FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«18910111219»
drlv8504.03.2009 17:18

11. drlv85 v i0nutz83 [5-3]

 

12. nnmfifa v drlv85 [3-1]

 

13. drlv85 v badboy_steaua [0-2]

 

Restu restantelor/etapelor, azi in juru orei 23 .. joc cu cine apuc ;)

RobYnho04.03.2009 17:23

Etapa 17 : roby29steaua 4 - 2 nnmfifa

BADboySteaua04.03.2009 17:25

Etapa 13 restanta

 

drlv85 v badboy_steaua [0-2]

Mir@no104.03.2009 18:53

Etapa 10 restanta

Julica_maniaku v sorin_simuleac 1-1

BADboySteaua04.03.2009 19:51

Etapa 16

 

badboy_steaua v otaku332004 [3-0]

quitarr04.03.2009 22:05

 

restanta

 

etapa 13 otaku332004 v quitarr 0-3 (mi-a zis ca s-a retras)

i0nutz8305.03.2009 07:58
4-2 cu costinn89
costinha_stelistu05.03.2009 09:12

Etapa 12 : i0nutz83 v costinn_89 4-2

ManiaCU05.03.2009 10:09

zmarius_88 mi-a transmis sa va transmit ca se retrage...

quitarr05.03.2009 13:25

lol asta a mai fost o data mai demult si s-a retras

 

eu nu inteleg cum ii mai primiti

noname_fu05.03.2009 13:37

Etapa 12

nnmfifa v drlv85 3-1 (sau a fost 4-1? nu mai tin minte)

 

Etapa 15

otaku332004 v nnmfifa 0-3 (s-a retras)

 

Etapa 16

nnmfifa v sorin_simuleac 6-1

 

Etapa 17

Roby29steaua v nnmfifa 4-2

drlv8505.03.2009 15:55
Etapa 12

nnmfifa v drlv85 3-1 (sau a fost 4-1? nu mai tin minte)

 

1-0,1-1,2-1, 3-1 .. si atat :P .. al 3-lea mi l-ai dat undeva aproape de min 80 ;) .. eu am postat imediat dupa meci .. si inca mai tin minte :)

 

Aia e . oricum m`ai infrant :P

costinha_stelistu05.03.2009 17:03

Etapa 17 : costinn_89 v kta1412 2-2

ManiaCU05.03.2009 19:22

Et 17: Julica_maniaku v i0nutz83 3-2 :) prima victorie din campionat vine cu bossu Ion

sharkybv05.03.2009 19:27
zmarius_88 mi-a transmis sa va transmit ca se retrage...

 

cu atatea retrageri o sa fim 10 in campionat si ultimii 2 retrogradeaza...:)....parerea mea cine se inscrie sa stie daca poate sa joace pana la sfarsitul sezonului, altfel sa nu se mai inscrie

klaus_e8905.03.2009 21:55

promit ca voi incerca sa joc etapele in cel mai scurt timp posibil ... daca nu intru pe mess sau pe forum nu inseamna ca nu sunt interesat ci doar ca efectiv nu am timp ... va multumesc pt intelegere ...

quitarr05.03.2009 21:56

asadar

 

etapa 17 zmarius_88 v quitarr 0-3 (uite cum am mai jucat o etapa :D )

B33KTA05.03.2009 22:26

Etapa 16

kta1412 v drlv85 1-0

cu figo o sa joc dupa termen , gen 20:00...

drlv8505.03.2009 22:27

16. kta1412 v drlv85 [1-0]

 

varga vad ca a fost pe forum azi .. eu am intrat dupa ora 23:00 iar cu figo si yamasha nu m-am sincronizat.. to be continued :P

quitarr05.03.2009 23:17

etapa 16

 

quitarr v Julica_maniaku 4-2

sharkybv06.03.2009 04:28
varga vad ca a fost pe forum azi .. eu am intrat dupa ora 23:00 iar cu figo si yamasha nu m-am sincronizat.. to be continued :P

 

eu nu pot sa intru dupa ora 23:00, poate ne putem sincroniza in weekend, azi sunt la aniversare

drlv8506.03.2009 08:30

Roger that .. ne observam in weekend ;)

quitarr06.03.2009 13:06

nu pot sa imi joc etapele ramase pana la termen .. diseara ajung acasa pe la 8 iar calculatorul meu trebuie formatat ..

 

deci o sa imi aman etapele pana in weekend .. o sa fiu destul online.

 

sper sa fiti si voi .. cei care aveti etape cu mine

 

 

mariusz06.03.2009 14:34

we quitarr vezi k ,,asta'' are un nume si de unde stii tu k m-am mai retras? Nu vezi pe ce data te-ai inregistrat fata de mn... Am avut niste probl si nu am putut sa mai joc in campionat.

quitarr06.03.2009 15:14

 

daca m-am inregistrat mai tarziu nu inseamna ca nu am urmarit forumul din cand in cand ..

 

sau poate am avut alt user .. cine stie

 

oricum nu vreau sa ma cert .. a fost doar asa o parere .. nu va mai inscrieti daca nu puteti duce

 

atat vroiam sa spun bafta zmariusz

«18910111219»