etapa 29 serilius_2005 v quitarr -- aman eu ca omul nu mai are amanari si acum e plecat
etapa 29 serilius_2005 v quitarr -- aman eu ca omul nu mai are amanari si acum e plecat
etapa 31: drlv85 v varga_nandor2005 3-5
restante:
19 drlv85 v serilius_2005 nu m-am sincronizat cu drlv jucam in seara asta...mi-a zis sa aman din partea lui
20 serilius_2005 v costinn_89 2-2
29 serilius_2005 v quitarr
30 i0nutz83 v serilius_2005 2-1
31 serilius_2005 v nnmfifa 1-1
restanta
etapa 27 drlv85 v quitarr 0-4
ceva etape?
etape!
clasament vineri cand inchei situatia.
Bine gandit ! Asa se evita meciurile de culise.
)) LOL
Etapa 33
otaku332004 v badboy_steaua [0-3]
Etapa 34
badboy_steaua v sorin_simuleac [3-0]...............si gata cu doua etape grele ![]()
cine vrea sa faca blaturi sa-si calculeze situatia intai, sau un pm si vedem de la cat porneste cotizatia ![]()
Cotizatia ?? Rog comisia sa se sesizeze.. Miroase a coruptie p'aici.. ![]()
Doresc si eu o amanare cu yamasha_tusca, i-am lasat un mesaj insa nu mi-a raspuns. Multumesc.
amanare pentru ce? ma confunzi. nu am avut meci. avem jucate si turul si returul!
Is nebun
Era vorba de hattrick_bihoru ...
e retras:P nebunule:D
Etapa 34 : nnmfifa 1 - 2 roby29steaua
etapa 32 quitarr v Roby29steaua 4-2
Etapa 32 : quitarr 4 - 2 roby29steaua Frumos meci .. Bravo !
restanta etapa 26: nnmfifa v varga_nandor2005 2-4
Etapa 29: drlv85 v nnmfifa 1-3
Etapa 32: nnmfifa v otaku332004 3-0
Etapa 33: sorin_simuleac v nnmfifa 0-3
etapa 33 Julica_maniaku v quitarr 5-5
Et 33 Julica_maniaku v quitarr 5-5 ... 0-10 la bare ![]()
29. drlv85 v nnmfifa [1-3]
2-1 i0nutz83 - maniaku
1-0 i0nutz83 - kta1412 un sut pe poarta ![]()
Etapa 32
badboy_steaua v serilius_2005 [3-2]
etapa 29 serilius_2005 v quitarr
nu dau de baiatul asta .. si in tur aceeasi problema ..
foarte greu de jucat cu el