etapa 27: varga_nandor2005 v badboy_steaua 2-2
etapa 28: figo.evil v varga_nandor2005 3-3
etapa 27: varga_nandor2005 v badboy_steaua 2-2
etapa 28: figo.evil v varga_nandor2005 3-3
Etapa 27 : roby29steaua 4 - 2 figo.evil
RESTANTA etapa 12 quitarr v serilius_2005 4-1
restanta etapa 12: quitarr-serilius_2005 4-1
etapa 26 zmarius_88 v serilius_2005 0-3
etapa 27 serilius_2005 v hattrick_bihoru 3-0
etapa 28 klaus_e89 v serilius_2005 0-3
restanta etapa 24 : roby29steaua 4 - 1 serilius_2005
Etapa 24 : roby29steaua 4 - 1 serilius_2005
In mod normal duminica (22 Martie) ar trebui sa fiu inapoi .. nu am cum sa`mi fac treaba cu etapele de aici pentru ca ziua 'dau cu sapa dupa capsuni' iar seara am net de 50 kbps (broadbandu m`ar lasa fara lovele si nu ma bag
) ..
Deci.. aman tot .. merci !
P.S. Vorbim noi cu berea ![]()
Etapa 28
badboy_steaua v yamasha_tusca [2-1].....yamasha sper sa ne vedem in A
nnmfifa cand intri pe mess dai si tu un semn de viata, sau daca nu amana meciul, daca nu intri pana la termen cer 3-0
Deci am si de la ala cateva beri, ca l-am scapat de prima anulare![]()
Mersi sa traiesti ![]()
Cand treci pe la Oradea suna-ma fac o bere ![]()
@figo.evil intra si u pe mess sa jucam etapa...........daca nu joc cu el pana la termen ce 3-0......l-am cautat toata saptamana
Etapa 26
i0nutz83 v yamasha_tusca Aman
Etapa 27
yamasha_tusca v nnmfifa Cer 3-0. l-am cautat, nu a dat niciun semn!
Etapa 28
badboy_steaua v yamasha_tusca 2-1 ![]()
nnmfifa si ionutz , cu ionutz aman eu , nnmfifa sa amane el !!!
etapa 26
figo.evil v badboy_steaua 4-2
Etapa 26
figo.evil v badboy_steaua [4-2]
mai am cu drlv care a amanat si cu costinn89 care nu a intrat zilele astea pe mess...i-am lasat si offline... cer 3-0 daca nu a amanat...(recunosc ca luni seara nu am intrat nici eu)
meciurile lui nnm i le-am amanat. poate are si omul ceva probleme + ca nu isi consumase nici o amanare pana in prezent.
27:sorin_simuleac v Julica_maniaku anulat
c) La trei meciuri nedisputate (anulate sau/si pierdute la masa verde) jucatorul respectiv este EXCLUS din campionatul FIFA - FcSteaua, cu restrictie de inscriere pentru urmatoarele 3 luni calendaristice, urmand sa piarda absolut toate meciurile din prezentul campionat cu 0-3.
in consecinta sorin_simuleac - exclus. imi pare rau, te-am pasuit de multe ori si in ultimul timp la fiecare set de etape ai cate un meci anulat.
sorin_simuleac - pierde toate meciurile din pezentul campionat cu 3-0.
Restante:
19:drlv85 v serilius_2005 *
20:serilius_2005 v costinn_89 *
21:drlv85 v sorin_simuleac * 3-0 simuleac fiind exculs.
26:nnmfifa v varga_nandor2005 *
26:i0nutz83 v yamasha_tusca *
27:drlv85 v quitarr *
27:kta1412 v i0nutz83 *
27:yamasha_tusca v nnmfifa *
28:nnmfifa v kta1412 *
28:i0nutz83 v drlv85 *
revin cu un edit cu clasamentul
LE:
Casament
Etapa 29 : roby29steaua 3 - 0 zmarius_88
Etapa 30 : hattrick_bihoru 0 - 3 roby29steaua
Etapa 31 : roby29steaua 3 - 0 klaus_e89
ce harnic esti. meciuri grele ?
@ sorin_simuleac
Chiar ai de gand sa ni se anuleze iar etapa ? (nu mai zic din ce cauza)
LOL. Maniacule, da cu scroll'ul in sus. ![]()
@ bubutza : Doar cu Julica am avut meciuri mai grele. ![]()
Nu mai inteleg nimic, sunt in ceata rau de tot... problema e ca n-am bec de ceatza pe WRC ![]()
Aprinde avarile..![]()
@Roby
Nici alea nu merg calumea
ca sa am aprinse avariile trebuie sa apas butonul de avarie concomitent cu semnalizare stanga =))
E o adevarata aventura sa le multumesc la astia in trafic in cazul in care ma mai lasa sa ma bag ![]()
Si ii mai faci si reclama si ma mai si intrebi daca o "cumpar". ![]()
30. i0nutz83 v serilius_2005 2:1