11. drlv85 v i0nutz83 [5-3]
12. nnmfifa v drlv85 [3-1]
13. drlv85 v badboy_steaua [0-2]
Restu restantelor/etapelor, azi in juru orei 23 .. joc cu cine apuc ![]()
11. drlv85 v i0nutz83 [5-3]
12. nnmfifa v drlv85 [3-1]
13. drlv85 v badboy_steaua [0-2]
Restu restantelor/etapelor, azi in juru orei 23 .. joc cu cine apuc ![]()
Etapa 17 : roby29steaua 4 - 2 nnmfifa
Etapa 13 restanta
drlv85 v badboy_steaua [0-2]
Etapa 10 restanta
Julica_maniaku v sorin_simuleac 1-1
Etapa 16
badboy_steaua v otaku332004 [3-0]
restanta
etapa 13 otaku332004 v quitarr 0-3 (mi-a zis ca s-a retras)
Etapa 12 : i0nutz83 v costinn_89 4-2
zmarius_88 mi-a transmis sa va transmit ca se retrage...
lol asta a mai fost o data mai demult si s-a retras
eu nu inteleg cum ii mai primiti
Etapa 12
nnmfifa v drlv85 3-1 (sau a fost 4-1? nu mai tin minte)
Etapa 15
otaku332004 v nnmfifa 0-3 (s-a retras)
Etapa 16
nnmfifa v sorin_simuleac 6-1
Etapa 17
Roby29steaua v nnmfifa 4-2
Etapa 12nnmfifa v drlv85 3-1 (sau a fost 4-1? nu mai tin minte)
1-0,1-1,2-1, 3-1 .. si atat
.. al 3-lea mi l-ai dat undeva aproape de min 80
.. eu am postat imediat dupa meci .. si inca mai tin minte ![]()
Aia e . oricum m`ai infrant ![]()
Etapa 17 : costinn_89 v kta1412 2-2
Et 17: Julica_maniaku v i0nutz83 3-2
prima victorie din campionat vine cu bossu Ion
zmarius_88 mi-a transmis sa va transmit ca se retrage...
cu atatea retrageri o sa fim 10 in campionat si ultimii 2 retrogradeaza...
....parerea mea cine se inscrie sa stie daca poate sa joace pana la sfarsitul sezonului, altfel sa nu se mai inscrie
promit ca voi incerca sa joc etapele in cel mai scurt timp posibil ... daca nu intru pe mess sau pe forum nu inseamna ca nu sunt interesat ci doar ca efectiv nu am timp ... va multumesc pt intelegere ...
asadar
etapa 17 zmarius_88 v quitarr 0-3 (uite cum am mai jucat o etapa
)
Etapa 16
kta1412 v drlv85 1-0
cu figo o sa joc dupa termen , gen 20:00...
16. kta1412 v drlv85 [1-0]
varga vad ca a fost pe forum azi .. eu am intrat dupa ora 23:00 iar cu figo si yamasha nu m-am sincronizat.. to be continued ![]()
etapa 16
quitarr v Julica_maniaku 4-2
varga vad ca a fost pe forum azi .. eu am intrat dupa ora 23:00 iar cu figo si yamasha nu m-am sincronizat.. to be continued![]()
eu nu pot sa intru dupa ora 23:00, poate ne putem sincroniza in weekend, azi sunt la aniversare
Roger that .. ne observam in weekend ![]()
nu pot sa imi joc etapele ramase pana la termen .. diseara ajung acasa pe la 8 iar calculatorul meu trebuie formatat ..
deci o sa imi aman etapele pana in weekend .. o sa fiu destul online.
sper sa fiti si voi .. cei care aveti etape cu mine
we quitarr vezi k ,,asta'' are un nume si de unde stii tu k m-am mai retras? Nu vezi pe ce data te-ai inregistrat fata de mn... Am avut niste probl si nu am putut sa mai joc in campionat.
daca m-am inregistrat mai tarziu nu inseamna ca nu am urmarit forumul din cand in cand ..
sau poate am avut alt user .. cine stie
oricum nu vreau sa ma cert .. a fost doar asa o parere .. nu va mai inscrieti daca nu puteti duce
atat vroiam sa spun bafta zmariusz