FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«167891019»
quitarr26.02.2009 17:01

etapa 11

 

costinn_89 v quitarr 1-2

bubutza26.02.2009 17:21

etape !

urmeaza clasament.

nu mai editati posturile anterioare !

i0nutz8326.02.2009 17:36

aman cu yamasha_tusca

bubutza26.02.2009 17:43

etape multe amanate!!

 

FCS_Clasament_Sezonul_5.JPG

 

otaku332004, sorin_simuleac - la urmatorul meci anulat sau pierdut la masa verde sunteti exclusi precum scrie si in regulament !

 

pe serilius il vom pasui o saptamana dupa ce ii expira amanarile.

 

BADboySteaua26.02.2009 18:31

Etapa 12

 

badboy_steaua v kta1412 [2-3]

RobYnho26.02.2009 18:46

Etapa 13 : roby29steaua 3 - 0 hattrick_bihoru

sharkybv26.02.2009 19:17

meciurile lui drlv se vor amana sau va pierde la MV.?

RobYnho26.02.2009 19:29

Se vor amana, evident.

BADboySteaua26.02.2009 19:32

Etapa 14

 

badboy_steaua v costinn_89 [5-3]

sharkybv26.02.2009 19:52

etapa 13: kta1412 v varga_nandor2005 2-2

B33KTA26.02.2009 19:58

si eu am week enduri in care nu pot juca , din pricina serviciului ..se vor amana evident.Pot juca etapele de marti 3.03

OTAKU27.02.2009 11:54

etapa 9 - otaku332004 vs julica_maniaku [3-2]

crist3a28.02.2009 11:09

Etapa 14

yamasha_tusca v kta1412 3-2

i0nutz8328.02.2009 13:45

@sharkybv: am scris mai sus ca meciurile lui drlv se amana...

costinha_stelistu28.02.2009 15:46

Etapa 13 : costinn_89 v nnmfifa 2-1

Etapa 14 : badboy_steaua v costinn_89 5-3

quitarr28.02.2009 15:47

etapa 12 quitarr v serilius_2005 - aman daca nu joc pana la termen .. sunt mai mult plecat in weekend

etapa 13 otaku332004 v quitarr - la fel

 

etapa 14 quitarr v sorin_simuleac - l-am contactat de 3 ori pana acum . O data a zis ca nu are timp .. si de 2 ori nu mi-a raspuns deloc desi era online. (nu stiu unde ii gasiti .. si de ce se mai inscriu in campionat) macar putea sa raspunda .. sa zica ceva .. "nu pot " sau "lasa-ma"

 

nu aman .. sa amane el daca vrea .. daca nu cer 3-0

ManiaCU28.02.2009 16:13

Si eu cer 3-0 la meciul cu sorin_simuleac din etapa 10. Eu i-am dat add, l-am intrebat de etapa... am zis sa fiu baiat si am amanat meciul desi el ar fi trebuit sa faca asta. Acum l-am vazut on si l-am intrebat iar de etapa, a acceptat sa jucam insa nu a mers la host dupa care s-a scuzat ca are nustiu ce treaba si nu mai poate sa joace.

crist3a28.02.2009 16:54

Etapa 7

yamasha_tusca v klaus_e89 cer 3-0 nu raspunde niciodata pe mess!

Figoevil28.02.2009 17:46

etapa 12

figo.evil v Julica_maniaku 8-0

etapa 13

yamasha_tusca v figo.evil 2-4

etapa 14

figo.evil v zmarius_88 inca nu mi-a raspuns ... daca nu raspunde pana la termen cer 3-0 ca i-am dat pana acum 10,15 buzz`uri a fost si a iesit dupa mess

costinha_stelistu01.03.2009 15:06

Daca nu apuc sa joc cu Ion pana la termen aman .

noname_fu01.03.2009 15:22

Etapa 14

nnmfifa v serilius_2005 1-1

 

Etapa 13

costinn_89 v nnmfifa 2-1

 

 

Etapa 12

nnmfifa v drlv85 poate raspunzi si tu

RobYnho01.03.2009 15:25

@ noname : Drlv e plecat prin munti. Poate mai citesti si tu forumu' cu putina atentie.

crist3a01.03.2009 16:09

ZEtapa 12

varga_nandor2005 v yamasha_tusca 2-4

sharkybv01.03.2009 16:12

Etapa 12: varga_nandor2005 v yamasha_tusca 2-4

 

etapa 13: kta1412 v varga_nandor2005 2-2

 

etapa 14: varga_nandor2005 v drlv85 amanat de drlv

 

etapa 6: klaus_e89 v varga_nandor2005 cer victorie la MV deoarece adversarul nu intra pe mess sa jucam restanta, decand a amanat meciul nu la prea interesat meciul

ManiaCU01.03.2009 22:56

Nu prea am dat de hattrick_bihoru. Bine, adevaru e ca nici nu prea l-am cautat :)

«167891019»