dam si 2 ![]()
dam si 2 ![]()
Ms Ronaldo........vezi ce ne duelam noi acum
.........batai pe teren si la scoala pt puncte
)
Bah ce naiba, toti de aici sunteti cosateni cu mine mah? ![]()
@MoWeed......daca iti zic ca am si jucat fotbal cu tine.......![]()
I-auzi mah. Sa nu le spui astora de pe aici ce "mare talent" sunt ![]()
Dar totusi....cand?
)
pai ar trebui sa stam o data la un pahar de vorba toti astia din "Orasu de sub Tampa"
Asa este, ar trebui ![]()
Pai ne mai intalnim la casa de bilete, Caline. ![]()
Mai e mult pana la urmatorul meci mah....
I-auzi mah. Sa nu le spui astora de pe aici ce "mare talent" sunt
Dar totusi....cand?
)
a jucat fotbal cu tine caline cand ne strangeam noi la 19 sau in parca la voi acolo si venea cu mine la fotbal.il sti sigur da nu-ti mai aduci aminte.a fost si la meciu Stelei de la Brasov acuma 4 ani cand am fost in galerie la Steaua.trebe sa il sti.ar fi misto sa ne vedem la o bere.
aaa si apropo las ca le zic eu ca esti mare talent iti ajunge:))