FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12319»
i0nutz8310.02.2009 10:09

rezultate, comentarii, offtopic ;)

ronaldo_020110.02.2009 15:00

Etapa 1

 

ronaldo0201 v danny1ok 4-1

Sergyu1610.02.2009 15:29

Etapa 2

alinn50c v s3rgyu_adriano_13 = 3-2

 

Etapa 3

s3rgyu_adriano_13 v danny1ok = 3-5

 

AliN4u10.02.2009 15:30
Etapa 2

alinn50c v s3rgyu_adriano_13 3-2 ...Nemeritat , am atacat tot meciul . A dat 3 goluri din 4 ocazii...

 

si eu n`am atacat tot meciu ? am stat cumva sa ma apar ? nu cumva meritai tu sa castigi ?

 

ps : de ce tot timpu' cand joc cu tine mi se misca in poze ?

Sergyu1610.02.2009 15:35

Nu stiu ... Ca si eu joc cu altii si merge bine... In fine..Nu am zis ca meritam sa castig..Un egal era echitabil tinand cont cat am ratat iar tu ai dat gol in prelungiri...In fine nu vreau cearta de la inceput. Bafta.

 

mihai141110.02.2009 16:04

deja le simt lipsa unora vechi,au aparut tot felul de jucatori pe aici,in afara de w si qw,nimic....totusi am Barcelona,dar cum sa bati pe unul cu 5 fundasi,care mai da si qw si w lung,cand vede ca eu ma chinui sa construiesc frumos,nu dau pase lungi

 

ma rog tine de obrazul fiecaruia si placerea de a juca fifa

Dany's10.02.2009 16:05

Etapa 1: alexxx_tzupy [0 - 3] Danny_racari_92

Etapa 2: danny_racari_92 [6 - 4] f1or_cs

Etapa 3: mihai1411 [2 - 3] danny_racari_92

BabBarDeL10.02.2009 16:06

Etapa 2 : only_babbardel1 v marianbolohan : 5 - 2

bubutza10.02.2009 16:40

3:marianbolohan v rusu_andrey2005 1-4

BADboySteaua10.02.2009 16:54

@Mihai v-am zis ca o sa strice qw-isti care au promovat toata divizia A :bananadance:

Dany's10.02.2009 16:55

Acolo era vorba de mine..eu nu`s qw`ist,si nu joc cu 5 fundasi.

 

BADboySteaua10.02.2009 16:58

Sunt curios daca si-a schimbat babardel stilu` de joc :naughty:

BabBarDeL10.02.2009 17:11

1 sg qw meciul trecut :P

ronaldo_020110.02.2009 17:18

Etapa 2

mihainho_86 v Ronaldo 2-2

 

babardel hai sa jucam etapa

bubutza10.02.2009 17:21

2:rusu_andrey2005 v fifa_for_fun 0-3

 

ce qW-isti din B ?:))

BADboySteaua10.02.2009 17:23

Ehhh stiu ei care au fost sau mai sunt....

mihai141110.02.2009 17:25

unii,oricum qw e tot aia cu w lung,cand dai 1 singur qw,din punctul meu de vedere esti qwist,tu ai dat cam 4-5 cel putin,ma rog mergem mai departe

RobYnho10.02.2009 17:29
unii,oricum qw e tot aia cu w lung,

 

Offtopic: Sunt la inceput cu 2009, insa am observat si yo acelasi lucru'. Chiu + W = W lung.

BabBarDeL10.02.2009 17:31

Etapa 1 : fifa_for_fun v only_babbardel1 : 1 - 2

AliN4u10.02.2009 17:54
Offtopic: Sunt la inceput cu 2009, insa am observat si yo acelasi lucru'. Chiu + W = W lung.

 

w lung poate fi oprit daca anticipezi pasa (traiectoria ei...) , qw e de neoprit orice ai face (sau poate nu stiu eu)

branica10.02.2009 17:56

etapa 1

fifa_for_fun v only_babbardel1 1-2

etapa 2

rusu_andrey2005 v fifa_for_fun 0-3

etapa 3

fifa_for_fun v ady_adinho 1-5 ... Asa hal ?!?

 

 

marianb10.02.2009 18:22

etapa 1: marianbolohan v mihainho86 1-1, cine zicea ca aia promovati joaca urat eu zic ca joaca mai frumos ca cei care au ramas in A din sez trecut, cand vede omu ca nu poate da gol o da pe sus pana sparge tastatura.

mihai141110.02.2009 18:26

mihainho e o exceptie,in rest 1 a mai fost in a care dea qw

mihainho8610.02.2009 18:27

Am jucat frumos pana in min 60..am tot incercat,dar chiar nu aveam pe unde pasa cand toata echipa era in aparare.Asta e:P

Cu tine Mihai n-am dat qw deloc..n-ai de unde sti..asa k stai la locu tau

E usor sa joci cand ai Barca si din 2x W ajungi singur cu portaru.

GOD10.02.2009 18:56

Etapa 1

 

mihai1411 v dogu_91 5-2 ,asa goluri numa kkturi si ratari monumentale.

 

Etapa 2

dogu_91 v meph_frumossu 1-3

 

Etapa 3

fallenangell002000 v dogu_91

 

 

Va rog sa dati accept

«12319»