FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1121314151619»
Figoevil15.03.2009 17:18

Etapa 23

otaku332004 v figo.evil 0 - 3

Etapa 25

sorin_simuleac v figo.evil 4 - 2

Etapa 24

figo.evil v nnmfifa 2 - 4

Etapa 22

figo.evil v i0nutz83 6 - 4

Etapa 21

serilius_2005 v figo.evil 2 - 0

Etapa 19

costinn_89 v figo.evil.... este o restanta mai veche si nu prea l-am vazut pe messenger .. 3-0 daca nu intra pn la termen

RobYnho15.03.2009 17:21
Etapa 24 Roby29steaua-serilius_2005 nu am jucat nu aman vreau 3-0

 

Uite'l mah pe asta ce figuri are? Uite'te tinere mai sus, ca am postat ca nu am dat de tine. Mai ai si nesimtirea sa zici ca nu ai jucat si ceri 3-0 cand tu nu m'ai cautat nu nimic.

Esti penibil ! Esti jalnic !

 

Post anterior: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=333152

quitarr15.03.2009 17:29
am jucat si etapa cu Ionutz. am editat postul anterior, bubutza... Mai ramane doar quitarr pt care cer 3-0.

ma da esti chiar nesimtit .. toata saptamana te-am cautat si nu ai fost .. acum esti zmeu in weekend

 

nici un semn nu am primit intr-o saptamana intreaga .. am si inregistrarile daca le vrea moderatorul

 

acum te gasesti in weekend sa ceri 3-0 cand sunt si eu plecat .. sunt la munte

Mir@no115.03.2009 17:50
Etapa 23 sorin_simuleac-serilius_2005 nu am jucat nu aman vreau 3-0

 

baiatu tu iti bati joc de mine ?

Am jucat pe 2/03/2009 , dar cred ca am uitat sa postez .

 

uite convorbirea :

 

Sergiu (3/2/2009 9:30:03 PM): go

YO $o$o (3/2/2009 9:30:55 PM): uitasi ca mio dat alt ip

YO $o$o (3/2/2009 9:31:03 PM): ****************

YO $o$o (3/2/2009 9:32:41 PM): When your IQ reaches 50, you should sell!

Sergiu (3/2/2009 9:33:01 PM): ce-ai ma

YO $o$o (3/2/2009 9:33:07 PM): ****************

YO $o$o (3/2/2009 9:33:42 PM): bagasi ?:

YO $o$o (3/2/2009 9:33:43 PM):

Sergiu (3/2/2009 9:34:00 PM): da

YO $o$o (3/2/2009 9:34:04 PM): go ?

YO $o$o (3/2/2009 9:34:09 PM): <ding>

<ding>

YO $o$o (3/2/2009 9:34:10 PM): <ding>

 

Sergiu (3/2/2009 9:34:14 PM): DA

Sergiu (3/2/2009 9:34:16 PM): go

YO $o$o (3/2/2009 9:34:17 PM): GO

YO $o$o (3/2/2009 9:34:18 PM): <ding>

<ding>

YO $o$o (3/2/2009 9:34:20 PM): <ding>

<ding>

 

<ding>

<ding>

 

<ding>

 

Sergiu (3/2/2009 9:40:09 PM): 3-1 pt tn

YO $o$o (3/2/2009 9:40:34 PM): 4-1 baiatu

 

Nesimtirea e mare !

deci ,

Etapa 23

serilius_2005 v sorin_simuleac 1-4

 

editat de i0nutz83

motivul editarii: nu postati ip-uri pe forum !

Serilius15.03.2009 18:00

 

ok scuze...eu m-am uitat acum peste posturi...am uitat

Serilius15.03.2009 18:06

pana in acest sezon nu au fost astfel de probleme cu meciuri anulate, cu dat 3-0 la cerere etc....acum s-a inceput asa....nu prea mai exista intelegere...din aceasta cauza s-a ajuns sa ne facem nesimtiti intre noi...eu nu am vrut sa jignesc pe nimeni oricum...

pana la urma am amanat tot...daca considerati ca am amanat prea multe atunci dati 3-0 pt adversar ma penalizati nu prea ma intereseaza....eu oricum vreau sa joc in campionat in continuare

RobYnho15.03.2009 18:15

Am lamurit problema cu Serilius pe privat si daca se vrea, atunci aman yo in locu' lui, avand in vedere ca el nu mai are amanari. Daca nu imi pare rau pentru el..

i0nutz8315.03.2009 18:17

@simuleac, roby, quitarr: mai usor cu insultele.. aveti avertisment pentru cele de mai sus;

bubutza15.03.2009 18:49

Amanate!

