Etapa 23 sorin_simuleac-serilius_2005 nu am jucat nu aman vreau 3-0
baiatu tu iti bati joc de mine ?
Am jucat pe 2/03/2009 , dar cred ca am uitat sa postez .
uite convorbirea :
Sergiu (3/2/2009 9:30:03 PM): go
YO $o$o (3/2/2009 9:30:55 PM): uitasi ca mio dat alt ip
YO $o$o (3/2/2009 9:31:03 PM): ****************
YO $o$o (3/2/2009 9:32:41 PM): When your IQ reaches 50, you should sell!
Sergiu (3/2/2009 9:33:01 PM): ce-ai ma
YO $o$o (3/2/2009 9:33:07 PM): ****************
YO $o$o (3/2/2009 9:33:42 PM): bagasi ?:
YO $o$o (3/2/2009 9:33:43 PM):
Sergiu (3/2/2009 9:34:00 PM): da
YO $o$o (3/2/2009 9:34:04 PM): go ?
YO $o$o (3/2/2009 9:34:09 PM): <ding>
<ding>
YO $o$o (3/2/2009 9:34:10 PM): <ding>
Sergiu (3/2/2009 9:34:14 PM): DA
Sergiu (3/2/2009 9:34:16 PM): go
YO $o$o (3/2/2009 9:34:17 PM): GO
YO $o$o (3/2/2009 9:34:18 PM): <ding>
<ding>
YO $o$o (3/2/2009 9:34:20 PM): <ding>
<ding>
<ding>
<ding>
<ding>
Sergiu (3/2/2009 9:40:09 PM): 3-1 pt tn
YO $o$o (3/2/2009 9:40:34 PM): 4-1 baiatu
Nesimtirea e mare !
deci ,
Etapa 23
serilius_2005 v sorin_simuleac 1-4
editat de i0nutz83
motivul editarii: nu postati ip-uri pe forum !