promit ca voi incerca sa joc etapele in cel mai scurt timp posibil ... daca nu intru pe mess sau pe forum nu inseamna ca nu sunt interesat ci doar ca efectiv nu am timp ... va multumesc pt intelegere ...
Ultimul lui post..
promit ca voi incerca sa joc etapele in cel mai scurt timp posibil ... daca nu intru pe mess sau pe forum nu inseamna ca nu sunt interesat ci doar ca efectiv nu am timp ... va multumesc pt intelegere ...
Ultimul lui post..
cel mai scurt timp posibil e cam lung. mai asteptam cateva zile si apoi luam o decizie.
18. costinn_89 v drlv85 [-]
19. drlv85 v serilius_2005 [-]
20. otaku332004 v drlv85 [0-3] MV
Etapa 18
Roby29steaua v badboy_steaua [4-0]
Etapa 18 : roby29steaua 4 - 0 badboy_steaua
etapa 20
figo.evil v quitarr 2-3
etapa 20
figo.evil v quitarr 2-3 .. Altii ar fi fost mai fair play la autogolul pe care mi l-am dat. Asta e, depinde de fiecare acum cat de nobil e ![]()
Aman etapa 18 si 19 .. am cam fost la munca cu ocazia zilei de 8 martie ..
mai am de jucat urmatoarele meciuri :
etapa 12 quitarr v serilius_2005 - ba nu poate .. ba poate si nu se face conexiunea .. de cate ori am fost online (si am fost destul) mereu l-am intrebat daca vrea sa joace .. ba nu are timp ba trebuie sa plece
etapa 14 quitarr v sorin_simuleac - cam aceeasi situatie ... imi da buzz numai cand sunt offline iar cand intru si zic hai acum .. zice ca nu mai poate sau are treaba asta in cazul in care raspunde
etapa 19 quitarr v klaus_e89 - nu l-am mai vazut online de multa vreme .. am inteles ca nu mai are timp .. asta e .. nu aman
Etapa 19
badboy_steaua v Julica_maniaku [2-1]..........un meci frumos :X....a avut o bara din foarfeca,deci daca intra se puneau 2 goluri =))).......bafta julica
klaus tot nu intra; daca are cineva numarul lui de tel sa ia legatura cu el, mie mi-a zis acum vreo cateva zile ca s-a angajat undeva si ca are program greu ...
Etapa 19
yamasha_tusca v sorin_simuleac cam aceeasi situatie...buzz-uri cand sunt off...cand intru nu poate
Etapa 19 : varga_nandor2005 1 - 2 roby29steaua
Etapa 19 : varga_nandor2005 1 - 2 roby29steaua
Etapa 21
badboy_steaua v hattrick_bihoru [3-0]
etape! clasament data viitoare sau daca am timp mai devreme!
Etapa 21
badboy_steaua v hattrick_bihoru [3-0]
Etapa 23
badboy_steaua v quitarr [1-2]
etapa 23 badboy_steaua v quitarr 1-2
etapa 21: varga_nandor2005 v zmarius_88 3-0
etapa 22: hattrick_bihoru v varga_nandor2005 0-3
etapa 23: varga_nandor2005 v klaus_e89 daca nu intra pana la termen cer 3-0...
etapa 24: quitarr v varga_nandor2005 5-4, ce meci, o bara de la 45 de metri....offf ghinionul asta
etapa 25: varga_nandor2005 v i0nutz83 3-2
Etapa 21 : kta1412 0 - 0 roby29steaua Frumos meci oricum.
Bafta, Cata !
Etapa 18
serilius_2005 v kta1412 1-4
Etapa 20
sorin_simuleac v kta1412 2-2 .. numai bat pe nimeni..
Etapa 22
Julica_maniaku v kta1412 2-3..greu domne greu
Ms Roby
Bubutza vezi ca am jucat cu Figo , etapa a 15 a .. a postat el ...mai am cu klaus etapa 25 , e ocupat cu munca , o sa jucam , eu vin luni , sunt plecat pana atunci !
Restante:
18. costinn_89 v drlv85 [-]
19. drlv85 v serilius_2005 [-]
Etape:
21. drlv85 v sorin_simuleac [-]
22. Roby29steaua v drlv85 [-]
23. drlv85 v Julica_maniaku [-]
24. zmarius_88 v drlv85 [0-3] MV
25. drlv85 v hattrick_bihoru [3-0] MV
Etapa 25
sorin_simuleac vs. figo.evil 4-2 ![]()
e adevarat ca am exagerat cu qw-ul in meciul asta , dar eu nu cred ca acest individ trebuia sa recurga la un asemenea comportament:
etapa 24 quitarr v varga_nandor2005 ... 5-4
etapa 25 yamasha_tusca v quitarr .. 0-4
klaus mai joaca, sau s-a retras ca nu-l prea vad pe mess?
Etapa 21
yamasha_tusca v Julica_maniaku 1-0
Etapa 22
zmarius_88 v yamasha_tusca 0-3
Etapa 23
yamasha_tusca v hattrick_bihoru 3-0
Etapa 24
klaus_e89 v yamasha_tusca ???
Etapa 25
yamasha_tusca v quitarr 0-4