rezultate, comentarii, offtopic ![]()
rezultate, comentarii, offtopic ![]()
Etapa 1
ronaldo0201 v danny1ok 4-1
Etapa 2
alinn50c v s3rgyu_adriano_13 = 3-2
Etapa 3
s3rgyu_adriano_13 v danny1ok = 3-5
Etapa 2alinn50c v s3rgyu_adriano_13 3-2 ...Nemeritat , am atacat tot meciul . A dat 3 goluri din 4 ocazii...
si eu n`am atacat tot meciu ? am stat cumva sa ma apar ? nu cumva meritai tu sa castigi ?
ps : de ce tot timpu' cand joc cu tine mi se misca in poze ?
Nu stiu ... Ca si eu joc cu altii si merge bine... In fine..Nu am zis ca meritam sa castig..Un egal era echitabil tinand cont cat am ratat iar tu ai dat gol in prelungiri...In fine nu vreau cearta de la inceput. Bafta.
deja le simt lipsa unora vechi,au aparut tot felul de jucatori pe aici,in afara de w si qw,nimic....totusi am Barcelona,dar cum sa bati pe unul cu 5 fundasi,care mai da si qw si w lung,cand vede ca eu ma chinui sa construiesc frumos,nu dau pase lungi
ma rog tine de obrazul fiecaruia si placerea de a juca fifa
Etapa 1: alexxx_tzupy [0 - 3] Danny_racari_92
Etapa 2: danny_racari_92 [6 - 4] f1or_cs
Etapa 3: mihai1411 [2 - 3] danny_racari_92
Etapa 2 : only_babbardel1 v marianbolohan : 5 - 2
3:marianbolohan v rusu_andrey2005 1-4
@Mihai v-am zis ca o sa strice qw-isti care au promovat toata divizia A ![]()
Acolo era vorba de mine..eu nu`s qw`ist,si nu joc cu 5 fundasi.
Sunt curios daca si-a schimbat babardel stilu` de joc ![]()
1 sg qw meciul trecut ![]()
Etapa 2
mihainho_86 v Ronaldo 2-2
babardel hai sa jucam etapa
2:rusu_andrey2005 v fifa_for_fun 0-3
ce qW-isti din B ?![]()
Ehhh stiu ei care au fost sau mai sunt....
unii,oricum qw e tot aia cu w lung,cand dai 1 singur qw,din punctul meu de vedere esti qwist,tu ai dat cam 4-5 cel putin,ma rog mergem mai departe
unii,oricum qw e tot aia cu w lung,
Offtopic: Sunt la inceput cu 2009, insa am observat si yo acelasi lucru'. Chiu + W = W lung.
Etapa 1 : fifa_for_fun v only_babbardel1 : 1 - 2
Offtopic: Sunt la inceput cu 2009, insa am observat si yo acelasi lucru'. Chiu + W = W lung.
w lung poate fi oprit daca anticipezi pasa (traiectoria ei...) , qw e de neoprit orice ai face (sau poate nu stiu eu)
etapa 1
fifa_for_fun v only_babbardel1 1-2
etapa 2
rusu_andrey2005 v fifa_for_fun 0-3
etapa 3
fifa_for_fun v ady_adinho 1-5 ... Asa hal ?!?
etapa 1: marianbolohan v mihainho86 1-1, cine zicea ca aia promovati joaca urat eu zic ca joaca mai frumos ca cei care au ramas in A din sez trecut, cand vede omu ca nu poate da gol o da pe sus pana sparge tastatura.
mihainho e o exceptie,in rest 1 a mai fost in a care dea qw
Am jucat frumos pana in min 60..am tot incercat,dar chiar nu aveam pe unde pasa cand toata echipa era in aparare.Asta e:P
Cu tine Mihai n-am dat qw deloc..n-ai de unde sti..asa k stai la locu tau
E usor sa joci cand ai Barca si din 2x W ajungi singur cu portaru.
Etapa 1
mihai1411 v dogu_91 5-2 ,asa goluri numa kkturi si ratari monumentale.
Etapa 2
dogu_91 v meph_frumossu 1-3
Etapa 3
fallenangell002000 v dogu_91
Va rog sa dati accept