FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«123419»
mariusz15.02.2009 08:53

Etapa 1

i0nutz83 v zmarius_88 1 -3

 

Figoevil15.02.2009 11:36
Figo pe toti ne-ai egalat in min 90 ? :hmmm:

 

2 victime am avut in minutul 90 ...

Mir@no115.02.2009 12:00

Etapa 1 : varga_nandor2005 v sorin_simuleac 4-6

Prima victorie :):steag_sah_mic:

Etapa 2 : kta1412 v sorin_simuleac 3-3

sharkybv15.02.2009 12:02

etapa 1: varga_nandor2005 v sorin_simuleac 4-6 un qw-ist inrait altceva nu dadea decat qw, si acum vad ca se lauda cu prima sa victorie

bubutza15.02.2009 12:26
Amice,golul din corner l'ai dat din afara careului mic,insa mingea centrata a cazut in careul mic mai intai dupa care a ajuns la jucatorul tau care se afla in afara .Regulamentul este clar,este interzisa Centrarea in careul de 6 m al portarului la loviturile de colt.Bafta

 

golul este valabil. Am vazut reluarea.

 

va rog postati scorul cu golul luat in considerare.

crist3a15.02.2009 12:30

Etapa 5

yamasha_tusca v zmarius_88 3-2

 

mir@no te vad pe forum. intra pe mess sa jucam!

RobYnho15.02.2009 15:27

Etapa 5 : drlv85 5 - 2 roby29steaua De jucam o saptamana, tot nu egalam. :)

drlv8515.02.2009 15:31

1. drlv85 v costinn_89 [1-0]

 

4. sorin_simuleac v drlv85 [4-0] qw-ist si atat

 

5. drlv85 v Roby29steaua [5-2] - om valabil ;)

costinha_stelistu15.02.2009 15:57

Etapa 1 : drlv85 v costinn_89 1-0 cel mai greu adversar de pana acum

Etapa 2 : figo.evil v costinn_89 2-2

Etapa 3 : costinn_89 v serilius_2005 3-0

Etapa 5 : costinn_89 v sorin_simuleac 3-2

 

De aici incolo incepe greul :confused:

 

 

BADboySteaua15.02.2009 16:37

Etapa 5

 

badboy_steaua v klaus_e89 [3-2]

sharkybv15.02.2009 18:54

etapa 1: varga_nandor2005 v sorin_simuleac 4-6

 

etapa 2: Roby29steaua v varga_nandor2005 2-1

 

etapa 3: varga_nandor2005 v Julica_maniaku 6-3

 

etapa 4: zmarius_88 v varga_nandor2005 0-3

 

etapa 5: varga_nandor2005 v hattrick_bihoru 4-2

Serilius15.02.2009 21:40

etapa 5: serilius_2005 v otaku332004 1-1

mariusz16.02.2009 11:51

bubutza solicit si eu faza k golul sa vad si eu ........... e un punct pana la urma.

mihai141116.02.2009 12:14

normal daca s-a centrat in careul mic,trebuie anulat orice gol inscris din actiunea respectiva

crist3a16.02.2009 12:50

nu mai vorbi prostii Marius, una e sa traverseze careul fara sa intervina cineva si una e sa centrez in careul mic si in urma fazei sa dau gol! am centrat prin careul mic, in afara de unde am reluat in poarta!

 

Etapa 1

yamasha_tusca v otaku332004 3-2

 

Etapa 2

sorin_simuleac v yamasha_tusca 1-2

quitarr16.02.2009 16:32

etapa 2 klaus_e89 v quitarr 2-9

 

etapa 3 quitarr v figo.evil 9-3

 

etapa 4 quitarr v i0nutz83 5-1

 

etapa 5 nnmfifa v quitarr 1-4

 

ssssssomebody sssstop meeee

 

costinha_stelistu16.02.2009 20:38

Etapa 1 : drlv85 v costinn_89 1-0

Etapa 2 : figo.evil v costinn_89 2-2

Etapa 3 : costinn_89 v serilius_2005 3-0

Etapa 4 : otaku332004 v costinn_89 0-6

Etapa 5 : costinn_89 v sorin_simuleac 3-2

 

 

 

etapa 1: varga_nandor2005 v sorin_simuleac 4-6 un qw-ist inrait altceva nu dadea decat qw, si acum vad ca se lauda cu prima sa victorie

 

 

4. sorin_simuleac v drlv85 [4-0] qw-ist si atat

 

Lasati ma ... noi sa fim sanatosi .

 

 

Iertati-ma si pe mine de dublu post :innocent:

 

Edit : Sa traiesti :thumbsup:

blindica17.02.2009 10:37

M-a sunat acum ionutz83 si mi-a transmis ca pot juca in campionat,Liga a 2 a, in locul lui hattrick_bihoru -cu echipa PSG. Acum nu stiu daca etapele de aici incolo care i-au ramas sau daca trebuie sa rejoc meciurile,dar merci oricum.

crist3a17.02.2009 11:01

Etapa 4

Julica_maniaku v yamasha_tusca 0-3

 

oh nu:|

Mir@no117.02.2009 11:44

Etapa 4 : sorin_simuleac v drlv85 4-0 ...

Baiatu nu ti-am dat decat 1 gol din QW , in rest au fost pe merit :)

Asa ca nu mai vorbi prostii , daca erai asa bun dadeai macar 1 gol

SCORU ZICE TOTUL ! Bafta .

bubutza17.02.2009 13:18
M-a sunat acum ionutz83 si mi-a transmis ca pot juca in campionat,Liga a 2 a, in locul lui hattrick_bihoru -cu echipa PSG. Acum nu stiu daca etapele de aici incolo care i-au ramas sau daca trebuie sa rejoc meciurile,dar merci oricum.

 

sa vb cu Ion.

daca intr-adevar intri, vei juca ce nu a jucat el.

i0nutz8317.02.2009 13:52

Ce pot sa spun e un mare LOL.

 

Lui blindica i s-a facut o farsa, la care recunosc ca am participat. De sunat nu l-am sunat eu, s-au oferit alti oameni de bine.

 

hattrick_bihoru ramane in campionat, cu blindica ne intalnim cand o avea ip sau, mai recent, la vreo` "noaptea erorilor" ;)

RobYnho17.02.2009 13:56

Mah Blind, credeam ca recunosti vocea, ca nu era i0n. :)) M'am gandit sa mai destindem un pic atmosfera de pe forum cu vreo farsa, ceva.

Hai ca am fost un bun actor. :))

Buzdugan = pantalon scurt.

Complicii mei: Badboy, Ronaldo.

blindica17.02.2009 14:00

Ah da ma, ma cam mirasem eu, ca Ion are voce mai subtire... tu Robynho ai mai dat tu telefoane,am mai gustat din glume,dar intr-adevar de data asta ai facut o gluma de prost...gust !

 

PS:spune-i lui Ion cum am facut noi doi blaturi in trecut, cand

imi jucai din meciuri si asa mai departe. Si ca drept ajutor, m-ai rugat sa ti-l bag in campionat pe Ronaldo ,desi e dinamovist,eu fiind la testari vreo 2 sezoane,pentru a-mi mai plati din datorii,ca sa zic asa.

Macar in al 12 lea ceas sa dati afara Javra aia !

Am incheiat orice treaba cu voi, fiindca unii dintre voi n-aveti treaba cu respectul si munca altora! Numai bine !

 

 

:steag_sah_mic:

RobYnho17.02.2009 14:02

Las' mah Blind, noi sa fim sanatosi ca Steluta va fii sus. ;)

«123419»