Etapa 1
i0nutz83 v zmarius_88 1 -3
Etapa 1
i0nutz83 v zmarius_88 1 -3
Figo pe toti ne-ai egalat in min 90 ?![]()
2 victime am avut in minutul 90 ...
Etapa 1 : varga_nandor2005 v sorin_simuleac 4-6
Prima victorie ![]()
![]()
Etapa 2 : kta1412 v sorin_simuleac 3-3
etapa 1: varga_nandor2005 v sorin_simuleac 4-6 un qw-ist inrait altceva nu dadea decat qw, si acum vad ca se lauda cu prima sa victorie
Amice,golul din corner l'ai dat din afara careului mic,insa mingea centrata a cazut in careul mic mai intai dupa care a ajuns la jucatorul tau care se afla in afara .Regulamentul este clar,este interzisa Centrarea in careul de 6 m al portarului la loviturile de colt.Bafta
golul este valabil. Am vazut reluarea.
va rog postati scorul cu golul luat in considerare.
Etapa 5
yamasha_tusca v zmarius_88 3-2
mir@no te vad pe forum. intra pe mess sa jucam!
Etapa 5 : drlv85 5 - 2 roby29steaua De jucam o saptamana, tot nu egalam. ![]()
1. drlv85 v costinn_89 [1-0]
4. sorin_simuleac v drlv85 [4-0] qw-ist si atat
5. drlv85 v Roby29steaua [5-2] - om valabil ![]()
Etapa 1 : drlv85 v costinn_89 1-0 cel mai greu adversar de pana acum
Etapa 2 : figo.evil v costinn_89 2-2
Etapa 3 : costinn_89 v serilius_2005 3-0
Etapa 5 : costinn_89 v sorin_simuleac 3-2
De aici incolo incepe greul ![]()
Etapa 5
badboy_steaua v klaus_e89 [3-2]
etapa 1: varga_nandor2005 v sorin_simuleac 4-6
etapa 2: Roby29steaua v varga_nandor2005 2-1
etapa 3: varga_nandor2005 v Julica_maniaku 6-3
etapa 4: zmarius_88 v varga_nandor2005 0-3
etapa 5: varga_nandor2005 v hattrick_bihoru 4-2
etapa 5: serilius_2005 v otaku332004 1-1
bubutza solicit si eu faza k golul sa vad si eu ........... e un punct pana la urma.
normal daca s-a centrat in careul mic,trebuie anulat orice gol inscris din actiunea respectiva
nu mai vorbi prostii Marius, una e sa traverseze careul fara sa intervina cineva si una e sa centrez in careul mic si in urma fazei sa dau gol! am centrat prin careul mic, in afara de unde am reluat in poarta!
Etapa 1
yamasha_tusca v otaku332004 3-2
Etapa 2
sorin_simuleac v yamasha_tusca 1-2
etapa 2 klaus_e89 v quitarr 2-9
etapa 3 quitarr v figo.evil 9-3
etapa 4 quitarr v i0nutz83 5-1
etapa 5 nnmfifa v quitarr 1-4
ssssssomebody sssstop meeee
Etapa 1 : drlv85 v costinn_89 1-0
Etapa 2 : figo.evil v costinn_89 2-2
Etapa 3 : costinn_89 v serilius_2005 3-0
Etapa 4 : otaku332004 v costinn_89 0-6
Etapa 5 : costinn_89 v sorin_simuleac 3-2
etapa 1: varga_nandor2005 v sorin_simuleac 4-6 un qw-ist inrait altceva nu dadea decat qw, si acum vad ca se lauda cu prima sa victorie
4. sorin_simuleac v drlv85 [4-0] qw-ist si atat
Lasati ma ... noi sa fim sanatosi .
Iertati-ma si pe mine de dublu post ![]()
Edit : Sa traiesti ![]()
M-a sunat acum ionutz83 si mi-a transmis ca pot juca in campionat,Liga a 2 a, in locul lui hattrick_bihoru -cu echipa PSG. Acum nu stiu daca etapele de aici incolo care i-au ramas sau daca trebuie sa rejoc meciurile,dar merci oricum.
Etapa 4
Julica_maniaku v yamasha_tusca 0-3
oh nu:|
Etapa 4 : sorin_simuleac v drlv85 4-0 ...
Baiatu nu ti-am dat decat 1 gol din QW , in rest au fost pe merit ![]()
Asa ca nu mai vorbi prostii , daca erai asa bun dadeai macar 1 gol
SCORU ZICE TOTUL ! Bafta .
M-a sunat acum ionutz83 si mi-a transmis ca pot juca in campionat,Liga a 2 a, in locul lui hattrick_bihoru -cu echipa PSG. Acum nu stiu daca etapele de aici incolo care i-au ramas sau daca trebuie sa rejoc meciurile,dar merci oricum.
sa vb cu Ion.
daca intr-adevar intri, vei juca ce nu a jucat el.
Ce pot sa spun e un mare LOL.
Lui blindica i s-a facut o farsa, la care recunosc ca am participat. De sunat nu l-am sunat eu, s-au oferit alti oameni de bine.
hattrick_bihoru ramane in campionat, cu blindica ne intalnim cand o avea ip sau, mai recent, la vreo` "noaptea erorilor" ![]()
Mah Blind, credeam ca recunosti vocea, ca nu era i0n.
M'am gandit sa mai destindem un pic atmosfera de pe forum cu vreo farsa, ceva.
Hai ca am fost un bun actor. ![]()
Buzdugan = pantalon scurt.
Complicii mei: Badboy, Ronaldo.
Ah da ma, ma cam mirasem eu, ca Ion are voce mai subtire... tu Robynho ai mai dat tu telefoane,am mai gustat din glume,dar intr-adevar de data asta ai facut o gluma de prost...gust !
PS:spune-i lui Ion cum am facut noi doi blaturi in trecut, cand
imi jucai din meciuri si asa mai departe. Si ca drept ajutor, m-ai rugat sa ti-l bag in campionat pe Ronaldo ,desi e dinamovist,eu fiind la testari vreo 2 sezoane,pentru a-mi mai plati din datorii,ca sa zic asa.
Macar in al 12 lea ceas sa dati afara Javra aia !
Am incheiat orice treaba cu voi, fiindca unii dintre voi n-aveti treaba cu respectul si munca altora! Numai bine !
![]()
Las' mah Blind, noi sa fim sanatosi ca Steluta va fii sus. ![]()