in continuare nu dau de tzupy
in continuare nu dau de tzupy
si daca dai 1 esti
hai bai frate...daca dai un qw,2 din apropierea careului advers nu-i mare problema...dar cand busesti din careul tau pe atacanti e altceva.
p.s. poti sa te aperi la qw fara probleme daca esti bun.
LE: clasament azi? ![]()
am cerut sa mi se amane etapele pentru ca sunt plecat..dar vad ca nu vi sa comunicat...
etape , clasament ?
etape, clasament
am amanat ce ati cerut;
meph-bolohan e anulat
puricele si tzupy s-au retras, tzupy mi-a comunicat mie pe mess;
incercati sa nu mai postati inainte de termenul-limita chestii de genul "etape, etape?"; o sa va anunt eu cand le postez, evident in jurul termenului anuntat sau dupa, in caz ca apar situatii deosebite;
Destul de bine inca mai am sanse la campionat
Etapa 10
dogu_91 v alinn50c 4-2(2 cornere 2 goluri
)
Etapa 11
danny1ok v dogu_91 4-10 (asa mai da.)
Etapa 12
dogu_91 v mihainho86 1-3 ,bag pl in el de joc,cand voi avea si eu noroc.
Incerc sa joc chiar daca o sa imi fie greu.
Etapa 12
fallenangell002000 v s3rgyu_adriano_13 1-3 ...Nedrept...A fost mai bun!
Etapa 10
mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 4-0
Etapa 10
mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 4-0
deci am castigat titlu deja
)?
Etapa 11
s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 2-3 ...Cu mult noroc...Dar asta e...
P.s. A dat el host ![]()
Etapa 10 : danny_racari_92 v only_babbardel1 : 4 - 6
alinn50c v alexxx_tzupy = 3 - 0 , etapa 11
ioane, meph are 6 victorii
si eu ca idee asa .... daca eu si meph suntem una si aceeasi persoana .... puricele de ce s-a retras ? ca nu mai poate da blind host ? .... @glumitza si yo
)
Eu zic ca din cauza mea........
Ca l-am batut cu 8-1 si numai are chef de fifa .....
gresesti god.....omu numai are chef pur si simplu de fifa......
10:rusu_andrey2005 v mihainho86 2-4 cand vezi asa ceva iti vine sa te lasi.
mihainho86: la ce te-ai referit?
rusu_andrey2005: la jocul in sine
rusu_andrey2005: nu m-am referit la cum ai jucat tu
rusu_andrey2005: ![]()
si asa am o reputatie foarte buna
no more qw
Etapa 10:danny_racari_92 [2 - 4] only_babbardel1
Etapa 11:marianbolohan [1 - 2] danny_racari_92
Etapa 12: danny_racari_92 [5 - 2] rusu_andrey2005
Etapa 12
marianbolohan v ronaldo0201 1-2
Etapa 12
dogu_91 v mihainho86 1-3
Etapa 12dogu_91 v mihainho86 1-3
bag pl in el de joc 18-3 suturi ,dao in plm ce draku numai pe ghinion ,dau gol intra mingea prin poarta si iese nu se pune dao in plm.....
Jocu draku
Numai asa am pierdut tot campionatu,eu dominand adversaru.
si eu am patit chiar in meciu cu bolohan...a trecut mingea prin poarta da nu a fost gol
cand ai visat faza aia god?
taci ma ca am lasat reluarea special ....
nu ai obs tu....