FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«13456719»
mihainho8617.02.2009 12:27

mi-am facut norma de 10 goluri...macar s-a jucat frumos

meph_frumossu17.02.2009 20:05

Etapa 4 :

mihai1411 v meph_frumossu 3-1

Etapa 5 :

meph_frumossu v danny_racari_92 3-1

Etapa 6 :

meph_frumossu v fallenangell002000 4-2

Etapa 7 :

fifa_for_fun v meph_frumossu 1-3

GOD17.02.2009 20:12

Etape - clasament??

DoctorLov17.02.2009 20:25

Draga Meph,

E marti seara, astept sa apari cu 2-3 jucatori care sa fi jucat cu tine cand ai facut tu host. In caz contrar doresc sa sesizez COMISIA sa ia masurile care se impun, la fel ca in cazul lui Blind1ro aka Blindica.

AliN4u17.02.2009 21:13

etape ?

GOD17.02.2009 21:14

e criza :))

 

S-a suspendat campionatu ,au aparut cazuri valiza prin B

ronaldo_020117.02.2009 21:15

nu am reusit sa dau de tzuppy ,am vorbit o data cu el pe mess,dar nu avea timp in acel moment

i0nutz8318.02.2009 09:42

2 etape postate, maine seara si clasamentul.

mihainho8618.02.2009 15:49

Etapa 9

mihainho86 v only_babbardel1 3-2

 

mihai141118.02.2009 16:17

Etapa 8

 

mihai1411 v ronaldo0201 3-1

 

Etapa 9

 

puricele88 v mihai1411 0-3 (parca s-a retras,nu?)

 

DoctorLov18.02.2009 16:19

Etapa 9

 

marianbolohan 0 v 2 fallenangell002000, poate daca suta mai des in loc sa paseze facea ceva.

 

Etapa 8

 

fallenangell002000 2 v 2 fifa_for_fun, bulan de bulan, qw-ist de la mama lui. A dat 2 goluri pe faze fixe.

BabBarDeL18.02.2009 18:18

Etapa 8 : only_babbardel1 v danny1ok : 3 - 1

 

Etapa 9 : mihainho86 v only_babbardel1 3 - 2

GOD18.02.2009 18:55

Etapa 8

 

dogu_91 v s3rgyu_adriano_13 5-1

 

Etapa 9

 

f1or_cs v dogu_91 8-1 (asa noroc laso draku ,debea astept returu.

Dany's18.02.2009 19:05

Etapa 8:Danny_racari_92 [5 - 4 ] mihainho86

Etapa 9:fifa_for_fun [4 - 3] danny_racari_92

ronaldo_020118.02.2009 19:54

Etapa 9

 

ronaldo0201 v meph_frumossu 2-1 dubla kaka:X

Sergyu1618.02.2009 21:14

Etapa 8

 

dogu_91 v s3rgyu_adriano_13 5-1....Cand ratezi penalty , si ocazii singur cu portarul , in plus ii mai si dai mingea sa dea gol cu poarta goala nu poti avea pretentii

GOD18.02.2009 21:15

Da man,dar cand dai 4 suturi pe poarta tot meciu nu ai cum sa castigi.......

 

Penalti ai ratat la 5-1 in min 85.

Sergyu1618.02.2009 21:16

Am vb la general . Si nu e vorba de suturi pe poarta..Am mai scapat de 3 ori singur cu portarul , am dat de 2 ori peste si o data am uitat sa sutez. Nu contest victoria , dar nici 5-1 nu e prea corect.

AliN4u18.02.2009 21:22

pe adinho nu l-am vazut pe mess , bubutza a zis ca intra si nu a intrat

 

deci , lasati o ora la care puteti juca maine , pana la 20:00

GOD18.02.2009 21:38

Fior e pana acum singurul care m-a batut pe merit.

 

Si eu am ratat din orice pozitie ,dar a jucat mai bine.

 

Debea astept returu ,am jucat un adevarat simulator de fotbal.

 

branica19.02.2009 10:45

etapa 8

fallenangell002000 v fifa_for_fun 2-2

etapa 9

fifa_for_fun v danny_racari_92 4-3

 

@fallen .... "qw-ist de la mama lui" .... cred ca mai degraba de la mama ta ... nu e vina mea ca tu ratezi amice .... ;) ... Daca am dat 2, maxim 3 qw asta nu inseamna ca sunt mare qw-ist ....

mihai141119.02.2009 11:00

si daca dai 1 esti

branica19.02.2009 11:37
si daca dai 1 esti

 

Ok, pe tine te inteleg .... ia zi`mi tu mai bine ... in cupa ...un singur meci ?

 

mihai141119.02.2009 11:58

sunt tur retur in cupa :|

bubutza19.02.2009 15:12

aman ce nu joc pana diseara, cu Alin si cine mai am

«13456719»