Etapa 32
ady_adinho - fifa_for _fun 5-4 dupa ce a avut 2-0 si 4-2.. greu de tot..poate scap de baraj
Etapa 32
ady_adinho - fifa_for _fun 5-4 dupa ce a avut 2-0 si 4-2.. greu de tot..poate scap de baraj
Etapa 32: danny_racari_92 [4 - 4] mihai1411
Recunosc ca am jucat urat,asta pentru ca am vrut.
Etapa 32
danny_racari_92 v mihai1411 4-4,nu mai zic nimic de stilul de joc,gg tot asa (vedem noi cum o sa jucam sezonul viitor
))
Etapa 31
meph_frumossu v mihai1411 3-4,greu de tot,bun adversar
Etapa 31 :
meph_frumossu v mihai1411 3-4 ....Felicitari pentru campionat
Etapa 32:
alexxx_tzupy v meph_frumossu 0-3
ms,a fost un campionat strans
etapa 31 , alinn50c v danny_racari_92 = 5 - 3
etapa 31
fifa_for_fun v dogu_91 3-0
etapa 32
ady_adinho v fifa_for_fun 5-4 ... Bv bay baiatule ... frumos ... felicitarile mele !
etapa 31 , alinn50c v danny_racari_92 = 5 - 3
Confirm,super meci,jucator bun...iti face placere sa joci cu oameni din astia.
Aman cu mihainho...
Etapa 32
alinn50c v f1or_cs aman..
Termen pentru disputarea tuturor restantelor: marti 24 martie, ora 20,00.
ms,a fost un campionat strans
O sa fie si mai strans urmatorul.
esti cam nebagat in seama vad...
Ar trebui sa stiti ca meciurile din ultimele etape nu se amana. Mai sunt 2 meciuri de jucat si 30 de minute ![]()
Ionutz uite acum am venit de la Deva. Vad ca e mihainho. E fara 10. Meciul dureaza , dar cel tarziu la jumate suntem gata.
Acum joc cu Alin.In 15 minute e gata meciu ![]()
Etapa 32
alinn50c v f1or_cs 4-7
Etapa 31
s3rgyu_adriano_13 v mihainho86 2-4
Etapa 34
f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 1-4 ...Am avut 4 suturi pe poarta ![]()
Etapa 34
danny1ok v ronaldo0201 0-3
etapa 33: marianbolohan v only_babbardel1 3-3
Meciul cu flor decisiv pentru locul 3..
Etapa 33: f1or_cs [2 - 5] danny_racari_92
Etapa 34: danny_racari_92 [3 - 0] alexxx_tzupy
nu fi sigur ca pentru locu 3;)
Etapa 33
fallenangell002000 4 v 2 ady_adinho