de i0nutz83

ban 30 de zile blind, jignirea colegilor de forum

DannY_117.02.2009 15:03

Orice ati spune voi,blind totdeauna si'a jucat meciurile la termen si nu s'a retras in plin campionat,cum au facut altii,de nenumarate ori;).

 

 

BADboySteaua17.02.2009 15:04

@ BLINDI......vai de capu` tau =)))................iti moare familia de foame si tu iti cumperi PC ca sa joci FIFA =))))

RobYnho17.02.2009 15:07

Fiule, Badboy, lasa'l ca e prea frustrat si prea mic in lumea lui. ;)

BADboySteaua17.02.2009 15:08

OK TATI :punk: =))))))))))))))))

Adrian17.02.2009 15:12

Baieti, cam mult offtopic are loc pe aici.

Din cate stiam forumul asta are deja o sectiune de mistouri. Nu vad de ce trebuie sa va bateti joc de baiatul ala.

 

Warnuri si banuri se pot lua si pt ironii mai ales cand acestea sunt jignitoare si provocatoare.

i0nutz8317.02.2009 15:12

@ban 30 de zile blind, jignirea colegilor de forum;

 

Adrian, blind nu este la prima abatere de genul asta, acum chiar a intrecut masura. In plus, atitudinea asta nu este chiar normala; omul nu mai respecta cerintele pentru a fi admis in campionat - respectiv nu mai avea ip rutabil pentru a face serverul - asa ca a fost trecut pe margine pana la rezolvarea problemei. De atunci a inceput sa arunce cu noroi in stanga si in dreapta, cu acuze destul de grave si, din pacate pentru el, nefondate.

quitarr17.02.2009 15:21

hattrick_bihoru

 

eu sunt acasa diseara dupa ora 10

 

sper sa fi ca sa jucam etapa

crist3a17.02.2009 15:25

mai avem un pic si va ajungem la posturi, pe voi cei din Liga I:))... si nu au trecut nici 3 etape:P

RobYnho17.02.2009 15:28

Au trecut chiar 5. ;))

crist3a17.02.2009 15:35

detalii....

bubutza17.02.2009 15:47

hai baieti jucati meciurile si mai putin off topic, ca nu fac clasamentul pe posturi spuse la misto.

 

bafta la joc

mihai141117.02.2009 19:27

mie mi se pare ca aveti prea mult timp liber,daca sunati lumea sa faceti astfel de farse,si pe deasupra mai si radeti pe chestia asta......

 

are dreptate danny,blind a jucat mereu la timp,altii s-au retras din campionat de nus cate ori si acum se trezesc sa faca glume pe seama unui user mai vechi decat el,ma rog ionut stie mai bine pe cine primeste si pe cine nu in campionat

 

badboy asa hilar ti s-a parut chestia asta?

RobYnho17.02.2009 19:40

Invatatorilor, chiar imi dau lacrimile discursurile voastre. :no:

BADboySteaua17.02.2009 19:49

@Mihai nu stii tu multe si chestiile astea se pot vorbii si pe mess......pentru informatii contacteazama ;)

mihai141117.02.2009 20:03

robinho daca tot pamfletar ai ramas,tot vai de capul tau ai ramas,scuze ca iti zic

«12345619»