FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«14567819»
B33KTA20.02.2009 14:32

si eu votez pt Blind

crist3a20.02.2009 14:39

daca intra blind ...nu sa rejoace etapele, ci sa le joace in continuare!

ronaldo_020120.02.2009 15:17

corect ar fi sa intre o rezerva ,dragutzu

i0nutz8320.02.2009 15:29

Nu intra nimeni, nu va mai agitati aiurea. Campionatul merge mai departe in formula actuala. Cat despre milogeala cu blind, v-am avertizat de acum o saptamana si ceva sa incheiati.

drlv8520.02.2009 16:03

Ba, CUM ajung copii de astia sa joace pe aici ???

 

Ti-as da vreo 2 palme Bihor dihor sau cum ti`o zice, desi nu as fi sigur ca te-ai trezi la realitate .. caractere zero .. numa' sa incurcati sunteti buni .. bagati si voi la cap, o treaba inceputa se TERMINA .. altfel dati peste crizati de-al de mine :death:

i0nutz8320.02.2009 18:26

i0nutz83 - nnmfifa 4-2, a iesit in minutul 85

 

adversar de toata jena, nimeni nu cred ca mai joaca in halul asta

a inceput sa sufere apoi ca trag de timp, ca imi merge netul prost etc

costinha_stelistu20.02.2009 18:29

Etapa 6 : Roby29steaua v costinn_89 2-2

Etapa 7 : costinn_89 v Julica_maniaku 5-0

Etapa 8 : zmarius_88 v costinn_89 0-4

sharkybv20.02.2009 19:05

etapa8: i0nutz83 v varga_nandor2005 4-5 ce meci nebun, 1-3,4-3,4-5

Figoevil20.02.2009 20:46

etapa 6

figo.evil v otaku332004 5 - 1

 

etapa 7

nnmfifa v figo.evil 1 - 9

 

etapa 8

figo.evil v sorin_simuleac 5-2

RobYnho21.02.2009 13:17

Etapa 6 : roby29steaua 2 - 2 costinn_89

quitarr21.02.2009 15:19

etapa 6 quitarr v badboy_steaua 1-2

etapa 7 varga_nandor2005 v quitarr 1-4

etapa 8 quitarr v yamasha_tusca 1-1

 

sharkybv21.02.2009 15:21

etapa 7: varga_nandor2005 v quitarr 1-4 inceput prost de campionat, era mai bine cu porto... :no:

klaus_e8921.02.2009 22:55

va rog frumos amanati-mi si mie etapele ... multumesc pentru intelegere :)

sharkybv22.02.2009 10:09

etapa 6: klaus_e89 v varga_nandor2005 amanat de klaus

 

etapa 7: varga_nandor2005 v quitarr 1-4

 

etapa8: i0nutz83 v varga_nandor2005 4-5

drlv8522.02.2009 13:34

7. drlv85 v zmarius_88 [4-3]

 

8. hattrick_bihoru v drlv85 [0-3] MV

 

mai am:

 

3. drlv85 v otaku332004 [-]

6. Julica_maniaku v drlv85 [-]

RobYnho22.02.2009 14:13

@ Serilius, Otaku : Daca aveti de gand sa jucam etapa, yo sunt disponibil de la postarea etapelor.

Serilius22.02.2009 16:40

etapa 6: sorin_simuleac v serilius_2005

etapa 7: serilius_2005 v Roby29steaua 1-1

etapa 8: Julica_maniaku v serilius_2005

bubutza22.02.2009 16:43

nu mai editati mesaje anterioare!

 

la 7 revin cu clasament, anulari, amanari, penalizari, etape !

 

3:drlv85 v otaku332004 ?

6:sorin_simuleac v serilius_2005 ?

6:Julica_maniaku v drlv85 ?

7:otaku332004 v sorin_simuleac ?

8:Roby29steaua v otaku332004 ?

8:Julica_maniaku v serilius_2005 ?

 

Amanate:

3:i0nutz83 v klaus_e89

6:klaus_e89 v varga_nandor2005

7:yamasha_tusca v klaus_e89

RobYnho22.02.2009 16:44

Etapa 7: serilius_2005 1 - 1 roby29steaua

 

Otaku, lipsa !

bubutza22.02.2009 16:47

in cazul asta amanari, plangeri. la 7 completez cu penalizari si clasament!

RobYnho22.02.2009 16:48

Sa amane dansul, daca doreste. :)

bubutza22.02.2009 18:00

3:drlv85 v otaku332004 3-0

6:sorin_simuleac v serilius_2005 anulat

6:Julica_maniaku v drlv85 0-3

7:otaku332004 v sorin_simuleac anulat

8:Roby29steaua v otaku332004 3-0

8:Julica_maniaku v serilius_2005 anulat

 

Amanate:

3:i0nutz83 v klaus_e89

6:klaus_e89 v varga_nandor2005

7:yamasha_tusca v klaus_e89

 

si etape !

FCS_Clasament_Sezonul_5.JPG

costinha_stelistu22.02.2009 21:12

Etapa 9 : costinn_89 v hattrick_bihoru 3-0

crist3a22.02.2009 21:43

Etapa 9

yamasha_tusca v i0nutz83

 

Etapa 10

nnmfifa v yamasha_tusca 2-5

 

Etapa 11

yamasha_tusca v badboy_steaua

 

B33KTA22.02.2009 22:56

Etapa 11

kta1412 v nnmfifa 3-1

«14567819»