FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1171819»
ronaldo_020130.03.2009 11:13

k :thumbsup:

BADboySteaua30.03.2009 16:25

@Ionutz nu dai drumu la alegeri si la baraje? ;))

i0nutz8330.03.2009 17:46

Maine...

mihai141131.03.2009 09:55

eu aleg tot barca ca sa nu asteptati dupa mine

«1171819»