FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«191011121319»
Figoevil06.03.2009 15:17

sper sa nu fie nici un fel de problema ca joc dupa ora 20:00 ...dar numai dupa ora 20:00 pot juca .. ms pt intelegere

drlv8506.03.2009 17:15

15. drlv85 v yamasha_tusca [1-2]

crist3a06.03.2009 17:18

cer 3-0 cu serilius, nu am dat de el! nu stiu daca a postat ca nu poate juca sau ca amana, nu m-am uitat! daca nu a postat, cer 3-0:D

 

Etapa 15

drlv85 v yamasha_tusca 1-2

 

Etapa 16

yamasha_tusca v costinn_89 2-5

 

Etapa 17

serilius_2005 v yamasha_tusca ?

bubutza06.03.2009 17:44

Clasament + Etape !

 

FCS_Clasament_Sezonul_5.JPG

 

Restante:

3:i0nutz83 v klaus_e89 *

9:yamasha_tusca v i0nutz83 *

11:serilius_2005 v klaus_e89 *

12:quitarr v serilius_2005 *

13:sorin_simuleac v klaus_e89

14:klaus_e89 v Roby29steaua *

14:quitarr v sorin_simuleac *

14:varga_nandor2005 v drlv85 *

15:kta1412 v figo.evil *

15:Roby29steaua v quitarr*

15:Julica_maniaku v klaus_e89 *

17:drlv85 v figo.evil *

 

Masa verde:

17:serilius_2005 v yamasha_tusca 0-3

BADboySteaua06.03.2009 18:13

Etapa 20

 

zmarius_88 v badboy_steaua [0-3]

drlv8506.03.2009 18:26

Restanta:

 

17. drlv85 v figo.evil [2-2]

Figoevil06.03.2009 18:46

etapa 15

kta1412 v figo.evil 3-3

etapa 16

figo.evil v hattrick_bihoru 3-0

etapa 17

drlv85 v figo.evil 2-2

B33KTA06.03.2009 18:50

in week end lucrez , sunt plecat sa transmit meciuri , pare rau .. sapt viitoare le pot juca .. cu soso si serilius

crist3a07.03.2009 10:54

Etapa 18

otaku332004 v yamasha_tusca 0-3

 

Etapa 19

yamasha_tusca v sorin_simuleac

 

Etapa 20

Roby29steaua v yamasha_tusca 3-0

RobYnho07.03.2009 13:22

Etapa 20 : roby29steaua 3 - 0 yamasha_tusca

sharkybv07.03.2009 19:02

etapa 14: varga_nandor2005 v drlv85 2-1(restanta) respect pt adversar, e f de treaba...bft in continuare drlv

drlv8507.03.2009 19:02

Restanta:

 

14. varga_nandor2005 v drlv85 [2-1]

noname_fu07.03.2009 20:01

Et 18

Julica_maniaku v nnmfifa 0-4

Et 19

nnmfifa v zmarius_88 3-0

Et 20

hattrick_bihoru v nnmfifa 0-3

BADboySteaua08.03.2009 11:30

Aman etapa 19 cu Julica_maniaku

sharkybv08.03.2009 11:55

etapa 18: sorin_simuleac v varga_nandor2005 0-4

 

etapa 20: Julica_maniaku v varga_nandor2005 2-0 a mai invatat ceva fifa baiatu'...:(

ManiaCU08.03.2009 11:55

Et 20: Julica_maniaku v varga_nandor2005 2-0

quitarr08.03.2009 15:36

propun sa se prelungeasca termenul deoarece cu 8 martie si cu nebunia asta .. nu prea am avut timp iar cand am avut nu am gasit pe nimeni online

 

sper sa fiti de acord cu mine

BADboySteaua08.03.2009 15:45

Eu propun sa ramana termenu asa ca oricum cei din A sunt in fata noastra ;)

sharkybv08.03.2009 15:47

eu sunt de acord cu quitarr

bubutza08.03.2009 15:57

va mai las o zi baieti! si maine actualizez situatia

costinha_stelistu08.03.2009 16:44

Serilius mai joaca in campionatul asta?

Ii tot dau mesaje si nu raspunde .

 

Aman si eu ce nu joc.

crist3a08.03.2009 17:06

Restanta

9:yamasha_tusca v i0nutz83 3-1

quitarr08.03.2009 17:18

etapa 15

 

Roby29steaua v quitarr 0-2

RobYnho08.03.2009 17:18

Etapa 15 : roby29steaua 0 - 2 quitarr

i0nutz8308.03.2009 17:31

pe klaus l-ati mai vazut ?

«191011121319»