FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1111213141519»
Mir@no110.03.2009 18:35
Acest mesaj a fost editat de Adrian: Astazi, 03:20 PM

Motivul editarii: Nu mai postati mesajele private. Nu ne intereseaza.Si, daca apar si injuraturi, s-ar putea sa fiti sanctionati.

 

aha , deci incurajati jignirile intre concurenti ;) ... eu zic ca nu e o solutie tocmai buna , si ca acest figo ar trebui macar sa fie avertizat pentru comportamentul lui.

GG!

quitarr10.03.2009 19:01

RESTANTA - etapa 14 quitarr v sorin_simuleac 1-1

 

 

etapa 21 i0nutz83 v quitarr 4-4

costinha_stelistu10.03.2009 20:00

Restante

Etapa 18 : costinn_89 v drlv85 2-2

Etapa 19 : costinn_89 v figo.evil

Etapa 20 : serilius_2005 v costinn_89

 

Etapa 21 : costinn_89 v otaku332004 3-0

Etapa 22 : sorin_simuleac v costinn_89 2-5

Etapa 23 : costinn_89 v Roby29steaua 2-3

Etapa 24 : Julica_maniaku v costinn_89 2-5

Etapa 25 : costinn_89 v zmarius_88 3-0

 

O sa incerc sa joc cat mai repede posibil. Nu prea ma sincronizez cu oamenii.

drlv8510.03.2009 22:54

Restante:

 

18. costinn_89 v drlv85 [2-2]

 

19. drlv85 v serilius_2005 [-] --- unde umbli serilius`ule :) ?

RobYnho11.03.2009 12:55

Etapa 23 : costinn_89 2 - 3 roby29steaua

BADboySteaua11.03.2009 16:24

Etapa 24

 

i0nutz83 v badboy_steaua [3-4]

 

Etapa 25

 

badboy_steaua v nnmfifa [0-1]

Mir@no111.03.2009 19:10

Etapa 19

sorin_simuleac vs. yamasha_tusca 3-3

drlv8511.03.2009 19:53

22. Roby29steaua v drlv85 [5-2]

RobYnho11.03.2009 19:55

Etapa 22 : roby29steaua 5 - 2 drlv85

crist3a13.03.2009 17:03

Plec la Bucuresti! Vin duminica, daca mai am vreo etapa nejucata o aman. Ne vdm la meci maine:). :steag_cruce_invers:

RobYnho14.03.2009 13:03

Etapa 25 : otaku332004 0 - 3 roby29steaua

 

 

Serilius, pauza..

drlv8514.03.2009 15:22

23. drlv85 v Julica_maniaku [2-3]

ManiaCU14.03.2009 15:24

drlv85 v Julica_maniaku 2-3 ... meci frumos decis in ultimele minute :)

Et 25: serilius_2005 v Julica_maniaku 1-3 ... 2 victorii consecutive, am inceput sa-mi revin :D

quitarr14.03.2009 18:06

toata saptamana am incercat sa dau de

 

KLAUS , NNMFIFA , SERILIUS .. SI YAMASHA TUSCA

 

IN WEEKEND PLEC SI EU NU STAU SA II ASTEPT PE EI

 

SA AMANE

i0nutz8315.03.2009 12:42

De klaus tot nu dau sa jucam etapele restante. Mi-a zis acum 2 saptamani ca s-a angajat si de atunci l-am mai vazut o singura data pe mess, zicea ca e la munca.

BADboySteaua15.03.2009 12:53

Nici eu nu dau de el.....nu l-am vazut de mult! :judge:

bubutza15.03.2009 12:59

klaus este exclus.

RobYnho15.03.2009 13:02

Drept urmare:

 

Etapa 14 : klaus_e89 0 - 3 roby29steaua

noname_fu15.03.2009 13:12

Etapa 21

nnmfifa v klaus_e89 3-0

 

Etapa 22

quitarr v nnmfifa Esti chiar nesimtit... te-am cautat in fiecare zi si la pranz si seara si tu nici macar un offline n-ai lasat. Mai ai si indrazneala sa zici apoi ca ai incercat sa dai de mine. In plus si pe Yamasha l-am tot vazut pe messenger saptamana asta. Cer 3-0 aici pentru exces de tupeu. Am , bineinteles, si log-urile necesare pt a-mi demonstra afirmatiile.

 

Etapa 23

nnmfifa v i0nutz83 7-3

 

Etapa 24

figo.evil v nnmfifa 1-4

 

Etapa 25

badboy_steaua v nnmfifa 0-1

BADboySteaua15.03.2009 14:09

Etapa 22

 

klaus_e89 v badboy_steaua [0-3]

crist3a15.03.2009 15:11

M-am intors! aiurea meciul cu iasiul! acum cu scandalul cu Becali , nu mai e atmosfera de altadata pe Ghencea.

P.S. quitarr noi am jucat meciul, ai castigat. cred ca ai postat si tu:)

costinha_stelistu15.03.2009 15:45

S..i p..a Gigi e la ordinea zilei . Vad ca a intrat si Argaseala in colimator , ce-o zice nevastasa daca se uita la meci "mai Vali ce au astia cu tine de te injura ? " :ce_oameni:

 

Sa-i injure dai draq ca oierul si mieluselul nu inseamna Steaua fular-campionii

noname_fu15.03.2009 17:04

am jucat si etapa cu Ionutz. am editat postul anterior, bubutza... Mai ramane doar quitarr pt care cer 3-0.

Serilius15.03.2009 17:06

etapa 12 quitarr-serilius_2005 aman

etapa 21 serilius_2005- figo.evil 2-0

etapa 19 serilius_2005-drlv85 aman

Etapa 20 costinn_89-serilius_2005 aman

etapa 22 otaku332004-serilius_2005 0-3

Etapa 23 sorin_simuleac-serilius_2005

Etapa 24 Roby29steaua-serilius_2005 aman

etapa 25 serilius_2005 v Julica_maniaku 1-3

etapa 18 serilius_2005 v kta1412 1-4

saptamana aceasta am fost destul de mult pe mess si in weekend mai putin azi...nu am contestat deciziiile de a pierde 3 meciuri cu 3-0...dar daca pe restul nu ii intereseaza de ce sa aman doar eu...am fost cam ocupat in ultimul timp din aceasta cauza nu am fost foarte serios...dar de acum incolo voi avea toate meciurile la termen.

bubutza15.03.2009 17:11

mai astept. clasamentul sper sa il termin pana la 20:30

«1111213141519»