FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«15678919»
meph_frumossu20.02.2009 22:03

Etapa 8:

meph_frumossu v marianbolohan 3-2

Etapa 10 :

meph_frumossu v puricele88 3-0 mv...din cate am inteles

Etapa 11 :

s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 2-3

Etapa 12 :

meph_frumossu v f1or_cs 4-0

 

Din cate stiu eu ...am 10 victorii si 2 infrangeri cu Mihai si cu Ronaldo.

bubutza21.02.2009 08:49

baieti, placa mea video e pe moarte, sper sa mai tina pana termin sezonul macar.

 

9:danny1ok v rusu_andrey2005 2-4 in sfarsit 3 puncte obtinute si pe teren. Iar era sa o fac de oaie.

GOD21.02.2009 11:30

aline intra si tu pe mess sa jucam si noi etapa ca maine nu sunt .

 

Noul obiectiv clasarea la finalul sezonului in primii 5.

AliN4u21.02.2009 13:22

te-am cautat si ieri , sunt si acum dar tu nu esti , lasa o ora la care intri sigur si daca pot intru si eu

 

valabil si pentru restu cu care mai am de jucat

mihai141121.02.2009 14:24

Etapa 12

 

mihai1411 v alinn50c 6-4,egalul era mai echitabil

 

AliN4u21.02.2009 14:26

cum sa ai Barcelona si sa joci ATAT de scarbos ? iti vine sa te lasi cand vezi asa jucatori ...si mai ai si 2-0 si om in plus din minutu' 15 si continui cu scarba aia de joc ..dezamagitor

Dany's21.02.2009 14:30
cum sa ai Barcelona si sa joci ATAT de scarbos ? iti vine sa te lasi cand vezi asa jucatori ...si mai ai si 2-0 si om in plus din minutu' 15 si continui cu scarba aia de joc ..dezamagitor

 

simplu..in opinia lu' Mihai eu eram ala cu jocul scarbos,nici macar nu a reusit sa termine meciul cu mine.

marianb21.02.2009 15:00

etapa 10: fifa_for_fun v marianbolohan 3-4, mai castig si eu:D

mihai141121.02.2009 15:32

scarbos?vroiai sa dau w lung,qw?

 

a reusit sa ma bata kta cu bordeaux,si apoi sa facem egal,deci mai conteaza si imaginatia de a da pase,de a face o faza,nu doar echipa :|

 

@aline ce sa fac eu daca tu nici din 11m nu dai gol :))?

 

@danny mai bine taci ca nu esti o pasa in stare sa dai,singurele tale faze sunt pasa in mijloc undeva si w lung pe mijloc, sau pasa pe atacant,si w lung spre margine

AliN4u21.02.2009 15:55

un joc scarbos nu inseamna doar un joc plin de qw , w lung ai mai dat , am dat si eu dar nu asta e problema , problema e ca ai scapat singur cu portaru' ai pasat , ai ramas singur cu poarta goala si ai asteptat sa te faulteze portarul meu ca sa ia rosu si tu sa primesti penalty , de 2 ori , pai ala nu e joc scarbos ? crezi ca eu te-am faultat ? se duce portarul singur ..ai facut o data asa , am luat rosu , ai primit penalty , ai dat gol , aveai 2-0 si om in plus si ai continuat sa faci chestia asta , noroc ca n-a mai luat decat galben ..cum sa ai Barcelona si sa joci asa ? penibil ..sincer

 

si nu are legatura cu penalty-ul ratat de mine ..cum sa zici ca nici din 11 m nu dau gol ? asta ar insemna sa nu dau gol deloc ori eu am dat 4 goluri si fara sa am 11m si fara sa am 11 oameni pe teren ..dar ce am scris mai sus nu are legatura cu jocul meu ..nu eu am avut Barcelona , 2-0 si om in plus din minutul 15 si am continuat sa joc in halul ala .. dar daca mai mult nu poti cine sunt eu sa cer nu ?

 

atat . am zis ce am avut de zis , bafta mai departe , pana la urma e treaba ta cum castigi meciurile

mihai141121.02.2009 16:04

Etapa 11

 

f1or_cs v mihai1411 3-3,spectaculos meci

bubutza21.02.2009 16:20

8:rusu_andrey2005 v alinn50c 3-1

 

 

Dany's21.02.2009 18:07
@danny mai bine taci ca nu esti o pasa in stare sa dai,singurele tale faze sunt pasa in mijloc undeva si w lung pe mijloc, sau pasa pe atacant,si w lung spre margine

 

lasa'ma omule cu din astea,ma uitam azi in cupa cu iti lasam un culoar cum dadeai W de la mama drq,sprinturi cu Messi sau eto'o,centrare si gol de pe linia portii,mi-ai dat vreo 5-6 asa..sunt multe de reprosat.Chiar nu ma deranjeaza nimic in jocul niciunuia dintre useri,dar cand acuzi pe cineva ca face exact ce faci si tu,nu prea e in regula.

 

Astept si alti useri care imi contesta jocul,sa imi spuna pe mess.

ronaldo_020121.02.2009 18:30

la o echipa ca Barcelona cu eto`o si Messi in teren un w e mai rau decat un qw.....

F1oRinho21.02.2009 18:49

Etapa 10

 

alexxx_tzupy v f1or_cs 0-3

ronaldo_020121.02.2009 20:36

Etapa 10

 

fallenangell002000 v ronaldo0201 0-2

mihai141122.02.2009 08:13

pana sa am Barcelona am avut alta echipa.unii au retrogradat cu ea,acum vad ca tot pe la retrogradare sunt tot cu ea,asa ca nu mai aberati cu echipa

 

dau pase lungi doar cand da si adversarul,am mai zis

 

m-a batut kta,cu bordeaux,si nu a dat nici o pasa lunga,numai pase scurte,driblinguri, suturi etc,asa ca..........

branica22.02.2009 09:44

etapa 10

fifa_for_fun v marianbolohan 3-4

etapa 11

ronaldo0201 v fifa_for_fun 2-6

etapa 12

fifa_for_fun v puricele88 3-0 .. Am acumulat si eu 16 puncte .. :D

 

@Mihai ... faci aluzie la mine ... ca sunt cu Chelsea la retrogradare .... Candva o sa te detronez eu :P

mihai141122.02.2009 10:02

si quitar parca a retrogradat cu Chelsea :D

branica22.02.2009 10:38
si quitar parca a retrogradat cu Chelsea :D

 

Nu sunt in aceeasi situatie ... nu cred ca o sa retrogradez .... :)

GOD22.02.2009 14:18

aline intra acu pe mess ca sunt online sa jucam etapa ....

 

Aman si eu meciu cu Alin daca nu intra astazi.

ady_4steaua22.02.2009 15:11

Etapa 11

 

mihainho86 v ady_adinho 1-4

 

Etapa 10

 

ady_adinho v danny1ok 6-2

BabBarDeL22.02.2009 16:18

Etapa 12 : ady_adinho v only_babbardel1 : 0 - 2

F1oRinho22.02.2009 17:19

Restanta

 

Etapa 8

 

ady_adinho v f1or_cs 2-5

AliN4u22.02.2009 19:09

etapa 9 , alinn50c v ady_adinho = 6 - 0

«15678919»