mi-am facut norma de 10 goluri...macar s-a jucat frumos
mi-am facut norma de 10 goluri...macar s-a jucat frumos
Etapa 4 :
mihai1411 v meph_frumossu 3-1
Etapa 5 :
meph_frumossu v danny_racari_92 3-1
Etapa 6 :
meph_frumossu v fallenangell002000 4-2
Etapa 7 :
fifa_for_fun v meph_frumossu 1-3
Etape - clasament??
Draga Meph,
E marti seara, astept sa apari cu 2-3 jucatori care sa fi jucat cu tine cand ai facut tu host. In caz contrar doresc sa sesizez COMISIA sa ia masurile care se impun, la fel ca in cazul lui Blind1ro aka Blindica.
etape ?
e criza ![]()
S-a suspendat campionatu ,au aparut cazuri valiza prin B
nu am reusit sa dau de tzuppy ,am vorbit o data cu el pe mess,dar nu avea timp in acel moment
2 etape postate, maine seara si clasamentul.
Etapa 9
mihainho86 v only_babbardel1 3-2
Etapa 8
mihai1411 v ronaldo0201 3-1
Etapa 9
puricele88 v mihai1411 0-3 (parca s-a retras,nu?)
Etapa 9
marianbolohan 0 v 2 fallenangell002000, poate daca suta mai des in loc sa paseze facea ceva.
Etapa 8
fallenangell002000 2 v 2 fifa_for_fun, bulan de bulan, qw-ist de la mama lui. A dat 2 goluri pe faze fixe.
Etapa 8 : only_babbardel1 v danny1ok : 3 - 1
Etapa 9 : mihainho86 v only_babbardel1 3 - 2
Etapa 8
dogu_91 v s3rgyu_adriano_13 5-1
Etapa 9
f1or_cs v dogu_91 8-1 (asa noroc laso draku ,debea astept returu.
Etapa 8:Danny_racari_92 [5 - 4 ] mihainho86
Etapa 9:fifa_for_fun [4 - 3] danny_racari_92
Etapa 9
ronaldo0201 v meph_frumossu 2-1 dubla kaka:X
Etapa 8
dogu_91 v s3rgyu_adriano_13 5-1....Cand ratezi penalty , si ocazii singur cu portarul , in plus ii mai si dai mingea sa dea gol cu poarta goala nu poti avea pretentii
Da man,dar cand dai 4 suturi pe poarta tot meciu nu ai cum sa castigi.......
Penalti ai ratat la 5-1 in min 85.
Am vb la general . Si nu e vorba de suturi pe poarta..Am mai scapat de 3 ori singur cu portarul , am dat de 2 ori peste si o data am uitat sa sutez. Nu contest victoria , dar nici 5-1 nu e prea corect.
pe adinho nu l-am vazut pe mess , bubutza a zis ca intra si nu a intrat
deci , lasati o ora la care puteti juca maine , pana la 20:00
Fior e pana acum singurul care m-a batut pe merit.
Si eu am ratat din orice pozitie ,dar a jucat mai bine.
Debea astept returu ,am jucat un adevarat simulator de fotbal.
etapa 8
fallenangell002000 v fifa_for_fun 2-2
etapa 9
fifa_for_fun v danny_racari_92 4-3
@fallen .... "qw-ist de la mama lui" .... cred ca mai degraba de la mama ta ... nu e vina mea ca tu ratezi amice ....
... Daca am dat 2, maxim 3 qw asta nu inseamna ca sunt mare qw-ist ....
si daca dai 1 esti
si daca dai 1 esti
Ok, pe tine te inteleg .... ia zi`mi tu mai bine ... in cupa ...un singur meci ?
sunt tur retur in cupa ![]()
aman ce nu joc pana diseara, cu Alin si cine mai am