Acest mesaj a fost editat de Adrian: Astazi, 03:20 PMMotivul editarii: Nu mai postati mesajele private. Nu ne intereseaza.Si, daca apar si injuraturi, s-ar putea sa fiti sanctionati.
aha , deci incurajati jignirile intre concurenti
... eu zic ca nu e o solutie tocmai buna , si ca acest figo ar trebui macar sa fie avertizat pentru comportamentul lui.
GG!
