27:sorin_simuleac v Julica_maniaku anula
Termen Limita: Miercuri 18 Martie 2009 ora 19:00
acum e 22:00 , am intarziat 3 ore cu amanarea etapei , e adevarat , dar zilele astea chiar nu am putut intra .. intelege
...
Daca ai fi om , ai intelege ... dak era diferenta de 1 zi sau altceva intelegeam ... ai ceva personal cu mine ?
Daca se mai poate face ceva , Etapa 27:sorin_simuleac v Julica_maniaku Aman !
Iti promit ca nu se v-a mai repeta .
