FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1131415161719»
sharkybv16.03.2009 18:15

etapa 27: varga_nandor2005 v badboy_steaua 2-2

 

etapa 28: figo.evil v varga_nandor2005 3-3

RobYnho17.03.2009 13:55

Etapa 27 : roby29steaua 4 - 2 figo.evil

quitarr17.03.2009 19:52

RESTANTA etapa 12 quitarr v serilius_2005 4-1

Serilius17.03.2009 20:06

restanta etapa 12: quitarr-serilius_2005 4-1

 

etapa 26 zmarius_88 v serilius_2005 0-3

etapa 27 serilius_2005 v hattrick_bihoru 3-0

etapa 28 klaus_e89 v serilius_2005 0-3

 

restanta etapa 24 : roby29steaua 4 - 1 serilius_2005

RobYnho17.03.2009 20:54

Etapa 24 : roby29steaua 4 - 1 serilius_2005

drlv8517.03.2009 21:38

In mod normal duminica (22 Martie) ar trebui sa fiu inapoi .. nu am cum sa`mi fac treaba cu etapele de aici pentru ca ziua 'dau cu sapa dupa capsuni' iar seara am net de 50 kbps (broadbandu m`ar lasa fara lovele si nu ma bag :P) ..

 

Deci.. aman tot .. merci !

 

P.S. Vorbim noi cu berea ;)

BADboySteaua18.03.2009 12:36

Etapa 28

 

badboy_steaua v yamasha_tusca [2-1].....yamasha sper sa ne vedem in A

sharkybv18.03.2009 13:19

nnmfifa cand intri pe mess dai si tu un semn de viata, sau daca nu amana meciul, daca nu intri pana la termen cer 3-0

Mir@no118.03.2009 13:33
Deci am si de la ala cateva beri, ca l-am scapat de prima anulare ;)

Mersi sa traiesti :))

Cand treci pe la Oradea suna-ma fac o bere :hypocrite:

BADboySteaua18.03.2009 14:47

@figo.evil intra si u pe mess sa jucam etapa...........daca nu joc cu el pana la termen ce 3-0......l-am cautat toata saptamana

crist3a18.03.2009 15:40

Etapa 26

i0nutz83 v yamasha_tusca Aman

 

Etapa 27

yamasha_tusca v nnmfifa Cer 3-0. l-am cautat, nu a dat niciun semn!

 

Etapa 28

badboy_steaua v yamasha_tusca 2-1 :|

 

B33KTA18.03.2009 16:16

nnmfifa si ionutz , cu ionutz aman eu , nnmfifa sa amane el !!!

Figoevil18.03.2009 17:06

etapa 26

figo.evil v badboy_steaua 4-2

BADboySteaua18.03.2009 17:06

Etapa 26

 

figo.evil v badboy_steaua [4-2]

Serilius18.03.2009 17:10

mai am cu drlv care a amanat si cu costinn89 care nu a intrat zilele astea pe mess...i-am lasat si offline... cer 3-0 daca nu a amanat...(recunosc ca luni seara nu am intrat nici eu)

bubutza18.03.2009 17:36

meciurile lui nnm i le-am amanat. poate are si omul ceva probleme + ca nu isi consumase nici o amanare pana in prezent.

 

27:sorin_simuleac v Julica_maniaku anulat

c) La trei meciuri nedisputate (anulate sau/si pierdute la masa verde) jucatorul respectiv este EXCLUS din campionatul FIFA - FcSteaua, cu restrictie de inscriere pentru urmatoarele 3 luni calendaristice, urmand sa piarda absolut toate meciurile din prezentul campionat cu 0-3.

 

in consecinta sorin_simuleac - exclus. imi pare rau, te-am pasuit de multe ori si in ultimul timp la fiecare set de etape ai cate un meci anulat.

 

sorin_simuleac - pierde toate meciurile din pezentul campionat cu 3-0.

 

Restante:

19:drlv85 v serilius_2005 *

20:serilius_2005 v costinn_89 *

21:drlv85 v sorin_simuleac * 3-0 simuleac fiind exculs.

26:nnmfifa v varga_nandor2005 *

26:i0nutz83 v yamasha_tusca *

27:drlv85 v quitarr *

27:kta1412 v i0nutz83 *

27:yamasha_tusca v nnmfifa *

28:nnmfifa v kta1412 *

28:i0nutz83 v drlv85 *

 

revin cu un edit cu clasamentul

 

LE:

 

Casament

 

FCS_Clasament_Sezonul_5.JPG

 

RobYnho18.03.2009 18:22

Etapa 29 : roby29steaua 3 - 0 zmarius_88

 

 

Etapa 30 : hattrick_bihoru 0 - 3 roby29steaua

 

 

Etapa 31 : roby29steaua 3 - 0 klaus_e89

bubutza18.03.2009 18:26

ce harnic esti. meciuri grele ?

ManiaCU18.03.2009 18:30

@ sorin_simuleac

Chiar ai de gand sa ni se anuleze iar etapa ? (nu mai zic din ce cauza)

RobYnho18.03.2009 18:39

LOL. Maniacule, da cu scroll'ul in sus. :))

 

@ bubutza : Doar cu Julica am avut meciuri mai grele. ;)

ManiaCU18.03.2009 18:56

Nu mai inteleg nimic, sunt in ceata rau de tot... problema e ca n-am bec de ceatza pe WRC :)

RobYnho18.03.2009 18:57

Aprinde avarile..:)

ManiaCU18.03.2009 19:02

@Roby

Nici alea nu merg calumea :) ca sa am aprinse avariile trebuie sa apas butonul de avarie concomitent cu semnalizare stanga =))

E o adevarata aventura sa le multumesc la astia in trafic in cazul in care ma mai lasa sa ma bag :)

RobYnho18.03.2009 19:04

Si ii mai faci si reclama si ma mai si intrebi daca o "cumpar". :))

i0nutz8318.03.2009 20:06

30. i0nutz83 v serilius_2005 2:1

«1131415161719»