FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«14567819»
ronaldo_020119.02.2009 15:14

in continuare nu dau de tzupy

Dany's19.02.2009 15:28
si daca dai 1 esti

 

 

hai bai frate...daca dai un qw,2 din apropierea careului advers nu-i mare problema...dar cand busesti din careul tau pe atacanti e altceva.

 

p.s. poti sa te aperi la qw fara probleme daca esti bun.

 

LE: clasament azi? :beer2:

ady_4steaua19.02.2009 16:48

am cerut sa mi se amane etapele pentru ca sunt plecat..dar vad ca nu vi sa comunicat...

AliN4u19.02.2009 17:28

etape , clasament ?

i0nutz8319.02.2009 18:36

etape, clasament

 

am amanat ce ati cerut;

meph-bolohan e anulat

 

puricele si tzupy s-au retras, tzupy mi-a comunicat mie pe mess;

 

incercati sa nu mai postati inainte de termenul-limita chestii de genul "etape, etape?"; o sa va anunt eu cand le postez, evident in jurul termenului anuntat sau dupa, in caz ca apar situatii deosebite;

untitled.png

GOD19.02.2009 18:38

Destul de bine inca mai am sanse la campionat

 

Etapa 10

 

dogu_91 v alinn50c 4-2(2 cornere 2 goluri :|)

 

Etapa 11

 

danny1ok v dogu_91 4-10 (asa mai da.)

 

Etapa 12

 

dogu_91 v mihainho86 1-3 ,bag pl in el de joc,cand voi avea si eu noroc.

 

Incerc sa joc chiar daca o sa imi fie greu.

Sergyu1619.02.2009 18:43

Etapa 12

 

fallenangell002000 v s3rgyu_adriano_13 1-3 ...Nedrept...A fost mai bun!

 

Etapa 10

 

 

mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 4-0

mihai141119.02.2009 19:42

Etapa 10

 

mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 4-0

 

deci am castigat titlu deja ;))?

 

Sergyu1619.02.2009 20:05

Etapa 11

 

s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 2-3 ...Cu mult noroc...Dar asta e...

 

P.s. A dat el host ;)

BabBarDeL19.02.2009 20:14

Etapa 10 : danny_racari_92 v only_babbardel1 : 4 - 6

AliN4u19.02.2009 22:03

alinn50c v alexxx_tzupy = 3 - 0 , etapa 11

bubutza20.02.2009 05:45

ioane, meph are 6 victorii

branica20.02.2009 08:31

si eu ca idee asa .... daca eu si meph suntem una si aceeasi persoana .... puricele de ce s-a retras ? ca nu mai poate da blind host ? .... @glumitza si yo ;))

GOD20.02.2009 08:51

Eu zic ca din cauza mea........

 

Ca l-am batut cu 8-1 si numai are chef de fifa .....

ronaldo_020120.02.2009 10:26

gresesti god.....omu numai are chef pur si simplu de fifa......

bubutza20.02.2009 13:24
10:rusu_andrey2005 v mihainho86 2-4 cand vezi asa ceva iti vine sa te lasi.
mihainho8620.02.2009 13:58
10:rusu_andrey2005 v mihainho86 2-4 cand vezi asa ceva iti vine sa te lasi.

mihainho86: la ce te-ai referit?

rusu_andrey2005: la jocul in sine

rusu_andrey2005: nu m-am referit la cum ai jucat tu

rusu_andrey2005: :rolleyes:

si asa am o reputatie foarte buna

no more qw

bubutza20.02.2009 15:22
11:only_babbardel1 v rusu_andrey2005 2-2 meci aprins, mai ca era sa-mi ia foc si placa
Dany's20.02.2009 15:49

Etapa 10:danny_racari_92 [2 - 4] only_babbardel1

Etapa 11:marianbolohan [1 - 2] danny_racari_92

Etapa 12: danny_racari_92 [5 - 2] rusu_andrey2005

ronaldo_020120.02.2009 15:56

Etapa 12

 

marianbolohan v ronaldo0201 1-2

 

mihainho8620.02.2009 18:35

Etapa 12

dogu_91 v mihainho86 1-3

GOD20.02.2009 18:36
Etapa 12

dogu_91 v mihainho86 1-3

bag pl in el de joc 18-3 suturi ,dao in plm ce draku numai pe ghinion ,dau gol intra mingea prin poarta si iese nu se pune dao in plm.....

 

Jocu draku

 

Numai asa am pierdut tot campionatu,eu dominand adversaru.

ronaldo_020120.02.2009 18:45

si eu am patit chiar in meciu cu bolohan...a trecut mingea prin poarta da nu a fost gol

mihainho8620.02.2009 20:46

cand ai visat faza aia god?

GOD20.02.2009 20:51

taci ma ca am lasat reluarea special ....;) nu ai obs tu....

«14567819»