FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1234519»
ady_4steaua13.02.2009 16:12

Etapa 2

 

ady_adinho_fallenangell002000 2-1

AliN4u13.02.2009 17:06

etape in seara asta ? si asa au fost 4 zile pentru 3 meciuri...

i0nutz8313.02.2009 17:11

postate 4 etape. am o problema in familie, s-a stins din viata bunicul meu, n-o sa pot sta pe forum zilele astea.

la inscrieri si testari i-am lasat pe adinho si Ronaldo sa decida cu cine completam lista; bubutza o sa faca apoi programul si o sa il posteze;

RobYnho13.02.2009 17:18

Condoleante, Ioane ! :(

marianb13.02.2009 17:19

Condoleante

BabBarDeL13.02.2009 17:38

Odihneasca-se in pace ! condoleante :(

Dany's13.02.2009 18:05

...condoleante ionut.

 

 

Etapa 4: Danny_racari_92 [4 - 3] Alinn50c

Etapa 6: Danny_racari_92 [5 - 5] danny1ok

Etapa 7: fallenangell002000 [3 - 4] danny_racari_92

GOD13.02.2009 19:05

Etapa 4

 

dogu_91 v fifa_for_fun 3-2

 

Etapa 5

 

marianbolohan v dogu_91 2-2

 

Etapa 6

 

dogu_91 v ronaldo0201 4-4

 

Etapa 7

 

puricele88 v dogu_91 0-7

F1oRinho13.02.2009 19:08

Etapa 3

 

f1or_cs v alinn50c 3-2 sau 4-3 nu mai stiu exact

BADboySteaua13.02.2009 19:45

Condoleante Ionutz :(

pda13.02.2009 19:47

Ma retrag din campionat. Nu mai am nicio tragere sa joc, tin un loc degeaba ocupat.

 

Nu e deloc o decizie la nervi, sunt chiar foarte calm, dar nu mai simt nicio placere sa joc.

GOD13.02.2009 19:50

Cum ma sa te retragi din cauza mea

7-0 min 67(treb sa stai pana la final macar) si eu am mancat bataie cu 13-2 de la kamaciuky la fifa 07 si nu m-am retras si am iesit pe 5 ,continua, ca jucam de distractie nu ca sa castigam.

 

 

Sper sa fie o decizie luata la nervi.

 

 

@Ion ,Ronaldo a dat centrari in careul de 6m la cornere ce masura se ia,nu cumva 3-0?

crist3a13.02.2009 20:23

nu nu eu stiu ca doar s-ar fi anulat un eventual gol!

BADboySteaua13.02.2009 20:24

@GOD Nu.........doar daca a dat gol din interiorul careului de 6m atuncea se anuleaza golu`

GOD13.02.2009 20:25

am aflat ulterior ,oricum ms.

DannY_113.02.2009 20:35

Etapa 7

danny1ok v mihainho86 2-1

Etapa 5

alinn50c v danny1ok 0-1

ronaldo_020113.02.2009 20:35

god citeste regulamentu inainte de a cere 3-0

@ cum poti spune centrari..a fost o centrare si si aia data din greseala.....

bubutza14.02.2009 08:00

1:fallenangell002000 v rusu_andrey2005 2-1 rusinos. iti trebe qw sa bati un villarreal basinos.

 

nu am pierdut un punct ci 3. meritam victoria, clar.

 

baieti care vreti sa jucati qw cand vedeti ca nu puteti bate o echipa slaba, mai bine iesiti si va dau meciul. nu are rost.

 

le: ai zis ca nu a fost qw, eu asa am vazut;

DoctorLov14.02.2009 08:07

nu joc, n-am jucat si n-o sa joc niciodata cu qw. Toate au fost A. Nu cauta motivele infrangerii tale in jocul adversarului, motivul e chiar in fata oglinzii - ai ratat cel putin 5 ocazii de singur cu portarul cu Nihat. Poate ca ti-e ciuda c-am jucat mai prost ca tine si te-am batut, asta e, se mai intampla.

bubutza14.02.2009 08:11

probabil mi s-a parut mie. in fine stiu ca am pierdut pe mana mea. e problema mea ca nu am stiut sa o bag in ate.

 

bafta mai departe, am zis o parere strict subiectiva si s-a adresat mai mult urmatorilor mei adversari.

marianb14.02.2009 10:34

etapa 4: ady_adinho v marianbolohan 1-3

DoctorLov14.02.2009 10:53

Etapa 7

 

fallenangell002000 3 v 4 danny_racari_92, cu 2 cartonase rosii nu poti cere prea multe :D

 

Etapa 6

 

meph_frumossu 4 v 2 fallenangell002000, AS VREA SA STIU DACA CINEVA A JUCAT CU MEP CAND A FACUT MEPH HOST.

meph_frumossu14.02.2009 11:31

Am gasit problema dc nu pot sa dau host...se rezolva pana luni...cu cine mai am etape daca vror sa astepte pana luni...de luni dau numai eu host daca asta a devenit o "problema" pentru unii playerii si nu am chef sa intru in discutii inutile si fara sens ca nu imi sta in caracter sa dau explicatii , dau explicatii numai atunci cand isi au rostul.

Sergyu1614.02.2009 12:47

Etapa 5

 

s3rgyu_adriano_13 v only_babbardel1 = 4-0 ...Perfect game...

 

Etapa 7

 

s3rgyu_adriano_13 v ady_adinho = 4-4 ...Gol primit in minutul 90 . Bafta adynho

mihai141114.02.2009 14:44

 

Etapa 6

 

mihai1411 v fifa_for_fun 7-1

«1234519»