FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«11516171819»
quitarr22.03.2009 13:19

etapa 29 serilius_2005 v quitarr -- aman eu ca omul nu mai are amanari si acum e plecat

sharkybv22.03.2009 15:58

etapa 31: drlv85 v varga_nandor2005 3-5

Serilius22.03.2009 16:51

restante:

19 drlv85 v serilius_2005 nu m-am sincronizat cu drlv jucam in seara asta...mi-a zis sa aman din partea lui

20 serilius_2005 v costinn_89 2-2

 

29 serilius_2005 v quitarr

30 i0nutz83 v serilius_2005 2-1

31 serilius_2005 v nnmfifa 1-1

quitarr22.03.2009 17:53

restanta

 

etapa 27 drlv85 v quitarr 0-4

sharkybv22.03.2009 18:37

ceva etape?

bubutza22.03.2009 18:57

etape!

clasament vineri cand inchei situatia.

RobYnho22.03.2009 18:58

Bine gandit ! Asa se evita meciurile de culise. :)))) LOL

BADboySteaua22.03.2009 19:02

Etapa 33

 

otaku332004 v badboy_steaua [0-3]

 

Etapa 34

 

badboy_steaua v sorin_simuleac [3-0]...............si gata cu doua etape grele :))

bubutza22.03.2009 19:04

cine vrea sa faca blaturi sa-si calculeze situatia intai, sau un pm si vedem de la cat porneste cotizatia :naughty:

RobYnho22.03.2009 19:11

Cotizatia ?? Rog comisia sa se sesizeze.. Miroase a coruptie p'aici.. :))

ManiaCU22.03.2009 22:01

Doresc si eu o amanare cu yamasha_tusca, i-am lasat un mesaj insa nu mi-a raspuns. Multumesc.

crist3a23.03.2009 07:23

amanare pentru ce? ma confunzi. nu am avut meci. avem jucate si turul si returul!

ManiaCU23.03.2009 11:57

Is nebun :) Era vorba de hattrick_bihoru ...

crist3a23.03.2009 13:20

e retras:P nebunule:D

RobYnho23.03.2009 14:40

Etapa 34 : nnmfifa 1 - 2 roby29steaua

quitarr23.03.2009 19:02

etapa 32 quitarr v Roby29steaua 4-2

RobYnho23.03.2009 19:34

Etapa 32 : quitarr 4 - 2 roby29steaua Frumos meci .. Bravo !

sharkybv24.03.2009 16:48

restanta etapa 26: nnmfifa v varga_nandor2005 2-4

noname_fu24.03.2009 19:25

 

Etapa 29: drlv85 v nnmfifa 1-3

Etapa 32: nnmfifa v otaku332004 3-0

Etapa 33: sorin_simuleac v nnmfifa 0-3

quitarr24.03.2009 19:33

etapa 33 Julica_maniaku v quitarr 5-5

 

 

ManiaCU24.03.2009 19:34

Et 33 Julica_maniaku v quitarr 5-5 ... 0-10 la bare :)

drlv8524.03.2009 19:38

29. drlv85 v nnmfifa [1-3]

i0nutz8324.03.2009 21:27

2-1 i0nutz83 - maniaku

1-0 i0nutz83 - kta1412 un sut pe poarta ;)

BADboySteaua24.03.2009 21:35

Etapa 32

 

badboy_steaua v serilius_2005 [3-2]

quitarr25.03.2009 18:49

etapa 29 serilius_2005 v quitarr

 

nu dau de baiatul asta .. si in tur aceeasi problema ..

foarte greu de jucat cu el

«11516171819»