FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1131415161719»
Sergyu1611.03.2009 14:35

M-am pastrat pentru meciul cu tine :thumbsup: . Pana la urma sunt 6 puncte :yeahh:

bubutza11.03.2009 14:49

de aici incepe greul ... etape grele... si care nu trebuiesc pierdute.

Sergyu1611.03.2009 15:44

Etapa 25

 

s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 2-5 ...

 

In minutul 81 la 2-2 am ratat singur cu portarul el a dat qw pe Messi(cel putin asa mi s-a parut) a alerga 20 de m fara sa-l ajunga nimeni ca erau morti ai mei si asta a fost. Credeam ca Mihai nu joaca asa. Dar vad ca m-am inselat. Oircum nu-mi pare rau , eu mi-am facut jocul , am pasat frumusel . Asta e.

ady_4steaua11.03.2009 15:44

@sergiu..mersi tocmai ma pregateam sa ma retrag ca am crezut ca sunt paralel cu fotbalu'

mihai141111.03.2009 16:09

nu a fost qw sergiule :)

 

am degajat mingea si la Messi a ajuns cand era in jumatatea mea

Sergyu1611.03.2009 16:11

Ok daca nu a fost imi cer scuze . Intr-adevar era jumatatea ta dar eu nu mai aveam fundasi :D .Oricum bafta sa iei campionatul .

mihai141111.03.2009 16:24

aveai ca era 2-2 :P,la 3-2 ai schimbat mentalitatea ;))

 

 

 

Etapa 25

 

s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 2-5

 

Etapa 26

 

mihai1411 v puricele88 3-0

Etapa 27

 

ronaldo0201 v mihai1411 3-5

ronaldo_020111.03.2009 16:58

Etapa 25

 

ronaldo0201 v fallenangell002000 6-3

branica12.03.2009 18:21

etapa 25

marianbolohan v fifa_for_fun 0-1

marianb12.03.2009 18:23

etapa 27: marianbolohan v meph_frumossu 2-2

BabBarDeL12.03.2009 18:40

Etapele cu cei retrasi/exclusi se mai posteaza ?

 

Etapa 27 : danny1ok v only_babbardel1 : 0 - 3

meph_frumossu13.03.2009 02:32

etapa 25

puricele88 v meph_frumossu 0-3

etapa 26

meph_frumossu v ronaldo0201 5-2

etapa 27

marianbolohan v meph_frumossu 2-2

mihainho8613.03.2009 13:29

Etapa 25

mihainho86 v rusu_andrey2005 4-2,eu chiar nu am observat niciun bug:|

bubutza13.03.2009 13:31

25:mihainho86 v rusu_andrey2005 4-2 dezamagitor cand vezi ca un bug iti strica tot meciul.

26:rusu_andrey2005 v danny1ok 3-0 am atacat in valuri tot meciul. scor mincinos :))

27:alinn50c v rusu_andrey2005 8-0 am trantit o munca de 24 de etape.

marianb13.03.2009 14:31

etapa 26: fallenangell002000 v marianbolohan 1-3

AliN4u13.03.2009 17:30

alinn50c v rusu_andrey2005 = 8 - 0 , etapa 27

F1oRinho13.03.2009 18:38

Etapa 25

 

f1or_cs v alexxx_tzupy 3-0

 

Etapa 26

 

dogu_91 v f1or_cs 0-3

 

Etapa 27

 

f1or_cs v ady_adinho 4-1 Daca nu era Adebayor nu stiu ce faceam :)

ronaldo_020115.03.2009 15:08

Clasament?Etape?

 

i0nutz8315.03.2009 16:04

clasament

untitled.png

ronaldo_020115.03.2009 17:03

Multumim ionutz :beer2:

mihainho8615.03.2009 18:04

Etapa 28

mihainho86 v danny1ok 3-0

Etapa 29

alinn50c v mihainho86 2-3

 

ronaldo_020115.03.2009 21:02

Etapa 28

alexxx_tzupy v ronaldo0201 0-3

Etapa 29

ronaldo0201 v dogu_91 3-0

Etapa 30

ady_adynho v ronaldo_0201 1-2

 

 

9 pct din 3 etape grele :yeahh:

Dany's16.03.2009 10:54

Etapa 28: danny_racari_92 [1 - 4] fallenangell002000

Etapa 29: danny1ok [0 - 3] danny_racari_92

Etapa 30: danny_racari_92 [1 - 2] meph_frumossu

mihai141116.03.2009 16:31

Etapa 30

 

mihai1411 v fallenangell002000 8-4

 

 

Etapa 28

 

mihai1411 v marianbolohan 4-1

BabBarDeL16.03.2009 18:21

Etapa 30 : only_babbardel1 v s3rgyu_adriano_13 : 3 - 1

 

Etapa 28 : only_babbardel1 v alinn50c : 5 - 1

 

Etapa 29 : f1or_cs v only_babbardel1 : 3 - 3

«1131415161719»