FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1101112131419»
RobYnho08.03.2009 17:42
promit ca voi incerca sa joc etapele in cel mai scurt timp posibil ... daca nu intru pe mess sau pe forum nu inseamna ca nu sunt interesat ci doar ca efectiv nu am timp ... va multumesc pt intelegere ...

 

Ultimul lui post..

bubutza08.03.2009 17:43

cel mai scurt timp posibil e cam lung. mai asteptam cateva zile si apoi luam o decizie.

drlv8508.03.2009 18:30

18. costinn_89 v drlv85 [-]

 

19. drlv85 v serilius_2005 [-]

 

20. otaku332004 v drlv85 [0-3] MV

BADboySteaua08.03.2009 18:49

Etapa 18

 

Roby29steaua v badboy_steaua [4-0]

RobYnho08.03.2009 18:49

Etapa 18 : roby29steaua 4 - 0 badboy_steaua

quitarr08.03.2009 20:42

etapa 20

 

figo.evil v quitarr 2-3

Figoevil08.03.2009 20:45

etapa 20

figo.evil v quitarr 2-3 .. Altii ar fi fost mai fair play la autogolul pe care mi l-am dat. Asta e, depinde de fiecare acum cat de nobil e ;)

 

Aman etapa 18 si 19 .. am cam fost la munca cu ocazia zilei de 8 martie ..

quitarr09.03.2009 14:16

mai am de jucat urmatoarele meciuri :

 

etapa 12 quitarr v serilius_2005 - ba nu poate .. ba poate si nu se face conexiunea .. de cate ori am fost online (si am fost destul) mereu l-am intrebat daca vrea sa joace .. ba nu are timp ba trebuie sa plece

 

etapa 14 quitarr v sorin_simuleac - cam aceeasi situatie ... imi da buzz numai cand sunt offline iar cand intru si zic hai acum .. zice ca nu mai poate sau are treaba asta in cazul in care raspunde

 

etapa 19 quitarr v klaus_e89 - nu l-am mai vazut online de multa vreme .. am inteles ca nu mai are timp .. asta e .. nu aman

BADboySteaua09.03.2009 14:18

Etapa 19

 

badboy_steaua v Julica_maniaku [2-1]..........un meci frumos :X....a avut o bara din foarfeca,deci daca intra se puneau 2 goluri =))).......bafta julica

i0nutz8309.03.2009 15:12

klaus tot nu intra; daca are cineva numarul lui de tel sa ia legatura cu el, mie mi-a zis acum vreo cateva zile ca s-a angajat undeva si ca are program greu ...

crist3a09.03.2009 15:34

Etapa 19

yamasha_tusca v sorin_simuleac cam aceeasi situatie...buzz-uri cand sunt off...cand intru nu poate

RobYnho09.03.2009 17:19

Etapa 19 : varga_nandor2005 1 - 2 roby29steaua

sharkybv09.03.2009 17:20

Etapa 19 : varga_nandor2005 1 - 2 roby29steaua

BADboySteaua09.03.2009 17:58

Etapa 21

 

badboy_steaua v hattrick_bihoru [3-0]

bubutza09.03.2009 18:06

etape! clasament data viitoare sau daca am timp mai devreme!

BADboySteaua09.03.2009 18:32

Etapa 21

 

badboy_steaua v hattrick_bihoru [3-0]

 

Etapa 23

 

badboy_steaua v quitarr [1-2]

quitarr09.03.2009 19:41

etapa 23 badboy_steaua v quitarr 1-2

sharkybv09.03.2009 19:48

etapa 21: varga_nandor2005 v zmarius_88 3-0

 

etapa 22: hattrick_bihoru v varga_nandor2005 0-3

 

etapa 23: varga_nandor2005 v klaus_e89 daca nu intra pana la termen cer 3-0...

 

etapa 24: quitarr v varga_nandor2005 5-4, ce meci, o bara de la 45 de metri....offf ghinionul asta

 

etapa 25: varga_nandor2005 v i0nutz83 3-2

RobYnho09.03.2009 20:32

Etapa 21 : kta1412 0 - 0 roby29steaua Frumos meci oricum. :) Bafta, Cata !

B33KTA09.03.2009 20:37

Etapa 18

serilius_2005 v kta1412 1-4

Etapa 20

sorin_simuleac v kta1412 2-2 .. numai bat pe nimeni..

Etapa 22

Julica_maniaku v kta1412 2-3..greu domne greu

Ms Roby

Bubutza vezi ca am jucat cu Figo , etapa a 15 a .. a postat el ...mai am cu klaus etapa 25 , e ocupat cu munca , o sa jucam , eu vin luni , sunt plecat pana atunci !

drlv8509.03.2009 21:04

Restante:

 

18. costinn_89 v drlv85 [-]

19. drlv85 v serilius_2005 [-]

 

Etape:

 

21. drlv85 v sorin_simuleac [-]

 

22. Roby29steaua v drlv85 [-]

 

23. drlv85 v Julica_maniaku [-]

 

24. zmarius_88 v drlv85 [0-3] MV

 

25. drlv85 v hattrick_bihoru [3-0] MV

Mir@no110.03.2009 13:07

Etapa 25

sorin_simuleac vs. figo.evil 4-2 ;)

e adevarat ca am exagerat cu qw-ul in meciul asta , dar eu nu cred ca acest individ trebuia sa recurga la un asemenea comportament:

 

 

quitarr10.03.2009 15:42

etapa 24 quitarr v varga_nandor2005 ... 5-4

 

etapa 25 yamasha_tusca v quitarr .. 0-4

sharkybv10.03.2009 15:51

klaus mai joaca, sau s-a retras ca nu-l prea vad pe mess?

crist3a10.03.2009 17:45

Etapa 21

yamasha_tusca v Julica_maniaku 1-0

 

Etapa 22

zmarius_88 v yamasha_tusca 0-3

 

Etapa 23

yamasha_tusca v hattrick_bihoru 3-0

 

Etapa 24

klaus_e89 v yamasha_tusca ???

 

Etapa 25

yamasha_tusca v quitarr 0-4

 

 

«1101112131419»