12:quitarr v serilius_2005 *

19:costinn_89 v figo.evil *

19:drlv85 v serilius_2005 *

20:serilius_2005 v costinn_89 *

24:Roby29steaua v serilius_2005 *

 

Anulate!

21:drlv85 v sorin_simuleac anulat

22:quitarr v nnmfifa anulat

 

Clasament!

 

FCS_Clasament_Sezonul_5.JPG

Mir@no115.03.2009 19:08
21:drlv85 v sorin_simuleac anulat

 

Pfa al 3lea meci anulat :| ... nu se mai poate face nimica ? ..

i0nutz8315.03.2009 19:10

Nu vreau sa par avocatul lui drlv, dar cred ca ar trebui pasuit o vreme. Nu stiu daca a postat sau nu, maine dimineata pleaca in Suedia pentru o saptamana, in interes de servici.

bubutza15.03.2009 19:16

se poate amana in conditiile astea. modific la urmatoarea actualizare

i0nutz8315.03.2009 19:37

Deci am si de la ala cateva beri, ca l-am scapat de prima anulare ;)

RobYnho15.03.2009 19:40

Etapa 26 : roby29steaua 3 - 2 sorin_simuleac

ManiaCU15.03.2009 20:10

Am si eu o nelamurire. In timpul meciului cu Roby, la scorul de 5-4 pentru el in minutul 43, mi-a sarit o tasta de la laptop (o sageata mai precis). In acel moment eu eram singur cu portarul lui, sageata a sarit si n-am mai putut continua faza. In schimb el a luat mingea si mi-a dat gol (eu neavand cum sa ripostez). La pauza am iesit din joc, acuma omu s-a suparat tare ca vezi dom`le am iesit intentionat si chestii. Consider ca ar trebui sa se reia jocu de la 5-4 chiar daca era clar 5-5 in cazul in care nu-mi sarea tasta. Astept o judecata buna... fara glume pe seama acestei intamplari nefericite.

RobYnho15.03.2009 20:15

M'am suparat pana la extrem. Precizez ca era laptop'ul meu, pe care i l'am imprumutat acestui fenomen. pe care il stie si nebunu de Stanici.

Nu stiucum facem, scorul este 6-4 pt mine, insa laptop'ul tot deteriorat a ramas. :((

ManiaCU15.03.2009 20:21

Hai gata ma nebunule, aerul ala curat de la Brasov consumat pe termen lung vad ca afecteaza nervii :) Lasa ca se lipeste, am eu niste aracet pe aici... cred ca tine. Sper sa nu scap si berea pe el sa ti-l rezolv definitiv. Trebuia el repede sa se dea mare ca are laptop... offf generatia asta noua... cata suferinta pe capul lor.

RobYnho15.03.2009 20:23

Penal ! Si cum ii zic acum bunicii ca i'ai stricat laptop'ul ?? Cum mai vorbeste ea cu tataie ?

ManiaCU15.03.2009 20:27

Deci am rezolvat pana la urma problema. Urmeaza sa reluam jocul la scorul de 6-4 pentru el cu precizarea ca ma va lasa sa scap la prima faza a meciului singur cu portarul lui...

RobYnho15.03.2009 20:39

ETapa 28 : julica_maniaku 7 - 6 roby29steaua

 

Al dracu julica, a ratat faza aia singur cu portaru', dar s'a razbunat cu Amanda ( GK ).

Am decis ca laptop'ul sa ramana la el, insa dau si yo o tura cu WRC'ul. :)))

Sa ramai fara capaceeeee baaaaaaa ! :thumbup:

costinha_stelistu15.03.2009 20:46

Restante

Etapa 19 : costinn_89 v figo.evil 2-2

Etapa 20 : serilius_2005 v costinn_89

 

Etapa 26 : hattrick_bihoru v costinn_89 0-3

Etapa 27 : costinn_98 v klaus_e89 3-0

Etapa 28 : quitarr v costinn_89 2-2

bubutza16.03.2009 14:22
Deci am si de la ala cateva beri, ca l-am scapat de prima anulare ;)

 

si eu cui raman? :-? rog comisia sa se sesizeze si sa trimita si la mine cateva.

quitarr16.03.2009 14:27

etapa 28 quitarr v costinn_89 2-2

B33KTA16.03.2009 17:12

Etapa 26

quitarr v kta1412 1-2

BADboySteaua16.03.2009 18:14

Etapa 27

 

varga_nandor2005 v badboy_steaua [2-2]

«1121314151619»