FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1171819»
ronaldo_020128.03.2009 12:18

dam si 2 :yeahh:

BADboySteaua28.03.2009 17:00

Ms Ronaldo........vezi ce ne duelam noi acum :).........batai pe teren si la scoala pt puncte :)))

MoWeed28.03.2009 17:06

Bah ce naiba, toti de aici sunteti cosateni cu mine mah? :)

BADboySteaua28.03.2009 17:16

@MoWeed......daca iti zic ca am si jucat fotbal cu tine.......:)

MoWeed28.03.2009 17:20

I-auzi mah. Sa nu le spui astora de pe aici ce "mare talent" sunt :D

 

Dar totusi....cand? :)))

ronaldo_020128.03.2009 17:33

pai ar trebui sa stam o data la un pahar de vorba toti astia din "Orasu de sub Tampa"

MoWeed28.03.2009 17:35

Asa este, ar trebui :beer2:

RobYnho28.03.2009 18:30

Pai ne mai intalnim la casa de bilete, Caline. :))

MoWeed28.03.2009 22:04

Mai e mult pana la urmatorul meci mah....

AndyTytanBoys30.03.2009 05:39
I-auzi mah. Sa nu le spui astora de pe aici ce "mare talent" sunt :D

 

Dar totusi....cand? :)))

 

a jucat fotbal cu tine caline cand ne strangeam noi la 19 sau in parca la voi acolo si venea cu mine la fotbal.il sti sigur da nu-ti mai aduci aminte.a fost si la meciu Stelei de la Brasov acuma 4 ani cand am fost in galerie la Steaua.trebe sa il sti.ar fi misto sa ne vedem la o bere.

aaa si apropo las ca le zic eu ca esti mare talent iti ajunge:))

«1171819»